[961] HOnerv C4+ (Heren bakboord bokaal poule 1) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.THEKlapsalon7106:40,5(1)FA
 Stijn Dortmans
2.SKAHeren 36406:45,8(2)FA
 Ilja van Rijn+5,3
3.NERHeren 66606:47,8(3)FA
 Wouter Scheeren+7,3
4.BORBrakvoer7506:49,0(4)FA
 Ruwin van der Meijden+8,5
5.TRIHeren 5'227406:55,0(5)FA
 Marcellino Mesiha+14,5
6.ORCRowing 7476506:55,8(6)FA
 Joeri Geelhoed+15,3
7.EURDonderse Damherten6906:57,3(7)FB
 Evan van der Geer+16,8
8.ARGArgo 17006:58,5(8)FB
 Bram Leeuw+18,0
9.AEGAegir 28407:01,0(9)FB
 Melle de Bie+20,5
10.NJONjord 18607:11,4(10)FB
 Gilles van Harn+30,9
11.SKOBerend Bøtje7207:14,4(11)FB
 Vince van Toor+33,9
12.PROBeauvengemiddeld6707:14,6(12)FB
 Yuki Watabe+34,1
13.PROVeni Vidi Bibi6307:20,3(13)FC
 Nandus Lemlijn+39,8
14.TRIHeren 9'228207:23,1(14)FC
 Matthijs Ferwerda+42,6
15.LAGHeren 46807:25,8(15)FC
 Laurens Verheij+45,3
15.ARGArgo 37907:25,8(15)FC
 Bernd Mulder+45,3
17.PHOCrisi7607:26,2(17)FC
 Ruben Kortleve+45,7
18.PROGeklapt8007:26,9(18)FC
 Bart Manden+46,4
19.PROThe BrowCode7307:27,2(19)FD
 Arno Soetens+46,7
20.TRIHeren 11'227707:32,9(20)FD
 Niek Grimbergen+52,4
21.PRODe Waterkokers8107:47,4(21)FD
 Ties Middelkoop+1:06,9
22.ORCBoegballen8307:52,2(22)FD
 Ole Jansen+1:11,7
23.NJONjord 27808:10,0(23)FD
 Wisse van Oeffel+1:29,5
TRIHeren 3'2285niet gestart
 Dirk Dieben

za 15:55 - race 134 - [961] HOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PRODe Waterkokers[5]01:51,5(1)
 Ties Middelkoop
2.TRIHeren 11'22[3]01:54,4(2)
 Niek Grimbergen+2,9
3.ORCBoegballen[2]01:57,2(3)
 Ole Jansen+5,7
4.PROThe BrowCode[4]01:58,2(4)
 Arno Soetens+6,7
5.NJONjord 2[6]01:59,2(5)
 Wisse van Oeffel+7,7

za 16:01 - race 135 - [961] HOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PHOCrisi[6]01:47,6(1)
 Ruben Kortleve
2.TRIHeren 9'22[3]01:50,7(2)
 Matthijs Ferwerda+3,1
3.LAGHeren 4[5]01:51,1(3)
 Laurens Verheij+3,5
4.ARGArgo 3[2]01:52,3(4)
 Bernd Mulder+4,7
5.PROVeni Vidi Bibi[4]01:53,4(5)
 Nandus Lemlijn+5,8
6.PROGeklapt[1]01:54,6(6)
 Bart Manden+7,0

za 16:07 - race 136 - [961] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AEGAegir 2[5]01:47,7(1)
 Melle de Bie
2.EURDonderse Damherten[4]01:49,3(2)
 Evan van der Geer+1,6
3.ARGArgo 1[3]01:50,1(3)
 Bram Leeuw+2,4
4.NJONjord 1[2]01:50,5(4)
 Gilles van Harn+2,8
5.PROBeauvengemiddeld[1]01:52,8(5)
 Yuki Watabe+5,1
6.SKOBerend Bøtje[6]01:54,7(6)
 Vince van Toor+7,0

za 16:13 - race 137 - [961] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NERHeren 6[2]01:41,4(1)
 Wouter Scheeren
2.SKAHeren 3[4]01:41,9(2)
 Ilja van Rijn+0,5
3.THEKlapsalon[3]01:42,3(3)
 Stijn Dortmans+0,9
4.TRIHeren 5'22[1]01:42,9(4)
 Marcellino Mesiha+1,5
5.BORBrakvoer[5]01:43,9(5)
 Ruwin van der Meijden+2,5
6.ORCRowing 747[6]01:46,1(6)
 Joeri Geelhoed+4,7