[951] DOnerv C4+ (Dames Bakboordbokaal poule 1) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.TRIDames 5'2236007:48,5(1)FA
 Francine van Oostveen
2.ARGArgo 238107:52,4(2)FA
 Birthe Priesmann+3,9
3.ORCGoldriggers37508:12,2(3)FA
 Rosalie Varkevisser+23,7
4.THEHakuna Ma Thêta38208:12,4(4)FA
 Isis Beijersbergen+23,9
5.SKADames 336808:21,2(5)FA
 Liselotte de Nooijer+32,7
6.NJONjord 136408:21,5(6)FA
 Hannah Anicic+33,0
7.ORCHaallelujah37908:23,7(7)FB
 Emily Brandon Bravo Bruinsma+35,2
7.PROCabeiro37408:23,7(7)FB
 Carlijn Brugmans+35,2
9.ORCBoordeaux36208:24,6(9)FB
 Christy McCarthy+36,1
10.PROGang Gang36508:25,9(10)FB
 Hester Zoet+37,4
11.PROSneller dan 3*10^837108:26,3(11)FB
 Roelie Ootes+37,8
12.AEGAegir 437608:34,0(12)FB
 Annick Joman+45,5
13.GYASpetter36908:34,3(13)FC
 Pleun Barendse+45,8
13.ASOKangaroeiers38008:34,3(13)FC
 Annet de Gier+45,8
15.LAGDames 536708:42,1(15)FC
 Meike Combe+53,6
16.SKOVrijmibøøt36108:49,1(16)FC
 Claire Hogerbrug+1:00,6
17.EURProwsecco36608:52,2(17)FC
 Marilyn Djorai+1:03,7
18.OKENaar de klippen37808:53,1(18)FC
 Rosa van Campen+1:04,6
19.ARGArgo 135909:04,1(19)FD
 Myrthe Bergsma+1:15,6
20.OKEAlle riemen los37209:05,0(20)FD
 Dora Kamminga+1:16,5
21.THELa DOLce ViThêta37309:06,8(21)FD
 Yvonne de Regt+1:18,3
22.NJONjord 436309:13,6(22)FD
 Ariane Dorlas+1:25,1
23.LAGDames 337709:21,7(23)FD
 Kim Veenbrink+1:33,2

zo 15:56 - race 233 - [951] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 1[3]02:14,0(1)
 Myrthe Bergsma
2.NJONjord 4[5]02:18,7(2)
 Ariane Dorlas+4,7
3.THELa DOLce ViThêta[2]02:20,4(3)
 Yvonne de Regt+6,4
4.OKEAlle riemen los[4]02:22,5(4)
 Dora Kamminga+8,5
5.LAGDames 3[1]02:23,6(5)
 Kim Veenbrink+9,6

zo 16:02 - race 234 - [951] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYASpetter[4]02:08,1(1)
 Pleun Barendse
2.ASOKangaroeiers[3]02:09,2(2)
 Annet de Gier+1,1
3.EURProwsecco[6]02:12,4(3)
 Marilyn Djorai+4,3
4.SKOVrijmibøøt[2]02:15,2(4)
 Claire Hogerbrug+7,1
5.LAGDames 5[5]02:16,0(5)
 Meike Combe+7,9
6.OKENaar de klippen[1]02:22,1(6)
 Rosa van Campen+14,0

zo 16:08 - race 235 - [951] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PROSneller dan 3*10^8[6]02:04,6(1)
 Roelie Ootes
2.ORCBoordeaux[5]02:05,5(2)
 Christy McCarthy+0,9
3.PROGang Gang[2]02:06,4(3)
 Hester Zoet+1,8
4.AEGAegir 4[1]02:06,6(4)
 Annick Joman+2,0
5.PROCabeiro[3]02:07,1(5)
 Carlijn Brugmans+2,5
6.ORCHaallelujah[4]02:07,4(6)
 Emily Brandon Bravo Bruinsma+2,8

zo 16:14 - race 236 - [951] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.ARGArgo 2[4]02:01,8(1)
 Birthe Priesmann
2.ORCGoldriggers[2]02:02,6(2)
 Rosalie Varkevisser+0,8
3.TRIDames 5'22[3]02:03,3(3)
 Francine van Oostveen+1,5
4.NJONjord 1[6]02:05,0(4)
 Hannah Anicic+3,2
4.THEHakuna Ma Thêta[5]02:05,0(4)
 Isis Beijersbergen+3,2
6.SKADames 3[1]02:07,3(6)
 Liselotte de Nooijer+5,5