zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
GYA16DionysosHOnerv C4+time-trial07:20,84e
Joop Heeringa
GYA226Vo DuikbootHOnerv C4+time-trial07:37,95e
Flint Verbeek
GYA240ArchimedesHOnerv C4+time-trial08:03,111e
Timon Kroezen
GYA241De RegahsHOnerv C4+time-trial07:22,22e
Sil Wijnsma
GYA244Slag ApartHOnerv C4+time-trial07:50,810e
Olivier Arkema
GYA245Pullum DevorantesHOnerv C4+time-trial07:46,59e
Hugo Groote Veldman
GYA247Invicta Per LagerHOnerv C4+time-trial07:42,97e
Joep Neelissen
GYA253Semper DeditH4+time-trial06:49,25e
Robert Bouwman
GYA38MeeraculeusDCl 4*time-trial07:19,616e
Jeltje van Dijck
GYA41ARRCDCl 4*time-trial07:14,012e
Iris Reurink
GYA47ContentaDCl 4*time-trial07:58,421e
Marte Valkema
GYA53GDD ZotDCl 4*time-trial07:30,519e
Bellefleur Plantenga
GYA60ladies roomDCl 4*time-trial07:18,314e
Arienne Dijkstra
GYA264MGL '20H8+time-trial05:56,61e
Joost Sombekke
GYA266Renaissancevloot X incompotentH8+time-trial06:52,24e
Milan Post
GYA267RetourneH8+time-trial06:00,62e
Graham Whitehead
GYA268de heren van GyasH8+time-trial07:52,35e
Daniel Verkade
GYA109Esox LuciusHLente C4+voorwedstrijd 1[4]02:06,63e
Jesse Kaptein
GYA111(G)roeimatenHLente C4+voorwedstrijd 1[6]02:09,85e
Kars van der Meer
GYA115Domini NavisHLente C4+voorwedstrijd 2[5]02:11,45e
Niels Nijmeijer
GYA16DionysosHOnerv C4+A-finale[2]01:55,13e
Joop Heeringa
GYA240ArchimedesHOnerv C4+B-finale[1]02:02,51e
Timon Kroezen
GYA245Pullum DevorantesHOnerv C4+B-finale[2]02:06,62e
Hugo Groote Veldman
GYA247Invicta Per LagerHOnerv C4+B-finale[3]02:14,36e
Joep Neelissen
GYA244Slag ApartHOnerv C4+B-finale[5]02:07,84e
Olivier Arkema
GYA226Vo DuikbootHOnerv C4+A-finale[1]02:12,66e
Flint Verbeek
GYA241De RegahsHOnerv C4+A-finale[4]02:03,73e
Sil Wijnsma
GYA253Semper DeditH4+A-finale[1]01:47,15e
Robert Bouwman
GYA47ContentaDCl 4*D-finale[2]02:01,15e
Marte Valkema
GYA53GDD ZotDCl 4*D-finale[3]01:59,12e
Bellefleur Plantenga
GYA60ladies roomDCl 4*C-finale[5]01:54,42e
Arienne Dijkstra
GYA38MeeraculeusDCl 4*C-finale[6]01:55,84e
Jeltje van Dijck
GYA41ARRCDCl 4*B-finale[1]01:54,56e
Iris Reurink
GYA111(G)roeimatenHLente C4+B-finale[2]01:58,42e
Kars van der Meer
GYA115Domini NavisHLente C4+B-finale[5]02:28,46e
Niels Nijmeijer
GYA109Esox LuciusHLente C4+A-finale[1]01:53,62e
Jesse Kaptein
GYA266Renaissancevloot X incompotentH8+A-finale[2]01:37,04e
Milan Post
GYA267RetourneH8+A-finale[3]01:32,93e
Graham Whitehead
GYA264MGL '20H8+A-finale[4]01:27,42e
Joost Sombekke
GYA268de heren van GyasH8+A-finale[6]01:53,25e
Daniel Verkade

