Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

[009] DE 1x (Nationaal Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF

pos.codeploeg
slag
veldnummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PRORoos de JongDE 1x52------08:22,13(1)KF
 Proteus-Eretes 3 (p2)
2.EURMinke HolleboomDE 1x77------08:26,37(2)KF
 Euros+4,24
3.THELisa ScheenaardDE 1x51------08:26,98(3)KF
 Thêta (p1)+4,85
4.NJOLisa BruijnincxDSB 1x58------08:29,16(4)KF
 Njord 2 (SB)+7,03
5.HUNMarg van der WalDSB 1x70------08:29,53(5)KF
 Hunze 2 (SB)+7,40
6.ORCLisanne van der LelijDE 1x74------08:31,71(6)KF
 Orca 3+9,58
7.THEVera SneijdersDSB 1x64------08:32,42(7)KF
 Thêta 1 (SB)+10,29
8.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x66------08:33,11(8)KF
 Njord+10,98
9.LAGWillemijn MulderDSB 1x76------08:35,37(9)KF
 Laga 1 (SB)+13,24
10.NJOClaire de KokDSB 1x69------08:35,62(10)KF
 Njord 1 (SB)+13,49
11.LAGLotte JansenDSB 1x72------08:36,00(11)KF
 Laga 2 (SB)+13,87
12.SKOLuka van der ZwanDE 1x63------08:37,05(12)KF
 Skøll+14,92
13.GYAMarloes OldenburgDE 1x53------08:41,60(13)KF
 Gyas (p3)+19,47
14.ORCWia RuiterDE 1x60------08:43,28(14)KF
 Orca 2+21,15
15.PROIngmar VisserDE 1x54------08:44,90(15)KF
 Proteus-Eretes 2+22,77
16.TRIAnna LeerinkDE 1x62------08:47,34(16)KF
 Triton+25,21
17.OKEFréderique PalsDSB 1x57------08:47,65(17)KF
 Okeanos (SB)+25,52
18.HUNLouise LiembergDSB 1x73------08:48,61(18)KF
 Hunze 1 (SB)+26,48
19.OKERosemarijn PruijsDE 1x79------08:49,15(19)KF
 Okeanos 1+27,02
20.BEARoos RooijakkersDE 1x75------08:51,15(20)KF
 Beatrix+29,02
21.SKOArlette RoosDSB 1x61------08:53,22(21)KF
 Skøll (SB)+31,09
22.ASOSanne DijkstraDE 1x67------08:53,58(22)KF
 Asopos de Vliet 2+31,45
23.ORCLydia KnevelDSB 1x71------08:53,67(23)KF
 Orca (SB)+31,54
24.ASODjoeke LammerseDSB 1x78------08:57,02(24)KF
 Asopos de Vliet (SB)+34,89
25.LAGJitske WeersmaDSB 1x65------09:03,66(25)
 Laga 3 (SB)+41,53
26.THENoortje WilmsDSB 1x68------09:06,74(26)
 Thêta 2 (SB)+44,61
27.PHOJulie BrinkhofDSB 1x56------09:08,14(27)
 Phocas (SB)+46,01
28.PROAnnelouk van MierloDE 1x55------09:13,32(28)
 Proteus-Eretes 1+51,19
29.OKEVera SchuitDE 1x59------09:46,86(29)
 Okeanos 2+1:24,73

za 08:25 - race 206 - [009] DE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PRORoos de JongDE 1x[3]02:08,35(1)04:24,28(1)06:41,83(1)08:58,75(1)HF
 Proteus-Eretes 3 (p2)02:15,9302:17,5502:16,92
2.LAGWillemijn MulderDSB 1x[2]02:16,15(4)04:32,39(3)06:50,49(2)09:05,39(2)HF
 Laga 1 (SB)02:16,2402:18,1002:14,90+6,64
3.OKEFréderique PalsDSB 1x[1]02:14,66(2)04:31,46(2)06:51,21(3)09:06,72(3)HF
 Okeanos (SB)02:16,8002:19,7502:15,51+7,97
4.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[4]02:15,37(3)04:33,04(4)06:55,58(4)09:12,28(4)FC
 Njord02:17,6702:22,5402:16,70+13,53
5.TRIAnna LeerinkDE 1x[5]02:19,21(5)04:42,45(5)07:07,36(5)09:26,04(5)FC
 Triton02:23,2402:24,9102:18,68+27,29
6.ASODjoeke LammerseDSB 1x[6]02:20,83(6)04:48,33(6)07:20,41(6)09:47,62(6)FD
 Asopos de Vliet (SB)02:27,5002:32,0802:27,21+48,87

