Sun, 12:00 PM - Race 11 - Bullpen 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Pelham Community Rowing AssociationJW14
Marguerite SCOTTI
[2]ChaminadeJM14
Patrick MCKEEVER
[3]JW14
Dounya BILAL
[4]M50
John LOMBARDI
[5]M60
Jonathan ROURKE
[6]LM
Irineo CABREROS
[7]St. John's PrepJM14
John WALSH
[8] MS
Cameron MCNEILL
[9]W30
Lizzie LITTLEWOOD
[10]JM14
John BRESETTE

Sun, 12:30 PM - Race 13 - JM14, JLW14, JW14, JLM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Phillips AcademyJLW14
Kylie LOUGH
[2]Augustine Classical AcademyJLW14
Lucia HOPKINS
[3]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Amanda SVENSSON
[4]UnaffiliatedJLW14
Victoria MODA
[5]Bare Hill Rowing AssociationJW14
Anya BUCHOVECKY
[6]Lewis S Mills Crew TeamJLW14
Hannah HOWARD
[7]GMS Rowing CenterJLW14
Gabriele WELP
[8]Y Quad CitiesJLW14
Brenna MORLEY
[9]Friends of Port RowingJLW14
Lindsey RUST
[10]Three Rivers Rowing AssociationJLW14
Angelina MICO
[11]Saratoga Rowing Association, Inc.JW14
Emily SWENSON
[12]Oak Neck Rowing AcademyJLW14
Alexandra WEILERT
[13]Saugatuck Rowing ClubJLW14
Amanda HALL
[14]Greenwich AcademyJW14
Madison FARELLO
[15]Amadeusz Rowing AcademyJLW14
Julia DIMEO
[16]Emma Willarsd SchoolJLW14
Gabriela ZASADA
[17]Niskayuna High SchoolJW14
Leslie-Fairuz ABAD-NEAGU
[18]East Bay RowingJM14
Will SILVERIA
[19]St. Mark's SchoolJLM14
Kartik DONEPUDI
[20]UnaffiliatedJLM14
Robert Owen MCCANN
[21]Pittsford CrewJLM14
Andrew OSGOOD
[22]Rumson-Fair HavenJLM14
Matthew DOWD
[23]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Gabriel Joachim SANTIAGO
[24]Chaminade High SchoolJM14
Vincenzo MONTONI
[25]Chaminade High SchoolJLM14
Dominic MACEDO
[26]Boston College High SchoolJLM14
Thomas ANDALORO
[27]RFH RowingJLM14
Dylan GAUSS
[28]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Tarik AHMED
[29]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Max VALLINO
[30]Cranbrook Kingswood Crew ClubJLM14
Masaki ITO
[31]Community Rowing Inc.JW14
Annie SHANNON
[32]Hudson River Rowing Association, Inc.JLW14
Kamari MCKECHNIE
[33]Wayland-Weston Rowing Association, Inc.JLW14
Rohini RAMESH
[34]Navesink Indoor RowingJLW14
Jessica PERLEE
[35]Augustine Classical AcademyJLW14
Abigail HOPKINS
[36]Hanover High SchoolJLW14
Falcon JAACKS
[37]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Stacia SUBICK
[38]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Sophia FERRIZZI
[39]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Tristen GALLO
[40]Brooks School CrewJLW14
Darya LEE
[41]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Margaret DOBRENKO
[42]Boston Latin SchoolJW14
Catherine FLYNN
[43]Navesink Indoor RowingJLW14
Maya MCFADDEN
[44]Hudson River Rowing Association, Inc.JLW14
Sarah WENDLING
[45]Owen J Roberts Crew ClubJLW14
Emily BRAUN
[46]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Charlotte CAMP
[47]Orange County Rowing AssociationJLM14
Maddox SKIGEN
[48]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Sean MATHEWS
[49]Hingham High School Rowing AssociationJLM14
Ned MACDONALD
[50]Shrewsbury High School CrewJLM14
Gregory HURTER
[51]Sagamore Rowing AssociationJLM14
Christopher SMITHERS
[52]Westford Academy CrewJLM14
Avery KEEFE
[53]Cape cod youth rowingJM14
Jacl DUGUAY
[54]Hudson River Rowing Association, Inc.JLM14
Joseph RIVERA
