zo 13:05 - race 211 - [700] DLente C4+ voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.SKOTøttebellen[4]02:06,3(1)FA
 Eline Vieveen
2.ORCDames 1[6]02:12,8(2)FA
 Luca van Baarle+6,5
3.GYANulla Spina[2]02:21,5(3)FB
 Hanna Hoes+15,2
4.ASOAppeltaart[3]02:23,3(4)FB
 Chiara Hoekstra+17,0
5.SKORematøri[5]02:38,2(5)FC
 Shirley Harders+31,9

zo 13:11 - race 212 - [700] DLente C4+ voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.GYAEstar Piripi[6]02:10,4(1)FA
 Ilse de Bel
2.SKOBøøtentie[4]02:20,2(2)FB
 Minke Nijhuis+9,8
3.SKOChaøs[5]02:23,7(3)FB
 Bo Scot+13,3
4.HUNHunze[3]02:24,6(4)FB
 Lianne Vroom+14,2
5.GYABona Fide[2]02:27,6(5)FC
 Maaike Mandemaker+17,2

zo 13:17 - race 213 - [700] DLente C4+ voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, overige => FC

pos.codeploeg
slag
baanfinishkwalificatie
1.ORCDames 2[6]02:03,4(1)FA
 Lauren Klabbers
2.ASOGouden Koers[3]02:13,7(2)FA
 Gaby Kooman+10,3
3.ASOHoteldebootel[5]02:18,3(3)FA
 Myrthe Hoekema+14,9
4.PELLente Dames 1[1]02:20,5(4)FB
 Pheebe Niewold+17,1
5.ASOCeeBier[2]02:34,6(5)FC
 Julia van der Weerd+31,2
6.GYAVida Loca[4]02:43,0(6)FC
 Britt van de Maat+39,6

zo 17:08 - race 245 - [700] DLente C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOCeeBier[3]02:26,0(1)
 Julia van der Weerd
2.GYABona Fide[4]02:33,3(2)
 Maaike Mandemaker+7,3
3.SKORematøri[5]02:38,5(3)
 Shirley Harders+12,5
4.GYAVida Loca[2]02:45,0(4)
 Britt van de Maat+19,0

zo 17:14 - race 246 - [700] DLente C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYANulla Spina[2]02:24,8(1)
 Hanna Hoes
2.PELLente Dames 1[4]02:28,1(2)
 Pheebe Niewold+3,3
3.HUNHunze[6]02:28,5(3)
 Lianne Vroom+3,7
4.SKOBøøtentie[3]02:31,7(4)
 Minke Nijhuis+6,9
5.ASOAppeltaart[5]02:40,1(5)
 Chiara Hoekstra+15,3
6.SKOChaøs[1]03:11,3(6)
 Bo Scot+46,5

zo 17:20 - race 247 - [700] DLente C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ORCDames 2[4]02:03,7(1)
 Lauren Klabbers
2.SKOTøttebellen[3]02:06,2(2)
 Eline Vieveen+2,5
3.GYAEstar Piripi[5]02:10,0(3)
 Ilse de Bel+6,3
4.ORCDames 1[2]02:11,8(4)
 Luca van Baarle+8,1
5.ASOGouden Koers[6]02:14,4(5)
 Gaby Kooman+10,7
6.ASOHoteldebootel[1]02:22,7(6)
 Myrthe Hoekema+19,0