Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORC2Tosca KettlerLDE 1xtime-trialvr 18:30
Orca 1
ORC12Jonna van MourikLDE 1xtime-trialvr 18:30
Orca 2
ORC60Wia RuiterDE 1xtime-trialvr 18:42
Orca 2
ORC71Lydia KnevelDSB 1xtime-trialvr 18:42
Orca (SB)
ORC74Lisanne van der LelijDE 1xtime-trialvr 18:42
Orca 3
ORC165Daan KlompHE 1xtime-trialvr 19:13
Orca

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORCLydia KnevelDSB 1xkwart-finale 2za 08:30[6]
Orca (SB)
ORCWia RuiterDE 1xkwart-finale 3za 08:35[2]
Orca 2
ORCLisanne van der LelijDE 1xkwart-finale 3za 08:35[3]
Orca 3
ORCJonna van MourikLDE 1xherkansing 2za 09:00[2]
Orca 2
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2za 10:59[6]
Inez Karthaus
ORCOrca/AegirHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:15[6]
Sven Huiberts
ORCOrca 1LHEj 8+voorwedstrijd 2za 11:23[2]
Elout Crasborn
ORCOrcaLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:35[4]
Agnes van den Ende
ORCOrcaHEj 4+voorwedstrijd 1za 11:59[4]
Jesse Dijkstra
ORCBibianne OelderikDG 1xvoorwedstrijd 1za 12:07[3]
Orca
ORCOrcaDEj 8+B-finaleza 15:30[1]
Inez Karthaus
ORCOrca/AegirHEj 8+B-finaleza 15:40[1]
Sven Huiberts
ORCOrca 1LHEj 8+A-finaleza 15:55[2]
Elout Crasborn
ORCOrcaLDEj 4*A-finaleza 16:05[3]
Agnes van den Ende
ORCOrca 2DB 2xA-finaleza 16:15[6]
Marlot de Munnik
ORCOrcaHB 2xA-finaleza 16:20[2]
Erik van der Plas
ORCOrcaHG 4+A-finaleza 16:40[5]
Douwe Rietveld
ORCBibianne OelderikDG 1xA-finaleza 16:50[4]
Orca

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ORCLisanne van der LelijDE 1xhalve-finale 2zo 08:25[4]
Orca 3
ORCWia RuiterDE 1xhalve-finale 2zo 08:25[6]
Orca 2
ORCTosca KettlerLDE 1xhalve-finale 1zo 09:30[1]
Orca 1
ORCOrca 1DB 8+voorwedstrijd 2zo 10:05[1]
Inez Karthaus
ORCOrcaLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:15[4]
Elout Crasborn
ORCOrcaLDB 4*voorwedstrijd 3zo 10:50[1]
Agnes van den Ende
ORCOrcaHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:00[3]
Jesse Dijkstra
ORCPelle LakenHB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:25[3]
Orca 1
ORCErik van der PlasHB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:25[5]
Orca 2
ORCBibianne OelderikDB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:30[6]
Orca
ORCLydia KnevelDSB 1xD-finalezo 12:05[4]
Orca (SB)
ORCJonna van MourikLDE 1xC-finalezo 12:30[2]
Orca 2
ORCOrca 1DB 8+A-finalezo 14:05[2]
Inez Karthaus
ORCOrcaLHB 8+A-finalezo 14:10[7]
Elout Crasborn
ORCOrcaLDB 4*A-finalezo 14:15[4]
Agnes van den Ende
ORCWia RuiterDE 1xB-finalezo 15:00[6]
Orca 2
ORCLisanne van der LelijDE 1xA-finalezo 15:05[6]
Orca 3
ORCTosca KettlerLDE 1xA-finalezo 15:35[3]
Orca 1
ORCOrcaLDB 2xA-finalezo 17:30[5]
Marlot de Munnik
ORCKai MosLHB 1xA-finalezo 17:35[6]
Orca