[962] HOnerv C4+ (Heren bakboord bokaal poule 2) time-trial

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, 19 - 24 => FD

pos.codeploeg
slag
nummerfinishkwalificatie
1.AMPStipes Rigidus2407:02,4(1)
 Vasco van Vianen
2.LAGHeren 51107:15,5(2)
 Floris God+13,1
3.THEMoffel en Biertje207:15,7(3)
 Jip van Hoef+13,3
4.GYADionysos1607:20,8(4)
 Joop Heeringa+18,4
5.EURhet 10e zinktuig707:25,2(5)
 Niels ter Heerdt+22,8
6.NERHeren 3407:30,0(6)
 Matthias Pieren+27,6
7.PROBavboot1707:32,4(7)
 Wouter Rusch+30,0
8.PRODOPing507:32,6(8)
 Stijn Gruben+30,2
9.ARGArgo 42007:33,8(9)
 Maarten Ruijgh+31,4
10.SKAHeren 51407:43,0(10)
 Simeon Cornelissen+40,6
11.THEVer Dronken1307:47,5(11)
 Alexander Brinkman+45,1
12.EURRowbergine907:53,1(12)
 Ronald Taken+50,7
13.NERHeren 17107:59,1(13)
 Quint Oudejans+56,7
14.NERHeren 41208:03,4(14)
 Bram van Erven Dorens+1:01,0
15.NJONjord 41510:28,6(15)
 Quinn Sader+3:26,2
AEGAegir 36--
 Syts de Kuiper De Kuiperteruggeplaatst
NERHeren 133niet gestart
 Folkert Jan ten Napel
LAGHeren 98niet gestart
 DaniĆ«l Seisener
ORCDiep Gezonken18niet gestart
 Peter-Paul Witjes
VIDVidar H119niet gestart
 Oliver Smits
NJONjord 321niet gestart
 Viktor Klerkx
VIDVidar H323niet gestart
 Tiejo Van dijk

za 13:35 - race 117 - [962] HOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AEGAegir 3[2]01:56,6(1)
 Syts de Kuiper De Kuiper
2.NERHeren 17[4]01:58,5(2)
 Quint Oudejans+1,9
3.NJONjord 4[5]02:00,8(3)
 Quinn Sader+4,2
4.NERHeren 4[3]02:06,9(4)
 Bram van Erven Dorens+10,3

za 13:41 - race 118 - [962] HOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.PRODOPing[4]01:55,2(1)
 Stijn Gruben
2.SKAHeren 5[5]01:57,4(2)
 Simeon Cornelissen+2,2
3.THEVer Dronken[1]01:58,3(3)
 Alexander Brinkman+3,1
4.ARGArgo 4[2]01:59,1(4)
 Maarten Ruijgh+3,9
5.PROBavboot[3]02:00,2(5)
 Wouter Rusch+5,0
6.EURRowbergine[6]02:11,0(6)
 Ronald Taken+15,8

za 13:47 - race 119 - [962] HOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baanfinishverschil
1.AMPStipes Rigidus[4]01:49,6(1)
 Vasco van Vianen
2.LAGHeren 5[3]01:52,7(2)
 Floris God+3,1
3.GYADionysos[2]01:55,1(3)
 Joop Heeringa+5,5
4.NERHeren 3[1]01:56,4(4)
 Matthias Pieren+6,8
5.THEMoffel en Biertje[5]01:56,8(5)
 Jip van Hoef+7,2
6.EURhet 10e zinktuig[6]01:59,9(6)
 Niels ter Heerdt+10,3