[953] DOnerv C4+ (Dames bakboordbokaal poule 3) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.NJONjord 212208:23,9(1)FA
 Merle Overmeire
2.EURHete Hindes12608:28,2(2)FA
 Lynn Grimberg+4,3
3.PHOPhemmes Phatales13508:30,8(3)FA
 Romy Berendsen+6,9
4.NERDames 713908:41,7(4)FA
 Robin te Roller+17,8
5.ARGArgo 313408:49,7(5)FA
 Inge Feij+25,8
6.GYAOntregeld11708:50,7(6)FA
 Loekemijn Jansen+26,8
7.GYALinea Recta12408:50,9(7)FB
 Jet Reinerink+27,0
8.NJONjord 512708:52,5(8)FB
 Isabel Kollen+28,6
9.ORCRowmance12808:54,3(9)FB
 Eveline Meiners+30,4
10.SKOVøørtvarend12909:02,8(10)FB
 Marije van der Werf+38,9
11.LAGDames 811909:03,3(11)FB
 Julie Davidse+39,4
12.NERDames 313009:26,7(12)FB
 Fleur Sauer+1:02,8
13.GYAZOEF13209:35,2(13)FC
 Femke Panjer+1:11,3
14.SKODespø12309:38,1(14)FC
 Charlotte Vermeulen+1:14,2
15.SKOCatørce12109:39,3(15)FC
 Pleun Heemstra+1:15,4
16.TRIDames 13'2213709:45,3(16)FC
 Ilvy van der Meer+1:21,4
17.GYAFront Row!13310:05,6(17)FC
 Aniek Bouhuis+1:41,7
18.TRIDames 11'2213810:42,5(18)FC
 Sophie Vissers+2:18,6
19.OKE112 bootgeval13610:50,0(19)FD
 Alyssa Goudswaard+2:26,1
20.ASOUitgeboot13111:50,0(20)FD
 Minke Redegeld+3:26,1
NJONjord 9120niet gestart
 Jesse van Breugel
TRIDames 9'22125niet gestart
 Laura Buijs

zo 14:11 - race 222 - [953] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ASOUitgeboot[3]02:34,1(1)
 Minke Redegeld
OKE112 bootgevalniet gestart
 Alyssa Goudswaard

zo 14:17 - race 223 - [953] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.TRIDames 13'22[2]02:17,1(1)
 Ilvy van der Meer
2.GYAFront Row![6]02:20,3(2)
 Aniek Bouhuis+3,2
3.TRIDames 11'22[1]02:21,5(3)
 Sophie Vissers+4,4
4.SKOCatørce[5]02:25,5(4)
 Pleun Heemstra+8,4
5.SKODespø[3]02:29,7(5)
 Charlotte Vermeulen+12,6
6.GYAZOEF[4]02:34,3(6)
 Femke Panjer+17,2

zo 14:23 - race 224 - [953] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NJONjord 5[3]02:10,5(1)
 Isabel Kollen
2.LAGDames 8[6]02:15,7(2)
 Julie Davidse+5,2
3.SKOVøørtvarend[2]02:18,1(3)
 Marije van der Werf+7,6
4.GYALinea Recta[4]02:19,2(4)
 Jet Reinerink+8,7
5.NERDames 3[1]02:21,3(5)
 Fleur Sauer+10,8
6.ORCRowmance[5]02:25,0(6)
 Eveline Meiners+14,5

zo 14:29 - race 225 - [953] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NERDames 7[2]02:10,1(1)
 Robin te Roller
2.EURHete Hindes[3]02:11,0(2)
 Lynn Grimberg+0,9
3.GYAOntregeld[1]02:11,9(3)
 Loekemijn Jansen+1,8
4.PHOPhemmes Phatales[5]02:13,3(4)
 Romy Berendsen+3,2
5.NJONjord 2[4]02:15,2(5)
 Merle Overmeire+5,1
6.ARGArgo 3[6]02:22,4(6)
 Inge Feij+12,3