[954] DOnerv C4+ (Dames bakboordbokaal poule 4) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.GYALeva Tuas17708:47,7(1)FA
 Hidda den Ouden
2.VIDVidar D219308:49,8(2)FA
 Sara Breunissen+2,1
3.AEGAegir 919608:54,9(3)FA
 Rasmillea Latulola+7,2
4.PROsPEctaculair18708:55,6(4)FA
 Elise Dang+7,9
5.SKADames 918608:59,7(5)FA
 Freja Smed+12,0
6.ARGArgo 617609:01,0(6)FA
 Leocadie Ploumen+13,3
7.AEGAegir 617909:09,3(7)FB
 Manon Ammerlaan+21,6
8.TRIDames 17'2219509:14,0(8)FB
 Eva Withaar+26,3
9.GYASitiS18209:20,1(9)FB
 Amanda Brouwer+32,4
10.GYAElektra19109:26,6(10)FB
 Hanna Hage+38,9
11.GYAAan de Bak18909:31,0(11)FB
 Floor Spitters+43,3
12.NERDames 618509:31,5(12)FB
 Sabine Heidman+43,8
13.AMPNovée19009:35,9(13)FC
 Yolente Badart+48,2
14.ASOWaterLadies18109:36,2(14)FC
 Claire Wegink+48,5
15.SKOEerstejaars Søda18310:09,1(15)FC
 Eva van der Neut+1:21,4
16.AEGAegir 1317510:15,7(16)FC
 Britt Van Hal+1:28,0
17.SKADames 1119410:18,5(17)FC
 Amber Zijlmans+1:30,8
18.AEGAegir 817410:23,2(18)FC
 Annabel Gerrits+1:35,5
19.OKEAquavita18011:17,3(19)FD
 Jessica Wulffers+2:29,6
SKOGøøs188niet gefinisht
 Hesther Schakenraad
SKADames 13184niet gestart
 Jet van Eijden
SKADames 5192niet gestart
 Hélène Teunissen

zo 16:32 - race 239 - [954] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.OKEAquavita[3]02:30,5(1)
 Jessica Wulffers
SKOGøøsniet gestart
 Hesther Schakenraad

zo 16:38 - race 240 - [954] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AEGAegir 13[2]02:18,0(1)
 Britt Van Hal
2.AMPNovée[4]02:20,8(2)
 Yolente Badart+2,8
3.ASOWaterLadies[3]02:24,4(3)
 Claire Wegink+6,4
4.SKADames 11[6]02:25,0(4)
 Amber Zijlmans+7,0
5.AEGAegir 8[1]02:25,3(5)
 Annabel Gerrits+7,3
6.SKOEerstejaars Søda[5]02:31,4(6)
 Eva van der Neut+13,4

zo 16:44 - race 241 - [954] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.NERDames 6[6]02:14,3(1)
 Sabine Heidman
2.GYAAan de Bak[1]02:14,7(2)
 Floor Spitters+0,4
3.AEGAegir 6[3]02:18,4(3)
 Manon Ammerlaan+4,1
4.GYAElektra[5]02:25,5(4)
 Hanna Hage+11,2
5.GYASitiS[2]02:26,1(5)
 Amanda Brouwer+11,8
6.TRIDames 17'22[4]03:06,8(6)
 Eva Withaar+52,5

zo 16:50 - race 242 - [954] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AEGAegir 9[5]02:11,1(1)
 Rasmillea Latulola
2.VIDVidar D2[3]02:12,2(2)
 Sara Breunissen+1,1
3.PROsPEctaculair[2]02:12,9(3)
 Elise Dang+1,8
4.GYALeva Tuas[4]02:16,1(4)
 Hidda den Ouden+5,0
5.SKADames 9[6]02:18,4(5)
 Freja Smed+7,3
6.ARGArgo 6[1]02:24,0(6)
 Leocadie Ploumen+12,9