zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ARG20Argo 4HOnerv C4+time-trial07:33,89e
Maarten Ruijgh
ARG243Argo 2HOnerv C4+time-trial07:42,97e
Marius Weisenbach
ARG250Argo 3H4+time-trial08:12,212e
Rob Elgersma
ARG259Argo 2H4+time-trial06:44,54e
Maarten Teunissen
ARG43Argo 2DCl 4*time-trial08:13,823e
Merel Gijsbers
ARG44Argo 1DCl 4*time-trial06:43,14e
Amée van Haeften
ARG70Argo 1HOnerv C4+time-trial06:58,58e
Bram Leeuw
ARG79Argo 3HOnerv C4+time-trial07:25,815e
Bernd Mulder
ARG96Argo 1H4+time-trial07:09,410e
Maarten Timmers
ARG285Argo 1D4+voorwedstrijd 1[3]01:57,21e
Hannah Brekelmans
ARG20Argo 4HOnerv C4+B-finale[2]01:59,14e
Maarten Ruijgh
ARG243Argo 2HOnerv C4+B-finale[4]02:07,33e
Marius Weisenbach
ARG250Argo 3H4+B-finale[1]02:08,96e
Rob Elgersma
ARG259Argo 2H4+A-finale[5]01:46,04e
Maarten Teunissen
ARG43Argo 2DCl 4*D-finale[1]01:59,73e
Merel Gijsbers
ARG44Argo 1DCl 4*A-finale[5]01:46,95e
Amée van Haeften
ARG79Argo 3HOnerv C4+C-finale[2]01:52,34e
Bernd Mulder
ARG70Argo 1HOnerv C4+B-finale[3]01:50,13e
Bram Leeuw
ARG96Argo 1H4+B-finale[5]01:44,74e
Maarten Timmers
ARG285Argo 1D4+A-finale[4]01:54,52e
Hannah Brekelmans

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ARG134Argo 3DOnerv C4+time-trial08:49,75e
Inge Feij
ARG144Argo 2D4+time-trial08:16,73e
Dieuwertje Bartels
ARG149Argo 5D4+time-trial08:23,96e
Marieke Koerhuis
ARG151Argo 3D4+time-trial08:32,58e
Eline Meijer
ARG342Argo 5DOnerv C4+time-trial09:10,62e
Ronja Lange
ARG355Argo 4DOnerv C4+time-trial08:53,21e
Indy Ruijs
ARG166Argo 1D4+time-trial08:30,612e
Nynke Groen
ARG359Argo 1DOnerv C4+time-trial09:04,119e
Myrthe Bergsma
ARG381Argo 2DOnerv C4+time-trial07:52,42e
Birthe Priesmann
ARG176Argo 6DOnerv C4+time-trial09:01,06e
Leocadie Ploumen
ARG386Argo 1H4+voorwedstrijd 1[5]01:57,22e
Siem Bolluyt
ARG134Argo 3DOnerv C4+A-finale[6]02:22,46e
Inge Feij
ARG151Argo 3D4+B-finale[3]02:12,13e
Eline Meijer
ARG144Argo 2D4+A-finale[2]02:07,84e
Dieuwertje Bartels
ARG149Argo 5D4+A-finale[6]02:12,36e
Marieke Koerhuis
ARG355Argo 4DOnerv C4+A-finale[3]02:20,12e
Indy Ruijs
ARG342Argo 5DOnerv C4+A-finale[4]02:15,31e
Ronja Lange
ARG359Argo 1DOnerv C4+D-finale[3]02:14,01e
Myrthe Bergsma
ARG381Argo 2DOnerv C4+A-finale[4]02:01,81e
Birthe Priesmann
ARG166Argo 1D4+B-finale[1]02:02,06e
Nynke Groen
ARG176Argo 6DOnerv C4+A-finale[1]02:24,06e
Leocadie Ploumen
ARG386Argo 1H4+A-finale[1]02:06,55e
Siem Bolluyt