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
GYA308Prowst!DOnerv C4+time-trial08:53,513e
Simone Meeuwissen
GYA315H.E.R.A.DOnerv C4+time-trial08:50,211e
Mariska Krikken
GYA117OntregeldDOnerv C4+time-trial08:50,76e
Loekemijn Jansen
GYA124Linea RectaDOnerv C4+time-trial08:50,97e
Jet Reinerink
GYA132ZOEFDOnerv C4+time-trial09:35,213e
Femke Panjer
GYA133Front Row!DOnerv C4+time-trial10:05,617e
Aniek Bouhuis
GYA337Stichting CD '22D8+time-trial06:42,41e
Saranne van Bruggen
339VitaD8+time-trial08:01,85e
Lotte Foppen
GYA340TerminaalD8+time-trial07:15,24e
Marit Slootweg
GYA158Fifty/FiftyHCl 4*time-trial06:27,45e
Peer Wubbolts
GYA341REZADOnerv C4+time-trial09:52,84e
Lotte Rosier
GYA167De A1D4+time-trial07:38,05e
Emma du Marchie Sarvaas
GYA369SpetterDOnerv C4+time-trial08:34,313e
Pleun Barendse
GYA177Leva TuasDOnerv C4+time-trial08:47,71e
Hidda den Ouden
GYA182SitiSDOnerv C4+time-trial09:20,19e
Amanda Brouwer
GYA189Aan de BakDOnerv C4+time-trial09:31,011e
Floor Spitters
GYA191ElektraDOnerv C4+time-trial09:26,610e
Hanna Hage
GYA200Nulla SpinaDLente C4+voorwedstrijd 1[2]02:21,53e
Hanna Hoes
GYA204Bona FideDLente C4+voorwedstrijd 2[2]02:27,65e
Maaike Mandemaker
GYA208Estar PiripiDLente C4+voorwedstrijd 2[6]02:10,41e
Ilse de Bel
GYA212Vida LocaDLente C4+voorwedstrijd 3[4]02:43,06e
Britt van de Maat
GYA308Prowst!DOnerv C4+C-finale[4]02:13,62e
Simone Meeuwissen
GYA315H.E.R.A.DOnerv C4+B-finale[1]02:25,45e
Mariska Krikken
GYA132ZOEFDOnerv C4+C-finale[4]02:34,36e
Femke Panjer
GYA133Front Row!DOnerv C4+C-finale[6]02:20,32e
Aniek Bouhuis
GYA124Linea RectaDOnerv C4+B-finale[4]02:19,24e
Jet Reinerink
GYA117OntregeldDOnerv C4+A-finale[1]02:11,93e
Loekemijn Jansen
GYA341REZADOnerv C4+A-finale[5]02:24,44e
Lotte Rosier
GYA158Fifty/FiftyHCl 4*A-finale[6]01:44,45e
Peer Wubbolts
GYA369SpetterDOnerv C4+C-finale[4]02:08,11e
Pleun Barendse
GYA167De A1D4+A-finale[6]01:51,24e
Emma du Marchie Sarvaas
GYA189Aan de BakDOnerv C4+B-finale[1]02:14,72e
Floor Spitters
GYA182SitiSDOnerv C4+B-finale[2]02:26,15e
Amanda Brouwer
GYA191ElektraDOnerv C4+B-finale[5]02:25,54e
Hanna Hage
GYA177Leva TuasDOnerv C4+A-finale[4]02:16,14e
Hidda den Ouden
GYA212Vida LocaDLente C4+C-finale[2]02:45,04e
Britt van de Maat
GYA204Bona FideDLente C4+C-finale[4]02:33,32e
Maaike Mandemaker
GYA200Nulla SpinaDLente C4+B-finale[2]02:24,81e
Hanna Hoes
GYA208Estar PiripiDLente C4+A-finale[5]02:10,03e
Ilse de Bel
GYA340TerminaalD8+A-finale[2]01:49,24e
Marit Slootweg
GYA337Stichting CD '22D8+A-finale[4]01:41,21e
Saranne van Bruggen
339VitaD8+A-finale[6]02:05,85e
Lotte Foppen