zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEG6Aegir 3HOnerv C4+time-trial--
Syts de Kuiper De Kuiper
AEG233Aegir 12HOnerv C4+time-trialniet gestart
Robert Morsman
AEG235Aegir 4HOnerv C4+time-trial08:15,513e
Floris Punt
AEG27Aegir 4H4+time-trial06:41,34e
Ties Rijksen
AEG28Aegir 1H4+time-trial06:41,65e
Thijs Jonker
AEG263Aegir 2H4+time-trial06:42,02e
Taco Nieuwdorp
AEG61AegirDCl 4*time-trial07:30,519e
Anne Hoogendoorn
AEG84Aegir 2HOnerv C4+time-trial07:01,09e
Melle de Bie
AEG275Aegir 7HOnerv C4+time-trial07:58,44e
Norbert de Krijger
AEG291AegirD4+voorwedstrijd 2[5]02:15,94e
Iris Meekhof
AEG6Aegir 3HOnerv C4+C-finale[2]01:56,61e
Syts de Kuiper De Kuiper
AEG28Aegir 1H4+A-finale[1]01:44,43e
Thijs Jonker
AEG27Aegir 4H4+A-finale[5]01:46,96e
Ties Rijksen
AEG235Aegir 4HOnerv C4+C-finale[3]02:19,02e
Floris Punt
AEG263Aegir 2H4+A-finale[4]01:44,93e
Taco Nieuwdorp
AEG61AegirDCl 4*D-finale[5]01:53,31e
Anne Hoogendoorn
AEG84Aegir 2HOnerv C4+B-finale[5]01:47,71e
Melle de Bie
AEG275Aegir 7HOnerv C4+A-finale[5]02:17,05e
Norbert de Krijger
AEG291AegirD4+A-finale[1]02:05,13e
Iris Meekhof

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEG141Aegir 1D4+time-trial08:17,04e
Loes Kranenburg
AEG336Aegir 1D8+time-trial06:56,73e
Lynn Boot
AEG338Aegir 2D8+time-trial06:55,02e
Anne Hoogendoorn
AEG349Aegir 14DOnerv C4+time-trial10:17,09e
Suze Nijboer
AEG352Aegir 15DOnerv C4+time-trial10:01,67e
Brecht van de Velde
AEG357Aegir 7DOnerv C4+time-trial11:39,812e
Erin Stuifzand
AEG376Aegir 4DOnerv C4+time-trial08:34,012e
Annick Joman
AEG174Aegir 8DOnerv C4+time-trial10:23,218e
Annabel Gerrits
AEG175Aegir 13DOnerv C4+time-trial10:15,716e
Britt Van Hal
AEG179Aegir 6DOnerv C4+time-trial09:09,37e
Manon Ammerlaan
AEG196Aegir 9DOnerv C4+time-trial08:54,93e
Rasmillea Latulola
AEG384Aegir 2H4+voorwedstrijd 1[3]02:08,43e
Sybren van Vierzen
AEG391Aegir 1H4+voorwedstrijd 2[5]02:10,05e
Lukas van Rongen
AEG141Aegir 1D4+A-finale[5]02:08,55e
Loes Kranenburg
AEG349Aegir 14DOnerv C4+B-finale[2]02:39,16e
Suze Nijboer
AEG352Aegir 15DOnerv C4+B-finale[3]02:38,65e
Brecht van de Velde
AEG357Aegir 7DOnerv C4+B-finale[6]02:38,44e
Erin Stuifzand
AEG376Aegir 4DOnerv C4+B-finale[1]02:06,64e
Annick Joman
AEG174Aegir 8DOnerv C4+C-finale[1]02:25,35e
Annabel Gerrits
AEG175Aegir 13DOnerv C4+C-finale[2]02:18,01e
Britt Van Hal
AEG179Aegir 6DOnerv C4+B-finale[3]02:18,43e
Manon Ammerlaan
AEG196Aegir 9DOnerv C4+A-finale[5]02:11,11e
Rasmillea Latulola
AEG391Aegir 1H4+B-finale[3]01:54,41e
Lukas van Rongen
AEG384Aegir 2H4+B-finale[4]02:08,32e
Sybren van Vierzen
AEG338Aegir 2D8+A-finale[3]01:45,33e
Anne Hoogendoorn
AEG336Aegir 1D8+A-finale[5]01:42,42e
Lynn Boot