[55]Sagamore Rowing AssociationJM14
Oscar ELDEN
[56]Burnt Hills Rowing Association, Inc.JLM14
Kyle STRAIT
[57]Augustine Classical AcademyJLM14
Aaron CHAFFEE
[58]Boston Latin SchoolJLM14
Armen YOUSSOUFIAN
[59]Arlington Rowing Association - Arlington H.S.JLM14
Alex D'AGOSTINO
[60]Phillips AcademyJLM14
Newaz RAHMAN

Sun, 12:45 PM - Race 14 - JLM14, JM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Hudson River Rowing Association, Inc.JLM14
John Hambleton
[2]Brooks School CrewJM14
Gardner Brown
[3]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Johannes Bressel
[4]Chaminade High SchoolJLM14
Cesar Valdebenito
[5]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Jason Grady
[6]Boston College High SchoolJLM14
James Luck
[7]Pelham Community Rowing AssociationJLM14
Alec Sirkin
[8]New Trier High School RowingJLM14
Karl Florida
[9]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Jarrett Richman
[10]The Episcopal Academy - PAJLM14
Owen Maier
[11]UnaffiliatedJLM14
Peter Lawry
[12]Canisius High SchoolJLM14
Nathaniel Sass
[13]Amadeusz Rowing AcademyJLM14
Nicholas Aronow
[14]Chaminade High SchoolJLM14
Edward DeNatale
[15]Cambridge Boat ClubJLM14
Matthew Callewaert
[16]Sagamore Rowing AssociationJM14
Henry Schoeffel
[17]Sommerville High SchoolJLM14
Timothy Labounko
[18]Hopkins School CrewJLM14
Ben Washburne
[19]Boston College High SchoolJLM14
Dylan Keating
[20]Boston College High SchoolJLM14
Michael Dyroff
[21]Phillips AcademyJLM14
Adin McAuliffe
[22]Middlesex SchoolJLM14
Logan Tonra
[23]Pelham Community Rowing AssociationJLM14
Dylan Oberst
[24]Boston College High SchoolJLM14
George Morris
[25]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Timothy OBrien
[26]Community Rowing Inc.JM14
Michael Abat
[27]Albany Rowing CenterJM14
Andrew Gower
[28]Oak Neck Rowing AcademyJM14
Nathaniel Goldman
[29]UnaffiliatedJM14
Graham Foote
[30]Hudson River Rowing Association, Inc.JM14
Andrew Madsen
[31]Boston Latin SchoolJLM14
David Choi
[32]Pioneer Valley Riverfront Club (PVRC)JLM14
Abdeil Ramos
[33]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Adam Brown
[34]Navesink Indoor RowingJLM14
Christopher Nolan
[35]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Shawn Kapoor
[36]Northfield Mount Hermon SchoolJM14
Thaddeus Howe
[37]North Jersey RowingJLM14
Emerson Shatouhy
[38]Boston College High SchoolJM14
Owen Keating
[39]Phillips AcademyJLM14
Nick Demetroulakos
[40]Narragansett Boat ClubJLM14
Lucien Gaitskell
[41]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Cameron Huysman
[42]Cranbrook Kingswood Crew ClubJLM14
Isaac Cantin
[43]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Luca Johnson
[44]Boston Latin SchoolJLM14
Morgan McCarty
[45]Princeton National Rowing Association/MJRCJM14
Nolan Kaputa
[46]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Logan Littell
[47]Charlotte Youth RowingJLM14
Tyler Parziale
[48]Buckingham BrowneJLM14
Adon Goodpaster
[49]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Joseph Speakman-Viggiano
[50]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Steve Jennings
[51]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Felix Heinrich
[52]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Salvatore Imbornone
[53]Chaminade High SchoolJLM14
Kevin Figueroa
[54]Cape Cod Rowing, Inc.JM14
