za 16:10 - race 136 - [005] LHE 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF, 25 - 30 => FE, 31 - 36 => FF, 37 - 42 => FG

codeploeg
slag
veld
nummer
SKODavid KampmanLHE 1x[221]
 Skøll [P]
TRILay de JongLHE 1x[222]
 Triton 2 [P]
ASOWard van ZeijlLHE 1x[223]
 Asopos 3 [P]
ORCVincent GorisLHE 1x[224]
 Orca 1 [P]
WILHidde LycklamaLHSB 1x[226]
 Willem III [P]
TRIOlivier DeenLHE 1x[227]
 Triton 4
NERMarijn KoxLHSB 1x[228]
 Nereus 3
TRIBen van BrusselLHE 1x[229]
 Triton 3
ORCPelle LakenLHE 1x[230]
 Orca 3
ASONoud van HalterenLHE 1x[231]
 Asopos 2
NERMick van BanningLHSB 1x[232]
 Nereus 2
ORCKai MosLHE 1x[233]
 Orca 4
GOUTim van RoesselLHSB 1x[234]
 Gouda
GYAJoris KluversLHE 1x[236]
 Gyas
LAGNiels van VlietLHSB 1x[237]
 Laga
NJOStijn MeijerLHSB 1x[238]
 Njord
THEDirk van GalenLHSB 1x[239]
 Thêta
TRIStijn KantersLHE 1x[240]
 Triton 1
SAUTom van KraaijLHE 1x[241]
 Saurus
THEBrian PollLHE 1x[242]
 Thêta 1
SKAHilmar VerbeekLHSB 1x[243]
 Skadi
NERWillem BuistLHE 1x[244]
 Nereus
GYAStefan SlagterLHSB 1x[245]
 Gyas
NERVictor van MeerLHSB 1x[246]
 Nereus 1
AEGVictor SchopLHSB 1x[247]
 Aegir
ORCNiels KantersLHE 1x[248]
 Orca 2
DUDMaxim BoogertLHSB 1x[249]
 Dudok
ASOJoost BraspenningLHE 1x[250]
 Asopos 1
OKENathan RemijnseLHSB 1x[251]
 Okeanos
PROHidde HereijgersLHE 1x[252]
 Proteus 2
PROPieter JongepierLHSB 1x[253]
 Proteus
LAGPhilip den BremerLHE 1x[254]
 Laga
AEGTjalling Jan VeldhuisLHE 1x[255]
 Aegir
TRIMax GompelLHSB 1x[256]
 Triton
SKOJoost van AsperenLHSB 1x[257]
 Skøll 1

za 17:22 - race 142 - [005] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[3]SKODavid KampmanLHE 1x
 Skøll [P]
[4]AEGVictor SchopLHSB 1x
 Aegir
[5]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2 [P]
[6]PROHidde HereijgersLHE 1x
 Proteus 2
[7]TRIMax GompelLHSB 1x
 Triton
[8]NJOStijn MeijerLHSB 1x
 Njord

za 17:27 - race 143 - [005] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[3]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos 3 [P]
[4]TRIBen van BrusselLHE 1x
 Triton 3
[5]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga
[6]PROPieter JongepierLHSB 1x
 Proteus
[7]GYAStefan SlagterLHSB 1x
 Gyas
[8]TRIOlivier DeenLHE 1x
 Triton 4

za 17:32 - race 144 - [005] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[3]NERWillem BuistLHE 1x
 Nereus
[5]DUDMaxim BoogertLHSB 1x
 Dudok
[6]WILHidde LycklamaLHSB 1x
 Willem III [P]
[7]NERVictor van MeerLHSB 1x
 Nereus 1
[8]ASOJoost BraspenningLHE 1x
 Asopos 1

za 17:37 - race 145 - [005] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[3]GYAJoris KluversLHE 1x
 Gyas
[4]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[5]OKENathan RemijnseLHSB 1x
 Okeanos
[6]ORCNiels KantersLHE 1x
 Orca 2
[7]THEBrian PollLHE 1x
 Thêta 1
[8]SKOJoost van AsperenLHSB 1x
 Skøll 1

zo 14:36 - race 223 - [005] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[3]AEGVictor SchopLHSB 1x
 Aegir
[4]TRIBen van BrusselLHE 1x
 Triton 3
[5]SKODavid KampmanLHE 1x
 Skøll [P]
[6]NERWillem BuistLHE 1x
 Nereus
[7]GYAJoris KluversLHE 1x
 Gyas
[8]OKENathan RemijnseLHSB 1x
 Okeanos

zo 14:42 - race 224 - [005] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[3]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga
[4]WILHidde LycklamaLHSB 1x
 Willem III [P]
[5]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[6]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos 3 [P]
[7]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2 [P]
[8]DUDMaxim BoogertLHSB 1x
 Dudok

za 17:12 - race 140 - [005] LHE 1x F-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]AEGTjalling Jan VeldhuisLHE 1x
 Aegir
[4]THEDirk van GalenLHSB 1x
 Thêta
[5]ORCPelle LakenLHE 1x
 Orca 3
[6]SAUTom van KraaijLHE 1x
 Saurus
[7]GOUTim van RoesselLHSB 1x
 Gouda

za 17:17 - race 141 - [005] LHE 1x E-finale

baancodeploeg
slag
veld
[4]ORCKai MosLHE 1x
 Orca 4
[5]NERMarijn KoxLHSB 1x
 Nereus 3
[6]LAGNiels van VlietLHSB 1x
 Laga
[7]NERMick van BanningLHSB 1x
 Nereus 2
[8]ASONoud van HalterenLHE 1x
 Asopos 2

zo 15:36 - race 233 - [005] LHE 1x D-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]NJOStijn MeijerLHSB 1x
 Njord
[4]TRIOlivier DeenLHE 1x
 Triton 4
[5]ASOJoost BraspenningLHE 1x
 Asopos 1
[6]THEBrian PollLHE 1x
 Thêta 1
[7]SKOJoost van AsperenLHSB 1x
 Skøll 1

zo 15:42 - race 234 - [005] LHE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]TRIMax GompelLHSB 1x
 Triton
[4]NERVictor van MeerLHSB 1x
 Nereus 1
[5]PROHidde HereijgersLHE 1x
 Proteus 2
[6]ORCNiels KantersLHE 1x
 Orca 2
[7]GYAStefan SlagterLHSB 1x
 Gyas
[8]PROPieter JongepierLHSB 1x
 Proteus

zo 16:24 - race 241 - [005] LHE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]LAGPhilip den BremerLHE 1x
 Laga
[4]GYAJoris KluversLHE 1x
 Gyas
[5]WILHidde LycklamaLHSB 1x
 Willem III [P]
[6]OKENathan RemijnseLHSB 1x
 Okeanos
[7]DUDMaxim BoogertLHSB 1x
 Dudok
[8]AEGVictor SchopLHSB 1x
 Aegir

zo 16:30 - race 242 - [005] LHE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
veld
[3]ASOWard van ZeijlLHE 1x
 Asopos 3 [P]
[4]NERWillem BuistLHE 1x
 Nereus
[5]SKODavid KampmanLHE 1x
 Skøll [P]
[6]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[7]TRILay de JongLHE 1x
 Triton 2 [P]
[8]TRIBen van BrusselLHE 1x
 Triton 3