zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO234BakbøøtHOnerv C4+time-trialza 09:15
Jorre Lambregtse
SKO237SØSHOnerv C4+time-trialza 09:15
Rens Nieuwenhuizen
SKO254AdtvendøH4+time-trialza 09:45
Max Bramer
SKO256Dørstig vør GøudH4+time-trialza 09:45
Max Pielkenrood
SKO258SletsgøH4+time-trialza 09:45
Wouter Johanns
SKO261Ervaren BoysH4+time-trialza 09:45
Barend Hupkes
SKO56LøuterDCl 4*time-trialza 09:55
Lieke Snel
SKO72Berend BøtjeHOnerv C4+time-trialza 10:45
Vince van Toor
SKO88CØMPØHUUBH4+time-trialza 11:15
Tim Vons?e
SKO110KameleønHLente C4+voorwedstrijd 1za 13:05[5]
Thijmen De Wit
SKO112BØNKHLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[2]
Stefano Jonjic
SKO113VRØØMHLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[3]
Daan Leenders
SKO114ØrkHLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[4]
Jasper Kingma
SKO116BøøtøxHLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[6]
Lars Van Wuijtswinkel
SKO289Åtte ØlD4+voorwedstrijd 2za 13:23[3]
Lotte Peelen
SKO290WatervløgD4+voorwedstrijd 2za 13:23[4]
Dani�lle van Blitterswijk
SKO234BakbøøtHOnerv C4+C-finaleza 14:11[1]
Jorre Lambregtse
SKO237SØSHOnerv C4+C-finaleza 14:11[5]
Rens Nieuwenhuizen
SKO261Ervaren BoysH4+B-finaleza 14:35[4]
Barend Hupkes
SKO256Dørstig vør GøudH4+B-finaleza 14:35[5]
Max Pielkenrood
SKO254AdtvendøH4+A-finaleza 14:41[6]
Max Bramer
SKO56LøuterDCl 4*B-finaleza 15:43[2]
Lieke Snel
SKO72Berend BøtjeHOnerv C4+B-finaleza 16:07[6]
Vince van Toor
SKO88CØMPØHUUBH4+A-finaleza 16:25[6]
Tim Vons?e
SKO290WatervløgD4+A-finaleza 16:49[3]
Dani�lle van Blitterswijk
SKO289Åtte ØlD4+A-finaleza 16:49[6]
Lotte Peelen
SKO113VRØØMHLente C4+B-finaleza 16:55[1]
Daan Leenders
SKO110KameleønHLente C4+B-finaleza 16:55[4]
Thijmen De Wit
SKO114ØrkHLente C4+A-finaleza 17:01[2]
Jasper Kingma
SKO112BØNKHLente C4+A-finaleza 17:01[3]
Stefano Jonjic
SKO116BøøtøxHLente C4+A-finaleza 17:01[6]
Lars Van Wuijtswinkel

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO309TØXICDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Nova Ripken
SKO312NøørderlichtDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Claire van Voorst tot Voorst
SKO121CatørceDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Pleun Heemstra
SKO123DespøDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Charlotte Vermeulen
SKO129VøørtvarendDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Marije van der Werf
SKO142Tøtal LøssD4+time-trialzo 09:45
Marije Kerkvliet
SKO145De Zeven ZøndenD4+time-trialzo 09:45
Sophie Sas
SKO150Vinø X ParølsD4+time-trialzo 09:45
Pien van Oers
SKO155HCL4*HCl 4*time-trialzo 10:20
Simon Ekelmans
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+time-trialzo 10:25
Emma Korthals
SKO168Pøtat TabuløD4+time-trialzo 10:55
Janneke Lemmerzaal
SKO173SeierD4+time-trialzo 10:55
Iris Peters
SKO361VrijmibøøtDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Claire Hogerbrug
SKO183Eerstejaars SødaDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Eva van der Neut
SKO188GøøsDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Hesther Schakenraad
SKO202TøttebellenDLente C4+voorwedstrijd 1zo 13:05[4]
Eline Vieveen
SKO203RematøriDLente C4+voorwedstrijd 1zo 13:05[5]
Shirley Harders
SKO206BøøtentieDLente C4+voorwedstrijd 2zo 13:11[4]
Minke Nijhuis
SKO207ChaøsDLente C4+voorwedstrijd 2zo 13:11[5]
Bo Scot
SKO312NøørderlichtDOnerv C4+D-finalezo 13:35[2]
Claire van Voorst tot Voorst
SKO309TØXICDOnerv C4+D-finalezo 13:35[4]
Nova Ripken
SKO123DespøDOnerv C4+C-finalezo 14:17[3]
Charlotte Vermeulen
SKO121CatørceDOnerv C4+C-finalezo 14:17[5]
Pleun Heemstra
SKO129VøørtvarendDOnerv C4+B-finalezo 14:23[2]
Marije van der Werf
SKO145De Zeven ZøndenD4+B-finalezo 14:35[1]
Sophie Sas
SKO142Tøtal LøssD4+B-finalezo 14:35[4]
Marije Kerkvliet
SKO150Vinø X ParølsD4+B-finalezo 14:35[6]
Pien van Oers
SKO343DrømvluchtDOnerv C4+A-finalezo 14:59[2]
Emma Korthals
SKO155HCL4*HCl 4*B-finalezo 15:44[4]
Simon Ekelmans
SKO361VrijmibøøtDOnerv C4+C-finalezo 16:02[2]
Claire Hogerbrug
SKO168Pøtat TabuløD4+B-finalezo 16:20[6]
Janneke Lemmerzaal
SKO173SeierD4+A-finalezo 16:26[4]
Iris Peters
SKO188GøøsDOnerv C4+D-finalezo 16:32[4]
Hesther Schakenraad
SKO183Eerstejaars SødaDOnerv C4+C-finalezo 16:38[5]
Eva van der Neut
SKO203RematøriDLente C4+C-finalezo 17:08[5]
Shirley Harders
SKO207ChaøsDLente C4+B-finalezo 17:14[1]
Bo Scot
SKO206BøøtentieDLente C4+B-finalezo 17:14[3]
Minke Nijhuis
SKO202TøttebellenDLente C4+A-finalezo 17:20[3]
Eline Vieveen