zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC18Diep GezonkenHOnerv C4+time-trialniet gestart
Peter-Paul Witjes
ORC31TurboknorrenH4+time-trial06:37,12e
Mees van de Meulengraaf
ORC34ZuipschuitH4+time-trial06:57,99e
Sander Renken
ORC40QuadrupeltjeDCl 4*time-trial07:24,918e
Frederique Tholhuijsen
ORC54Orca Dames ClubdubbelvierDCl 4*time-trial06:49,56e
Remke Gengler
ORC55Tjak odz wegDCl 4*time-trial07:02,711e
Aniek Brandt
ORC65Rowing 747HOnerv C4+time-trial06:55,86e
Joeri Geelhoed
ORC83BoegballenHOnerv C4+time-trial07:52,222e
Ole Jansen
ORC273RiemenrukkersHOnerv C4+time-trial07:38,72e
Hidde Mulder
ORC393Heren 1HLente C4+voorwedstrijd 1[1]02:04,82e
Peer Halsema
ORC394Heren 2HLente C4+voorwedstrijd 2[1]02:07,64e
Niek Huisman
ORC34ZuipschuitH4+B-finale[5]01:45,41e
Sander Renken
ORC31TurboknorrenH4+A-finale[4]01:46,25e
Mees van de Meulengraaf
ORC40QuadrupeltjeDCl 4*D-finale[4]02:00,74e
Frederique Tholhuijsen
ORC55Tjak odz wegDCl 4*B-finale[6]01:52,24e
Aniek Brandt
ORC54Orca Dames ClubdubbelvierDCl 4*A-finale[6]01:45,84e
Remke Gengler
ORC83BoegballenHOnerv C4+D-finale[2]01:57,23e
Ole Jansen
ORC65Rowing 747HOnerv C4+A-finale[6]01:46,16e
Joeri Geelhoed
ORC273RiemenrukkersHOnerv C4+A-finale[4]01:59,52e
Hidde Mulder
ORC394Heren 2HLente C4+B-finale[3]02:01,33e
Niek Huisman
ORC393Heren 1HLente C4+A-finale[5]uitgesloten
Peer Halsema

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC318Zieke(n)boegDOnerv C4+time-trial08:32,25e
Belle Cals
ORC319De VaarclipsDOnerv C4+time-trial09:09,118e
Laure de Jong
ORC320Zwoele BlikkenDOnerv C4+time-trial08:10,61e
Laura Rolink
ORC322BoegbeeldigDOnerv C4+time-trial09:28,619e
Sanne Jordaan
ORC128RowmanceDOnerv C4+time-trial08:54,39e
Eveline Meiners
ORC325RowskleurigD4+time-trial08:06,14e
Milou Bongenaar
ORC146ExtriemD4+time-trial08:15,82e
Iris Brenkman
ORC152Rep en RoeiD4+time-trial08:39,710e
Else Rossing
ORC159De 4 BiggetjesHCl 4*time-trial06:27,76e
Coen Bolander
ORC163VindictaD4+time-trial07:24,33e
Tessa Langhaeuser
ORC165BeaufortD4+time-trial07:30,34e
Marla van Randwijk
ORC170RowlympiërsD4+time-trial08:00,78e
Jeska de Jong
ORC362BoordeauxDOnerv C4+time-trial08:24,69e
Christy McCarthy
ORC375GoldriggersDOnerv C4+time-trial08:12,23e
Rosalie Varkevisser
ORC379HaallelujahDOnerv C4+time-trial08:23,77e
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC395Dames 1DLente C4+voorwedstrijd 1[6]02:12,82e
Luca van Baarle
ORC396Dames 2DLente C4+voorwedstrijd 3[6]02:03,41e
Lauren Klabbers
ORC322BoegbeeldigDOnerv C4+D-finale[3]02:21,31e
Sanne Jordaan
ORC319De VaarclipsDOnerv C4+C-finale[1]02:21,54e
Laure de Jong
ORC320Zwoele BlikkenDOnerv C4+A-finale[4]02:10,72e
Laura Rolink
ORC318Zieke(n)boegDOnerv C4+A-finale[6]02:20,36e
Belle Cals
ORC325RowskleurigD4+A-finale[2]02:07,26e
Milou Bongenaar
ORC128RowmanceDOnerv C4+B-finale[5]02:25,06e
Eveline Meiners
ORC152Rep en RoeiD4+B-finale[2]02:08,26e
Else Rossing
ORC146ExtriemD4+A-finale[4]02:06,02e
Iris Brenkman
ORC159De 4 BiggetjesHCl 4*A-finale[1]01:47,86e
Coen Bolander
ORC379HaallelujahDOnerv C4+B-finale[4]02:07,46e
Emily Brandon Bravo Bruinsma
ORC362BoordeauxDOnerv C4+B-finale[5]02:05,52e
Christy McCarthy
ORC375GoldriggersDOnerv C4+A-finale[2]02:02,62e
Rosalie Varkevisser
ORC170RowlympiërsD4+B-finale[3]01:59,24e
Jeska de Jong
ORC165BeaufortD4+A-finale[2]02:02,66e
Marla van Randwijk
ORC163VindictaD4+A-finale[5]01:49,02e
Tessa Langhaeuser
ORC395Dames 1DLente C4+A-finale[2]02:11,84e
Luca van Baarle
ORC396Dames 2DLente C4+A-finale[4]02:03,71e
Lauren Klabbers