[301] DCl 4* (Dames clubquadruples) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD, 25 - 30 => FE

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.HUNHunze 14206:34,1(1)FA
 Nienke Mekkes
2.PROQuadrip4906:41,5(2)FA
 Esther Menken+7,4
3.PHOK3 en de boegen5806:42,4(3)FA
 Kirsten Peters+8,3
4.ARGArgo 14406:43,1(4)FA
 Amée van Haeften+9,0
5.HUNHunze 25706:47,6(5)FA
 Brigid Dekkers+13,5
6.ORCOrca Dames Clubdubbelvier5406:49,5(6)FA
 Remke Gengler+15,4
7.ASOVan Slag4506:56,4(7)FB
 Roos Oostdam+22,3
8.EURSkullende Skenks6206:58,4(8)FB
 Nikki van Loenen+24,3
9.PROWaterH00s5206:59,5(9)FB
 Iris Verouden+25,4
10.SKOLøuter5607:02,1(10)FB
 Lieke Snel+28,0
11.ORCTjak odz weg5507:02,7(11)FB
 Aniek Brandt+28,6
12.GYAARRC4107:14,0(12)FB
 Iris Reurink+39,9
13.HUNHunze3907:17,0(13)FC
 Noor de Witt+42,9
14.GYAladies room6007:18,3(14)FC
 Arienne Dijkstra+44,2
15.ASO4* Duurder5907:18,5(15)FC
 Saskia Cornet+44,4
16.GYAMeeraculeus3807:19,6(16)FC
 Jeltje van Dijck+45,5
17.LAGDames Club4*4607:20,8(17)FC
 Willemijn Fanoy+46,7
18.ORCQuadrupeltje4007:24,9(18)FC
 Frederique Tholhuijsen+50,8
19.GYAGDD Zot5307:30,5(19)FD
 Bellefleur Plantenga+56,4
19.AEGAegir6107:30,5(19)FD
 Anne Hoogendoorn+56,4
21.GYAContenta4707:58,4(21)FD
 Marte Valkema+1:24,3
22.SKASkadi5108:10,7(22)FD
 Britt Berkers+1:36,6
23.ARGArgo 24308:13,8(23)FD
 Merel Gijsbers+1:39,7
24.EURTalenten dames 4*3708:20,9(24)FD
 Belle Wetselaar+1:46,8

za 15:25 - race 129 - [301] DCl 4* E-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURTalenten dames 4*[4]02:10,5(1)
 Belle Wetselaar

za 15:31 - race 130 - [301] DCl 4* D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AEGAegir[5]01:53,3(1)
 Anne Hoogendoorn
2.GYAGDD Zot[3]01:59,1(2)
 Bellefleur Plantenga+5,8
3.ARGArgo 2[1]01:59,7(3)
 Merel Gijsbers+6,4
4.ORCQuadrupeltje[4]02:00,7(4)
 Frederique Tholhuijsen+7,4
5.GYAContenta[2]02:01,1(5)
 Marte Valkema+7,8

za 15:37 - race 131 - [301] DCl 4* C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASO4* Duurder[2]01:54,0(1)
 Saskia Cornet
2.GYAladies room[5]01:54,4(2)
 Arienne Dijkstra+0,4
3.LAGDames Club4*[1]01:55,4(3)
 Willemijn Fanoy+1,4
4.GYAMeeraculeus[6]01:55,8(4)
 Jeltje van Dijck+1,8
5.HUNHunze[3]01:56,8(5)
 Noor de Witt+2,8
HUNHunze 3niet gestart
 Lisanne Boekhoud

za 15:43 - race 132 - [301] DCl 4* B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURSkullende Skenks[3]01:50,4(1)
 Nikki van Loenen
2.ASOVan Slag[4]01:51,6(2)
 Roos Oostdam+1,2
3.PROWaterH00s[5]01:51,8(3)
 Iris Verouden+1,4
4.ORCTjak odz weg[6]01:52,2(4)
 Aniek Brandt+1,8
5.SKOLøuter[2]01:54,0(5)
 Lieke Snel+3,6
6.GYAARRC[1]01:54,5(6)
 Iris Reurink+4,1

za 15:49 - race 133 - [301] DCl 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.HUNHunze 1[3]01:39,8(1)
 Nienke Mekkes
2.PROQuadrip[4]01:44,9(2)
 Esther Menken+5,1
3.PHOK3 en de boegen[2]01:45,4(3)
 Kirsten Peters+5,6
4.ORCOrca Dames Clubdubbelvier[6]01:45,8(4)
 Remke Gengler+6,0
5.HUNHunze 2[1]01:46,9(5)
 Brigid Dekkers+7,1
5.ARGArgo 1[5]01:46,9(5)
 Amée van Haeften+7,1