[963] HOnerv C4+ (Heren bakboord bokaal poule 3) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.EURVUF 922807:09,8(1)FA
 Mel Treub
2.GYADe Regahs24107:22,2(2)FA
 Sil Wijnsma+12,4
3.EURRowdeo22707:24,4(3)FA
 Axel Bouwhuis+14,6
4.PHORows bephore ho's23207:28,3(4)FA
 Alex van Kempen+18,5
5.GYAVo Duikboot22607:37,9(5)FA
 Flint Verbeek+28,1
6.NJONjord 622507:39,6(6)FA
 Tjard van der Geest+29,8
7.GYAInvicta Per Lager24707:42,9(7)FB
 Joep Neelissen+33,1
7.ARGArgo 224307:42,9(7)FB
 Marius Weisenbach+33,1
9.GYAPullum Devorantes24507:46,5(10)FB
 Hugo Groote Veldman+36,7
10.GYASlag Apart24407:50,8(11)FB
 Olivier Arkema+41,0
11.GYAArchimedes24008:03,1(12)FB
 Timon Kroezen+53,3
12.OKEEver Given23008:13,9(13)FB
 Rens Ithurbure+1:04,1
13.AEGAegir 423508:15,5(15)FC
 Floris Punt+1:05,7
14.EURBierend Bootje23908:14,7(14)08:21,7
 Stijn van Gemertgecorrigeerd
+7,0
15.TRIHeren 7'2223808:49,0(16)09:03,0
 Sjoerd Mostertgecorrigeerd
+14,0
16.SKOSØS23709:22,4(17)FC
 Rens Nieuwenhuizen+2:12,6
17.SKOBakbøøt23407:42,9(7)12:42,9
 Jorre Lambregtsegecorrigeerd
+5:00,0
LAGHeren 10229niet gestart
 Sidney Van de Weerd
TRIHeren 13'22231niet gestart
 Bob Weemering
AEGAegir 12233niet gestart
 Robert Morsman
NJONjord 5242niet gestart
 Jack Verzijl
VIDVidar H5246niet gestart
 Jasper Jansen
LAGHeren 12248niet gestart
 Martijn Smak

za 14:11 - race 123 - [963] HOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURBierend Bootje[4]02:10,3(1)
 Stijn van Gemert
2.AEGAegir 4[3]02:19,0(3)
 Floris Punt+8,7
3.SKOBakbøøt[1]02:23,3(4)
 Jorre Lambregtse+13,0
4.SKOSØS[5]02:35,3(5)
 Rens Nieuwenhuizen+25,0
5.TRIHeren 7'22[2]02:10,3(1)
 Sjoerd Mostertteruggeplaatst

za 14:17 - race 124 - [963] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.GYAArchimedes[1]02:02,5(1)
 Timon Kroezen
2.GYAPullum Devorantes[2]02:06,6(2)
 Hugo Groote Veldman+4,1
3.ARGArgo 2[4]02:07,3(3)
 Marius Weisenbach+4,8
4.GYASlag Apart[5]02:07,8(4)
 Olivier Arkema+5,3
5.OKEEver Given[6]02:13,0(5)
 Rens Ithurbure+10,5
6.GYAInvicta Per Lager[3]02:14,3(6)
 Joep Neelissen+11,8

za 14:23 - race 125 - [963] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.EURVUF 9[3]01:58,2(1)
 Mel Treub
2.EURRowdeo[2]02:01,4(2)
 Axel Bouwhuis+3,2
3.GYADe Regahs[4]02:03,7(3)
 Sil Wijnsma+5,5
4.NJONjord 6[6]02:04,0(4)
 Tjard van der Geest+5,8
5.PHORows bephore ho's[5]02:06,9(5)
 Alex van Kempen+8,7
6.GYAVo Duikboot[1]02:12,6(6)
 Flint Verbeek+14,4