za 08:30 - race 207 - [009] DE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EURMinke HolleboomDE 1x[3]02:12,37(1)04:28,63(1)06:47,54(1)09:09,54(1)HF
 Euros02:16,2602:18,9102:22,00
2.HUNLouise LiembergDSB 1x[1]02:13,29(2)04:31,46(2)06:52,57(3)09:12,60(2)HF
 Hunze 1 (SB)02:18,1702:21,1102:20,03+3,06
3.NJOClaire de KokDSB 1x[2]02:13,78(3)04:32,00(3)06:52,01(2)09:13,15(3)HF
 Njord 1 (SB)02:18,2202:20,0102:21,14+3,61
4.PROIngmar VisserDE 1x[5]02:15,73(4)04:37,25(4)06:58,73(4)09:21,64(4)FC
 Proteus-Eretes 202:21,5202:21,4802:22,91+12,10
5.THEVera SneijdersDSB 1x[4]02:16,59(5)04:40,82(5)07:04,25(5)09:29,58(5)FC
 Thêta 1 (SB)02:24,2302:23,4302:25,33+20,04
6.ORCLydia KnevelDSB 1x[6]02:20,20(6)04:46,02(6)07:10,29(6)09:35,37(6)FD
 Orca (SB)02:25,8202:24,2702:25,08+25,83

za 08:35 - race 208 - [009] DE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THELisa ScheenaardDE 1x[4]02:13,94(2)04:31,89(1)06:50,28(1)09:11,72(1)HF
 Thêta (p1)02:17,9502:18,3902:21,44
2.ORCLisanne van der LelijDE 1x[3]02:16,96(4)04:35,97(3)06:55,07(2)09:16,84(2)HF
 Orca 302:19,0102:19,1002:21,77+5,12
3.ORCWia RuiterDE 1x[2]02:11,13(1)04:32,37(2)06:55,49(3)09:21,15(3)HF
 Orca 202:21,2402:23,1202:25,66+9,43
4.ASOSanne DijkstraDE 1x[1]02:15,57(3)04:39,32(4)07:02,49(4)09:27,00(4)FC
 Asopos de Vliet 202:23,7502:23,1702:24,51+15,28
5.LAGLotte JansenDSB 1x[5]02:20,91(5)04:45,10(5)07:11,60(5)09:37,83(5)FD
 Laga 2 (SB)02:24,1902:26,5002:26,23+26,11
6.OKERosemarijn PruijsDE 1x[6]02:24,50(6)04:52,04(6)07:25,37(6)09:58,85(6)FD
 Okeanos 102:27,5402:33,3302:33,48+47,13

za 08:40 - race 209 - [009] DE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.GYAMarloes OldenburgDE 1x[2]02:13,07(2)04:29,67(1)06:52,39(1)09:12,52(1)HF
 Gyas (p3)02:16,6002:22,7202:20,13
2.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[4]02:10,28(1)04:31,14(2)06:57,02(2)09:21,28(2)HF
 Njord 2 (SB)02:20,8602:25,8802:24,26+8,76
3.HUNMarg van der WalDSB 1x[3]02:18,34(5)04:42,93(4)07:10,80(4)09:26,21(3)HF
 Hunze 2 (SB)02:24,5902:27,8702:15,41+13,69
4.SKOArlette RoosDSB 1x[1]02:16,43(4)04:37,07(3)07:03,57(3)09:27,92(4)FC
 Skøll (SB)02:20,6402:26,5002:24,35+15,40
5.SKOLuka van der ZwanDE 1x[5]02:16,07(3)04:43,42(5)07:17,60(5)09:39,10(5)FD
 Skøll02:27,3502:34,1802:21,50+26,58
6.BEARoos RooijakkersDE 1x[6]02:24,23(6)04:56,47(6)07:35,42(6)10:02,54(6)FD
 Beatrix02:32,2402:38,9502:27,12+50,02

zo 08:20 - race 305 - [009] DE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PRORoos de JongDE 1x[1]02:05,19(1)04:13,25(1)06:22,46(1)08:38,77(1)FA
 Proteus-Eretes 3 (p2)02:08,0602:09,2102:16,31
2.THELisa ScheenaardDE 1x[2]02:07,69(2)04:17,32(2)06:26,90(2)08:45,57(2)FA
 Thêta (p1)02:09,6302:09,5802:18,67+6,80
3.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[4]02:08,70(3)04:24,14(3)06:46,07(3)09:09,89(3)FA
 Njord 2 (SB)02:15,4402:21,9302:23,82+31,12
4.HUNMarg van der WalDSB 1x[6]02:14,49(5)04:35,36(5)06:55,47(4)09:15,45(4)FB
 Hunze 2 (SB)02:20,8702:20,1102:19,98+36,68
5.HUNLouise LiembergDSB 1x[3]02:12,95(4)04:34,05(4)06:57,05(5)09:18,10(5)FB
 Hunze 1 (SB)02:21,1002:23,0002:21,05+39,33
6.OKEFréderique PalsDSB 1x[5]02:19,10(6)04:39,99(6)07:04,87(6)09:29,95(6)FB
 Okeanos (SB)02:20,8902:24,8802:25,08+51,18

