Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vr 18:42 - race 102 - [009] DE 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
veld
nummer
THELisa ScheenaardDE 1x[51]
 Thêta (p1)
PRORoos de JongDE 1x[52]
 Proteus-Eretes 3 (p2)
GYAMarloes OldenburgDE 1x[53]
 Gyas (p3)
PROIngmar VisserDE 1x[54]
 Proteus-Eretes 2
PROAnnelouk van MierloDE 1x[55]
 Proteus-Eretes 1
PHOJulie BrinkhofDSB 1x[56]
 Phocas (SB)
OKEFréderique PalsDSB 1x[57]
 Okeanos (SB)
NJOLisa BruijnincxDSB 1x[58]
 Njord 2 (SB)
OKEVera SchuitDE 1x[59]
 Okeanos 2
ORCWia RuiterDE 1x[60]
 Orca 2
SKOArlette RoosDSB 1x[61]
 Skøll (SB)
TRIAnna LeerinkDE 1x[62]
 Triton
SKOLuka van der ZwanDE 1x[63]
 Skøll
THEVera SneijdersDSB 1x[64]
 Thêta 1 (SB)
LAGJitske WeersmaDSB 1x[65]
 Laga 3 (SB)
NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[66]
 Njord
ASOSanne DijkstraDE 1x[67]
 Asopos de Vliet 2
THENoortje WilmsDSB 1x[68]
 Thêta 2 (SB)
NJOClaire de KokDSB 1x[69]
 Njord 1 (SB)
HUNMarg van der WalDSB 1x[70]
 Hunze 2 (SB)
ORCLydia KnevelDSB 1x[71]
 Orca (SB)
LAGLotte JansenDSB 1x[72]
 Laga 2 (SB)
HUNLouise LiembergDSB 1x[73]
 Hunze 1 (SB)
ORCLisanne van der LelijDE 1x[74]
 Orca 3
BEARoos RooijakkersDE 1x[75]
 Beatrix
LAGWillemijn MulderDSB 1x[76]
 Laga 1 (SB)
EURMinke HolleboomDE 1x[77]
 Euros
ASODjoeke LammerseDSB 1x[78]
 Asopos de Vliet (SB)
OKERosemarijn PruijsDE 1x[79]
 Okeanos 1

za 08:25 - race 206 - [009] DE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]OKEFréderique PalsDSB 1x
 Okeanos (SB)
[2]LAGWillemijn MulderDSB 1x
 Laga 1 (SB)
[3]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus-Eretes 3 (p2)
[4]NJOMargot LeeuwenburghDE 1x
 Njord
[5]TRIAnna LeerinkDE 1x
 Triton
[6]ASODjoeke LammerseDSB 1x
 Asopos de Vliet (SB)

za 08:30 - race 207 - [009] DE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]HUNLouise LiembergDSB 1x
 Hunze 1 (SB)
[2]NJOClaire de KokDSB 1x
 Njord 1 (SB)
[3]EURMinke HolleboomDE 1x
 Euros
[4]THEVera SneijdersDSB 1x
 Thêta 1 (SB)
[5]PROIngmar VisserDE 1x
 Proteus-Eretes 2
[6]ORCLydia KnevelDSB 1x
 Orca (SB)

za 08:35 - race 208 - [009] DE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]ASOSanne DijkstraDE 1x
 Asopos de Vliet 2
[2]ORCWia RuiterDE 1x
 Orca 2
[3]ORCLisanne van der LelijDE 1x
 Orca 3
[4]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[5]LAGLotte JansenDSB 1x
 Laga 2 (SB)
[6]OKERosemarijn PruijsDE 1x
 Okeanos 1

za 08:40 - race 209 - [009] DE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]SKOArlette RoosDSB 1x
 Skøll (SB)
[2]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas (p3)
[3]HUNMarg van der WalDSB 1x
 Hunze 2 (SB)
[4]NJOLisa BruijnincxDSB 1x
 Njord 2 (SB)
[5]SKOLuka van der ZwanDE 1x
 Skøll
[6]BEARoos RooijakkersDE 1x
 Beatrix

zo 08:20 - race 305 - [009] DE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus-Eretes 3 (p2)
[2]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[3]HUNLouise LiembergDSB 1x
 Hunze 1 (SB)
[4]NJOLisa BruijnincxDSB 1x
 Njord 2 (SB)
[5]OKEFréderique PalsDSB 1x
 Okeanos (SB)
[6]HUNMarg van der WalDSB 1x
 Hunze 2 (SB)

zo 08:25 - race 306 - [009] DE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]EURMinke HolleboomDE 1x
 Euros
[2]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas (p3)
[3]LAGWillemijn MulderDSB 1x
 Laga 1 (SB)
[4]ORCLisanne van der LelijDE 1x
 Orca 3
[5]NJOClaire de KokDSB 1x
 Njord 1 (SB)
[6]ORCWia RuiterDE 1x
 Orca 2

zo 12:05 - race 347 - [009] DE 1x D-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]LAGLotte JansenDSB 1x
 Laga 2 (SB)
[3]SKOLuka van der ZwanDE 1x
 Skøll
[4]ORCLydia KnevelDSB 1x
 Orca (SB)
[5]ASODjoeke LammerseDSB 1x
 Asopos de Vliet (SB)
[6]OKERosemarijn PruijsDE 1x
 Okeanos 1
[7]BEARoos RooijakkersDE 1x
 Beatrix

zo 12:10 - race 348 - [009] DE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]NJOMargot LeeuwenburghDE 1x
 Njord
[3]PROIngmar VisserDE 1x
 Proteus-Eretes 2
[4]ASOSanne DijkstraDE 1x
 Asopos de Vliet 2
[5]SKOArlette RoosDSB 1x
 Skøll (SB)
[6]TRIAnna LeerinkDE 1x
 Triton
[7]THEVera SneijdersDSB 1x
 Thêta 1 (SB)

zo 15:00 - race 375 - [009] DE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]LAGWillemijn MulderDSB 1x
 Laga 1 (SB)
[3]HUNMarg van der WalDSB 1x
 Hunze 2 (SB)
[4]HUNLouise LiembergDSB 1x
 Hunze 1 (SB)
[5]NJOClaire de KokDSB 1x
 Njord 1 (SB)
[6]ORCWia RuiterDE 1x
 Orca 2
[7]OKEFréderique PalsDSB 1x
 Okeanos (SB)

zo 15:05 - race 376 - [009] DE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]PRORoos de JongDE 1x
 Proteus-Eretes 3 (p2)
[3]EURMinke HolleboomDE 1x
 Euros
[4]GYAMarloes OldenburgDE 1x
 Gyas (p3)
[5]THELisa ScheenaardDE 1x
 Thêta (p1)
[6]ORCLisanne van der LelijDE 1x
 Orca 3
[7]NJOLisa BruijnincxDSB 1x
 Njord 2 (SB)