zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ASO45Van SlagDCl 4*time-trial06:56,47e
Roos Oostdam
ASO594* DuurderDCl 4*time-trial07:18,515e
Saskia Cornet
ASO271Country RowersHOnerv C4+time-trial07:05,91e
Koen Kempers
ASO97HOcus FocusH4+time-trial06:30,93e
Sam Kaart
ASO98CenZuurH4+time-trial06:39,24e
Lukas Stam
ASO107Bad RowmanceHLente C4+voorwedstrijd 1[2]01:58,61e
Thomas Roost
ASO594* DuurderDCl 4*C-finale[2]01:54,01e
Saskia Cornet
ASO45Van SlagDCl 4*B-finale[4]01:51,62e
Roos Oostdam
ASO98CenZuurH4+A-finale[2]01:37,64e
Lukas Stam
ASO97HOcus FocusH4+A-finale[5]01:35,62e
Sam Kaart
ASO271Country RowersHOnerv C4+A-finale[3]01:49,71e
Koen Kempers
ASO107Bad RowmanceHLente C4+A-finale[4]01:53,01e
Thomas Roost

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ASO302BladgoudDOnerv C4+time-trial09:05,517e
Fleur Dekker
ASO306SnoekiemonstersDOnerv C4+time-trial08:52,512e
Ygone Kok
ASO317RegenbootDOnerv C4+time-trial08:47,49e
Cécile van Oorschot
ASO131UitgebootDOnerv C4+time-trial11:50,020e
Minke Redegeld
ASO331RowséD4+time-trial08:14,47e
Maya Stelzer
ASO169FireD4+time-trial07:16,82e
Margot van Melis
ASO380KangaroeiersDOnerv C4+time-trial08:34,313e
Annet de Gier
ASO181WaterLadiesDOnerv C4+time-trial09:36,214e
Claire Wegink
ASO201AppeltaartDLente C4+voorwedstrijd 1[3]02:23,34e
Chiara Hoekstra
ASO210CeeBierDLente C4+voorwedstrijd 3[2]02:34,65e
Julia van der Weerd
ASO211Gouden KoersDLente C4+voorwedstrijd 3[3]02:13,72e
Gaby Kooman
ASO213HoteldebootelDLente C4+voorwedstrijd 3[5]02:18,33e
Myrthe Hoekema
ASO383NederH4+voorwedstrijd 1[2]01:44,91e
Derek Ponssen
ASO388CenZuurH4+voorwedstrijd 2[2]01:40,12e
Lukas Stam
ASO302BladgoudDOnerv C4+C-finale[6]02:20,43e
Fleur Dekker
ASO317RegenbootDOnerv C4+B-finale[2]02:30,56e
Cécile van Oorschot
ASO306SnoekiemonstersDOnerv C4+B-finale[6]02:15,32e
Ygone Kok
ASO331RowséD4+B-finale[3]02:05,41e
Maya Stelzer
ASO131UitgebootDOnerv C4+D-finale[3]02:34,11e
Minke Redegeld
ASO380KangaroeiersDOnerv C4+C-finale[3]02:09,22e
Annet de Gier
ASO169FireD4+A-finale[3]01:46,41e
Margot van Melis
ASO181WaterLadiesDOnerv C4+C-finale[3]02:24,43e
Claire Wegink
ASO388CenZuurH4+A-finale[3]01:42,12e
Lukas Stam
ASO210CeeBierDLente C4+C-finale[3]02:26,01e
Julia van der Weerd
ASO201AppeltaartDLente C4+B-finale[5]02:40,15e
Chiara Hoekstra
ASO213HoteldebootelDLente C4+A-finale[1]02:22,76e
Myrthe Hoekema
ASO211Gouden KoersDLente C4+A-finale[6]02:14,45e
Gaby Kooman