zo 08:25 - race 306 - [009] DE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EURMinke HolleboomDE 1x[1]02:07,89(1)04:17,52(1)06:30,40(1)08:44,14(1)FA
 Euros02:09,6302:12,8802:13,74
2.GYAMarloes OldenburgDE 1x[2]02:08,39(2)04:20,60(2)06:34,58(2)08:45,57(2)FA
 Gyas (p3)02:12,2102:13,9802:10,99+1,43
3.ORCLisanne van der LelijDE 1x[4]02:14,90(5)04:28,80(3)06:45,48(3)09:03,17(3)FA
 Orca 302:13,9002:16,6802:17,69+19,03
4.LAGWillemijn MulderDSB 1x[3]02:13,67(3)04:29,52(4)06:50,07(4)09:09,03(4)FB
 Laga 1 (SB)02:15,8502:20,5502:18,96+24,89
5.NJOClaire de KokDSB 1x[5]02:16,53(6)04:37,98(6)07:01,04(5)09:19,48(5)FB
 Njord 1 (SB)02:21,4502:23,0602:18,44+35,34
6.ORCWia RuiterDE 1x[6]02:14,11(4)04:36,83(5)07:02,84(6)09:26,37(6)FB
 Orca 202:22,7202:26,0102:23,53+42,23

zo 12:05 - race 347 - [009] DE 1x D-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGLotte JansenDSB 1x[2]02:13,97(1)04:31,32(1)06:43,97(1)09:02,80(1)
 Laga 2 (SB)02:17,3502:12,6502:18,83
2.SKOLuka van der ZwanDE 1x[3]02:16,76(2)04:37,98(2)06:57,86(2)09:23,88(2)
 Skøll02:21,2202:19,8802:26,02+21,08
3.ORCLydia KnevelDSB 1x[4]02:26,38(6)04:52,61(6)07:10,95(3)09:36,88(3)
 Orca (SB)02:26,2302:18,3402:25,93+34,08
4.BEARoos RooijakkersDE 1x[7]02:18,15(4)04:48,62(4)07:16,01(5)09:43,60(4)
 Beatrix02:30,4702:27,3902:27,59+40,80
5.OKERosemarijn PruijsDE 1x[6]02:25,41(5)04:51,57(5)07:16,81(6)09:48,56(5)
 Okeanos 102:26,1602:25,2402:31,75+45,76
ASODjoeke LammerseDSB 1x[5]02:17,50(3)04:45,22(3)07:12,11(4)niet gefinisht
 Asopos de Vliet (SB)02:27,7202:26,89

zo 12:10 - race 348 - [009] DE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[2]02:12,54(1)04:30,34(1)06:41,36(1)08:57,94(1)
 Njord02:17,8002:11,0202:16,58
2.PROIngmar VisserDE 1x[3]02:19,47(2)04:39,20(2)06:54,09(2)09:14,34(2)
 Proteus-Eretes 202:19,7302:14,8902:20,25+16,40
3.THEVera SneijdersDSB 1x[7]02:23,39(5)04:47,34(3)07:08,12(3)09:34,01(3)
 Thêta 1 (SB)02:23,9502:20,7802:25,89+36,07
4.ASOSanne DijkstraDE 1x[4]02:21,50(3)04:49,92(5)07:10,26(4)09:37,77(4)
 Asopos de Vliet 202:28,4202:20,3402:27,51+39,83
5.SKOArlette RoosDSB 1x[5]02:22,44(4)04:49,55(4)07:10,99(5)09:40,13(5)
 Skøll (SB)02:27,1102:21,4402:29,14+42,19
6.TRIAnna LeerinkDE 1x[6]02:25,89(6)04:51,34(6)07:12,43(6)09:53,73(6)
 Triton02:25,4502:21,0902:41,30+55,79

zo 15:00 - race 375 - [009] DE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGWillemijn MulderDSB 1x[2]02:10,15(2)----09:09,91(1)
 Laga 1 (SB)
2.HUNMarg van der WalDSB 1x[3]02:14,90(3)----09:21,10(2)
 Hunze 2 (SB)+11,19
3.ORCWia RuiterDE 1x[6]02:08,82(1)----09:31,90(3)
 Orca 2+21,99
4.OKEFréderique PalsDSB 1x[7]02:17,48(6)----09:36,88(4)
 Okeanos (SB)+26,97
5.HUNLouise LiembergDSB 1x[4]02:16,49(5)----09:40,25(5)
 Hunze 1 (SB)+30,34
6.NJOClaire de KokDSB 1x[5]02:16,03(4)----09:42,91(6)
 Njord 1 (SB)+33,00

zo 15:05 - race 376 - [009] DE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
veldbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PRORoos de JongDE 1x[2]02:08,15(1)----08:46,25(1)
 Proteus-Eretes 3 (p2)
2.EURMinke HolleboomDE 1x[3]02:13,27(3)----09:08,15(2)
 Euros+21,90
3.THELisa ScheenaardDE 1x[5]02:13,08(2)----09:09,27(3)
 Thêta (p1)+23,02
4.GYAMarloes OldenburgDE 1x[4]02:13,60(4)----09:14,76(4)
 Gyas (p3)+28,51
5.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[7]02:22,19(6)----09:33,21(5)
 Njord 2 (SB)+46,96
6.ORCLisanne van der LelijDE 1x[6]02:14,34(5)----09:33,37(6)
 Orca 3+47,12