zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKO234BakbøøtHOnerv C4+time-trial12:42,917e
Jorre Lambregtse
SKO237SØSHOnerv C4+time-trial09:22,416e
Rens Nieuwenhuizen
SKO254AdtvendøH4+time-trial06:58,56e
Max Bramer
SKO256Dørstig vør GøudH4+time-trial07:23,59e
Max Pielkenrood
SKO258SletsgøH4+time-trialniet gestart
Wouter Johanns
SKO261Ervaren BoysH4+time-trial07:12,17e
Barend Hupkes
SKO56LøuterDCl 4*time-trial07:02,110e
Lieke Snel
SKO72Berend BøtjeHOnerv C4+time-trial07:14,411e
Vince van Toor
SKO88CØMPØHUUBH4+time-trial06:47,55e
Tim Vons?e
SKO110KameleønHLente C4+voorwedstrijd 1[5]02:08,64e
Thijmen De Wit
SKO112BØNKHLente C4+voorwedstrijd 2[2]01:56,51e
Stefano Jonjic
SKO113VRØØMHLente C4+voorwedstrijd 2[3]02:14,26e
Daan Leenders
SKO114ØrkHLente C4+voorwedstrijd 2[4]02:03,22e
Jasper Kingma
SKO116BøøtøxHLente C4+voorwedstrijd 2[6]02:07,03e
Lars Van Wuijtswinkel
SKO289Åtte ØlD4+voorwedstrijd 2[3]02:09,13e
Lotte Peelen
SKO290WatervløgD4+voorwedstrijd 2[4]01:58,91e
Dani�lle van Blitterswijk
SKO234BakbøøtHOnerv C4+C-finale[1]02:23,33e
Jorre Lambregtse
SKO237SØSHOnerv C4+C-finale[5]02:35,34e
Rens Nieuwenhuizen
SKO261Ervaren BoysH4+B-finale[4]01:57,43e
Barend Hupkes
SKO256Dørstig vør GøudH4+B-finale[5]01:48,32e
Max Pielkenrood
SKO254AdtvendøH4+A-finale[6]01:52,66e
Max Bramer
SKO56LøuterDCl 4*B-finale[2]01:54,05e
Lieke Snel
SKO72Berend BøtjeHOnerv C4+B-finale[6]01:54,76e
Vince van Toor
SKO88CØMPØHUUBH4+A-finale[6]01:42,56e
Tim Vons?e
SKO290WatervløgD4+A-finale[3]01:53,31e
Dani�lle van Blitterswijk
SKO289Åtte ØlD4+A-finale[6]02:34,06e
Lotte Peelen
SKO113VRØØMHLente C4+B-finale[1]02:13,94e
Daan Leenders
SKO110KameleønHLente C4+B-finale[4]01:55,91e
Thijmen De Wit
SKO114ØrkHLente C4+A-finale[2]01:59,94e
Jasper Kingma
SKO112BØNKHLente C4+A-finale[3]01:54,13e
Stefano Jonjic
SKO116BøøtøxHLente C4+A-finale[6]02:04,35e
Lars Van Wuijtswinkel

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
SKO309TØXICDOnerv C4+time-trial09:45,320e
Nova Ripken
SKO312NøørderlichtDOnerv C4+time-trial09:47,621e
Claire van Voorst tot Voorst
SKO121CatørceDOnerv C4+time-trial09:39,315e
Pleun Heemstra
SKO123DespøDOnerv C4+time-trial09:38,114e
Charlotte Vermeulen
SKO129VøørtvarendDOnerv C4+time-trial09:02,810e
Marije van der Werf
SKO142Tøtal LøssD4+time-trial08:27,87e
Marije Kerkvliet
SKO145De Zeven ZøndenD4+time-trial09:26,612e
Sophie Sas
SKO150Vinø X ParølsD4+time-trial08:43,811e
Pien van Oers
SKO155HCL4*HCl 4*time-trial07:00,98e
Simon Ekelmans
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+time-trial09:48,23e
Emma Korthals
SKO168Pøtat TabuløD4+time-trial08:18,711e
Janneke Lemmerzaal
SKO173SeierD4+time-trial07:14,51e
Iris Peters
SKO361VrijmibøøtDOnerv C4+time-trial08:49,116e
Claire Hogerbrug
SKO183Eerstejaars SødaDOnerv C4+time-trial10:09,115e
Eva van der Neut
SKO188GøøsDOnerv C4+time-trialniet gefinisht
Hesther Schakenraad
SKO202TøttebellenDLente C4+voorwedstrijd 1[4]02:06,31e
Eline Vieveen
SKO203RematøriDLente C4+voorwedstrijd 1[5]02:38,25e
Shirley Harders
SKO206BøøtentieDLente C4+voorwedstrijd 2[4]02:20,22e
Minke Nijhuis
SKO207ChaøsDLente C4+voorwedstrijd 2[5]02:23,73e
Bo Scot
SKO312NøørderlichtDOnerv C4+D-finale[2]02:38,13e
Claire van Voorst tot Voorst
SKO309TØXICDOnerv C4+D-finale[4]02:25,82e
Nova Ripken
SKO123DespøDOnerv C4+C-finale[3]02:29,75e
Charlotte Vermeulen
SKO121CatørceDOnerv C4+C-finale[5]02:25,54e
Pleun Heemstra
SKO129VøørtvarendDOnerv C4+B-finale[2]02:18,13e
Marije van der Werf
SKO145De Zeven ZøndenD4+B-finale[1]02:16,85e
Sophie Sas
SKO142Tøtal LøssD4+B-finale[4]02:11,02e
Marije Kerkvliet
SKO150Vinø X ParølsD4+B-finale[6]02:15,84e
Pien van Oers
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+A-finale[2]02:26,15e
Emma Korthals
SKO155HCL4*HCl 4*B-finale[4]01:47,51e
Simon Ekelmans
SKO361VrijmibøøtDOnerv C4+C-finale[2]02:15,24e
Claire Hogerbrug
SKO168Pøtat TabuløD4+B-finale[6]01:57,52e
Janneke Lemmerzaal
SKO173SeierD4+A-finale[4]01:50,73e
Iris Peters
SKO188GøøsDOnerv C4+D-finale[4]niet gestart
Hesther Schakenraad
SKO183Eerstejaars SødaDOnerv C4+C-finale[5]02:31,46e
Eva van der Neut
SKO203RematøriDLente C4+C-finale[5]02:38,53e
Shirley Harders
SKO207ChaøsDLente C4+B-finale[1]03:11,36e
Bo Scot
SKO206BøøtentieDLente C4+B-finale[3]02:31,74e
Minke Nijhuis
SKO202TøttebellenDLente C4+A-finale[3]02:06,22e
Eline Vieveen