Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO10Maud JoosstensLDE 1xtime-trialvr 18:30
Skøll 2
SKO15Anna VosLDE 1xtime-trialvr 18:30
Skøll 1
SKO61Arlette RoosDSB 1xtime-trialvr 18:42
Skøll (SB)
SKO63Luka van der ZwanDE 1xtime-trialvr 18:42
Skøll
SKO152Jan van der BijHE 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 1 (p2)
SKO153Lennart van LieropHE 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 4 (p3)
SKO164Robbe MouritsHSB 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 2 (SB)
SKO170Wibout RustenburgHE 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 3
SKO187Stijn WielingHE 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 2
SKO197Joost SchwarzHSB 1xtime-trialvr 19:13
Skøll 1 (SB)
SKO251Skøll/Pampus (p1)HE 2-time-trialvr 19:50
Guillaume Krommenhoek

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKOArlette RoosDSB 1xkwart-finale 4za 08:40[1]
Skøll (SB)
SKOLuka van der ZwanDE 1xkwart-finale 4za 08:40[5]
Skøll
SKOAnna VosLDE 1xherkansing 1za 08:55[6]
Skøll 1
SKOLennart van LieropHE 1xkwart-finale 4za 09:20[2]
Skøll 4 (p3)
SKOJan van der BijHE 1xkwart-finale 4za 09:20[3]
Skøll 1 (p2)
SKOStijn WielingHE 1xkwart-finale 4za 09:20[4]
Skøll 2
SKOWibout RustenburgHE 1xkwart-finale 4za 09:20[5]
Skøll 3
SKOSkøllDEj 8+voorwedstrijd 2za 10:59[4]
Lola van \\\'t Loo
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 1za 11:07[2]
Freek Byrman
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:27[4]
Leon Overweel
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 3za 11:39[6]
Rina Engel
SKOMathilde VersterDG 1xvoorwedstrijd 1za 12:07[2]
Skøll
SKOJoost SchwarzHG 1xvoorwedstrijd 2za 12:19[3]
Skøll
SKOSkøllDEj 8+A-finaleza 15:35[4]
Lola van \\\'t Loo
SKOSkøllHEj 8+B-finaleza 15:40[6]
Freek Byrman
SKOSkøllLHEj 8+B-finaleza 15:50[1]
Leon Overweel
SKOSkøllLDEj 4*A-finaleza 16:05[1]
Rina Engel
SKOSkøllLHB 2xA-finaleza 16:10[2]
Koen Schleijpen
SKOSkøllHB 2xA-finaleza 16:20[3]
Friso Moerman
SKOJoost SchwarzHG 1xA-finaleza 17:00[4]
Skøll

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKOJan van der BijHE 1xhalve-finale 1zo 08:50[1]
Skøll 1 (p2)
SKOLennart van LieropHE 1xhalve-finale 2zo 08:55[3]
Skøll 4 (p3)
SKOWibout RustenburgHE 1xhalve-finale 2zo 08:55[5]
Skøll 3
SKOMaud JoosstensLDE 1xhalve-finale 2zo 09:35[4]
Skøll 2
SKOSkøllHB 8+voorwedstrijd 3zo 09:55[6]
Freek Byrman
SKOSkøllDB 8+voorwedstrijd 2zo 10:05[6]
Lola van \\\'t Loo
SKOSkøllLHB 8+voorwedstrijd 3zo 10:25[2]
Leon Overweel
SKORoelof PolHB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:20[5]
Skøll
SKOMathilde VersterDB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:30[5]
Skøll 1
SKOLuka van der ZwanDB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:40[3]
Skøll 3
SKOSkøll/NereusDB 4+voorwedstrijd 1zo 11:45[4]
Emma Diepeveen
SKOLuka van der ZwanDE 1xD-finalezo 12:05[3]
Skøll
SKOArlette RoosDSB 1xC-finalezo 12:10[5]
Skøll (SB)
SKOAnna VosLDE 1xC-finalezo 12:30[6]
Skøll 1
SKOStijn WielingHE 1xC-finalezo 12:40[7]
Skøll 2
SKOSkøll/RICHG 4-A-finalezo 13:50[5]
Daniel Versluis
SKOSkøllDB 8+A-finalezo 14:05[6]
Lola van \\\'t Loo
SKOSkøllLHB 8+A-finalezo 14:10[2]
Leon Overweel
SKOMaud JoosstensLDE 1xB-finalezo 15:30[4]
Skøll 2
SKOWibout RustenburgHE 1xB-finalezo 15:45[4]
Skøll 3
SKOLennart van LieropHE 1xA-finalezo 15:50[4]
Skøll 4 (p3)
SKOJan van der BijHE 1xA-finalezo 15:50[5]
Skøll 1 (p2)
SKOLuka van der ZwanDB 1xA-finalezo 17:10[4]
Skøll 3
SKOSkøll 2LDG 2xA-finalezo 17:20[4]
Kaat van Leenders
SKOSkøll 1LDG 2xA-finalezo 17:20[5]
Rina Engel
SKOSkøllLHG 2xA-finalezo 17:25[3]
Koen Schleijpen
SKOSkøllLDB 2xA-finalezo 17:30[6]
Carlijn Bouman
SKOMaxim MeijerinkLHB 1xA-finalezo 17:35[7]
Skøll
SKOSkøll/NereusDB 4+A-finalezo 17:40[5]
Emma Diepeveen
SKOSkøll/Njord/Laga/Thêta/Triton/NereusHE 8+A-finalezo 17:55[5]
Guillaume Krommenhoek
NERNereus/Phocas/Laga/Aegir/SkøllHE 8+A-finalezo 17:55[6]
Nelson Ritsema