zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA16DionysosHOnerv C4+time-trialza 09:00
Joop Heeringa
GYA226Vo DuikbootHOnerv C4+time-trialza 09:15
Flint Verbeek
GYA240ArchimedesHOnerv C4+time-trialza 09:15
Timon Kroezen
GYA241De RegahsHOnerv C4+time-trialza 09:15
Sil Wijnsma
GYA244Slag ApartHOnerv C4+time-trialza 09:15
Olivier Arkema
GYA245Pullum DevorantesHOnerv C4+time-trialza 09:15
Hugo Groote Veldman
GYA247Invicta Per LagerHOnerv C4+time-trialza 09:15
Joep Neelissen
GYA253Semper DeditH4+time-trialza 09:45
Robert Bouwman
GYA38MeeraculeusDCl 4*time-trialza 09:55
Jeltje van Dijck
GYA41ARRCDCl 4*time-trialza 09:55
Iris Reurink
GYA47ContentaDCl 4*time-trialza 09:55
Marte Valkema
GYA53GDD ZotDCl 4*time-trialza 09:55
Bellefleur Plantenga
GYA60ladies roomDCl 4*time-trialza 09:55
Arienne Dijkstra
GYA264MGL '20H8+time-trialza 10:40
Joost Sombekke
GYA266Renaissancevloot X incompotentH8+time-trialza 10:40
Milan Post
GYA267RetourneH8+time-trialza 10:40
Graham Whitehead
GYA268de heren van GyasH8+time-trialza 10:40
Daniel Verkade
GYA109Esox LuciusHLente C4+voorwedstrijd 1za 13:05[4]
Jesse Kaptein
GYA111(G)roeimatenHLente C4+voorwedstrijd 1za 13:05[6]
Kars van der Meer
GYA115Domini NavisHLente C4+voorwedstrijd 2za 13:11[5]
Niels Nijmeijer
GYA16DionysosHOnerv C4+A-finaleza 13:47[2]
Joop Heeringa
GYA240ArchimedesHOnerv C4+B-finaleza 14:17[1]
Timon Kroezen
GYA245Pullum DevorantesHOnerv C4+B-finaleza 14:17[2]
Hugo Groote Veldman
GYA247Invicta Per LagerHOnerv C4+B-finaleza 14:17[3]
Joep Neelissen
GYA244Slag ApartHOnerv C4+B-finaleza 14:17[5]
Olivier Arkema
GYA226Vo DuikbootHOnerv C4+A-finaleza 14:23[1]
Flint Verbeek
GYA241De RegahsHOnerv C4+A-finaleza 14:23[4]
Sil Wijnsma
GYA253Semper DeditH4+A-finaleza 14:41[1]
Robert Bouwman
GYA47ContentaDCl 4*D-finaleza 15:31[2]
Marte Valkema
GYA53GDD ZotDCl 4*D-finaleza 15:31[3]
Bellefleur Plantenga
GYA60ladies roomDCl 4*C-finaleza 15:37[5]
Arienne Dijkstra
GYA38MeeraculeusDCl 4*C-finaleza 15:37[6]
Jeltje van Dijck
GYA41ARRCDCl 4*B-finaleza 15:43[1]
Iris Reurink
GYA111(G)roeimatenHLente C4+B-finaleza 16:55[2]
Kars van der Meer
GYA115Domini NavisHLente C4+B-finaleza 16:55[5]
Niels Nijmeijer
GYA109Esox LuciusHLente C4+A-finaleza 17:01[1]
Jesse Kaptein
GYA266Renaissancevloot X incompotentH8+A-finaleza 17:07[2]
Milan Post
GYA267RetourneH8+A-finaleza 17:07[3]
Graham Whitehead
GYA264MGL '20H8+A-finaleza 17:07[4]
Joost Sombekke
GYA268de heren van GyasH8+A-finaleza 17:07[6]
Daniel Verkade

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA308Prowst!DOnerv C4+time-trialzo 09:00
Simone Meeuwissen
GYA315H.E.R.A.DOnerv C4+time-trialzo 09:00
Mariska Krikken
GYA117OntregeldDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Loekemijn Jansen
GYA124Linea RectaDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Jet Reinerink
GYA132ZOEFDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Femke Panjer
GYA133Front Row!DOnerv C4+time-trialzo 09:15
Aniek Bouhuis
GYA337Stichting CD '22D8+time-trialzo 10:15
Saranne van Bruggen
339VitaD8+time-trialzo 10:15
Lotte Foppen
GYA340TerminaalD8+time-trialzo 10:15
Marit Slootweg
GYA158Fifty/FiftyHCl 4*time-trialzo 10:20
Peer Wubbolts
GYA341REZADOnerv C4+time-trialzo 10:25
Lotte Rosier
GYA167De A1D4+time-trialzo 10:55
Emma du Marchie Sarvaas
GYA369SpetterDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Pleun Barendse
GYA177Leva TuasDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Hidda den Ouden
GYA182SitiSDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Amanda Brouwer
GYA189Aan de BakDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Floor Spitters
GYA191ElektraDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Hanna Hage
GYA200Nulla SpinaDLente C4+voorwedstrijd 1zo 13:05[2]
Hanna Hoes
GYA204Bona FideDLente C4+voorwedstrijd 2zo 13:11[2]
Maaike Mandemaker
GYA208Estar PiripiDLente C4+voorwedstrijd 2zo 13:11[6]
Ilse de Bel
GYA212Vida LocaDLente C4+voorwedstrijd 3zo 13:17[4]
Britt van de Maat
GYA308Prowst!DOnerv C4+C-finalezo 13:41[4]
Simone Meeuwissen
GYA315H.E.R.A.DOnerv C4+B-finalezo 13:47[1]
Mariska Krikken
GYA132ZOEFDOnerv C4+C-finalezo 14:17[4]
Femke Panjer
GYA133Front Row!DOnerv C4+C-finalezo 14:17[6]
Aniek Bouhuis
GYA124Linea RectaDOnerv C4+B-finalezo 14:23[4]
Jet Reinerink
GYA117OntregeldDOnerv C4+A-finalezo 14:29[1]
Loekemijn Jansen
GYA341REZADOnerv C4+A-finalezo 14:59[5]
Lotte Rosier
GYA158Fifty/FiftyHCl 4*A-finalezo 15:50[6]
Peer Wubbolts
GYA369SpetterDOnerv C4+C-finalezo 16:02[4]
Pleun Barendse
GYA167De A1D4+A-finalezo 16:26[6]
Emma du Marchie Sarvaas
GYA189Aan de BakDOnerv C4+B-finalezo 16:44[1]
Floor Spitters
GYA182SitiSDOnerv C4+B-finalezo 16:44[2]
Amanda Brouwer
GYA191ElektraDOnerv C4+B-finalezo 16:44[5]
Hanna Hage
GYA177Leva TuasDOnerv C4+A-finalezo 16:50[4]
Hidda den Ouden
GYA212Vida LocaDLente C4+C-finalezo 17:08[2]
Britt van de Maat
GYA204Bona FideDLente C4+C-finalezo 17:08[4]
Maaike Mandemaker
GYA200Nulla SpinaDLente C4+B-finalezo 17:14[2]
Hanna Hoes
GYA208Estar PiripiDLente C4+A-finalezo 17:20[5]
Ilse de Bel
GYA340TerminaalD8+A-finalezo 17:26[2]
Marit Slootweg
GYA337Stichting CD '22D8+A-finalezo 17:26[4]
Saranne van Bruggen
339VitaD8+A-finalezo 17:26[6]
Lotte Foppen