Tak Decker
[55]Milton CrewJM14
Christopher DeLeonardis
[56]St. John's Prep - Danvers, MAJM14
Ryan FOLEY
[57]Community Rowing Inc.JM14
Caleb Bove
[58]OJR Wildcat Crew ClubJM14
Hayden Cunningham
[59]Community Rowing Inc.JM14
Zachary Belizaire
[60]Community Rowing Inc.JM14
Kevin Acero

Sun, 1:00 PM - Race 15 - JW14, JM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Westford Academy CrewJW14
Kara MAMMOLA
[2]Navesink Indoor RowingJW14
Annabelle KAELI
[3]St. Mark's SchoolJW14
Madeleine WASS
[4]Great Bay RowingJW14
Madison GASS
[7]Emma Willarsd SchoolJW14
Julia FELTON
[8]Oakcrest High SchoolJW14
Madison LISITSIN
[9]Cedar Creek High SchoolJW14
Francesca MORRELL
[10]Cambridge Boat ClubJW14
Eliza ABRAMS
[11]Phillips AcademyJW14
Lucia KISOVA
[12]New Trier High School RowingJW14
Morgan PERCE
[13]Navesink River RowingJW14
Sheridan SAINATO
[14]Cape Cod Rowing, Inc.JW14
Victoria HOWARD
[15]OJR Wildcat Crew ClubJW14
Rachel NEMETH
[17]Osprey Rowing ClubJW14
Elyse YANUSAS
[18]Duxbury Bay Maritime SchoolJW14
Gabrielle HUTCHINSON
[19]UnaffiliatedJW14
Sarah ABATIELLO
[20]UnaffiliatedJM14
Guanlun CHEN
[21]Chaminade High SchoolJM14
Nathaniel HENSHAW
[22]Nashville Rowing ClubJM14
Ben REGEN
[23]Boston Latin SchoolJM14
Samuel SULLIVAN
[24]Phillips Exeter AcademyJM14
Alexander URQUHART
[25]Arlington Belmont CrewJM14
Tor METELMANN
[26]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Sean HEROLD
[27]Albany Rowing CenterJM14
Bill GANNON
[28]Boston College High SchoolJM14
Jack MCCARTHY
[29]RFH RowingJM14
Nicholas RAMONDO
[30]Westford Academy CrewJM14
Nolan CONNELL
[34]Albany Rowing CenterJW14
Lillyann MORRISON
[35]Hingham High School Rowing AssociationJW14
Anna WAGNER
[37]Great Bay RowingJW14
Audrey SMITH
[38]Friends of Port RowingJW14
Brooke BOSSE
[39]Emma Willarsd SchoolJW14
Emily ELLER
[40]Emma Willarsd SchoolJW14
Hunter DARIS
[41]Brooks School CrewJW14
Caroline ARRIZ
[42]UnaffiliatedJW14
Maevis FAHEY
[43]Hudson River Rowing Association, Inc.JW14
Anika PATEL
[44]East Bay RowingJW14
Corinne DOUGHERTY
[45]Hingham High School Rowing AssociationJW14
Cassandra DASCO
[46]Bermuda Rowing AssociationJW14
Elsie HASTINGS
[51]UnaffiliatedJM14
Liam MCCULLOUGH
[52]OJR Wildcat Crew ClubJM14
Dylan BURKE
[53]OJR Wildcat Crew ClubJM14
Evan FORRESTER
[54]Oak Neck Rowing AcademyJM14
Anthony FLORENCE
[55]Orleans SweepsJM14
Nathaniel ROWE
[57]Boston Latin SchoolJM14
Evan JOST-PRICE
[59]ChaminadeJM14
Patrick MCKEEVER

Sun, 1:30 PM - Race 17 - JM14, JLM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Cascadilla Boat Club, Ltd.JM14
Glen CULLINGS
[2]Episcopal AcademyJM14
William STAVROPOULOS
[3]Pelham Community Rowing AssociationJM14
Abe ELIGATOR
[4]Riverfront Recapture, Inc.JM14
Liam SEELEY
[5]Albany Rowing CenterJM14
Landon THOMPSON
[7]Canisius High SchoolJM14
James EAGAN
[8]Cascadilla Boat Club, Ltd.JM14
Aram CARPENTER
[9]Navesink Indoor RowingJM14
Boris KIZENKO
[10]Nashville Rowing ClubJM14
Clinton REGEN
[11]Bromfield/Acton-Boxboro RowingJM14
Stefan SCORNAVACCA
[13]Northfield Mount Hermon SchoolJM14
Miles KAMING-THANASSI
[14]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Reed SCHILB
[15]Chaminade High SchoolJM14
Alexander MANOLARAKIS
[16]Fairfield PrepJM14
Erik SPINKA
[17]Buckingham BrowneJM14
Chongyuan HONG
[18]New Trier High School RowingJM14
Nick WOEHRLE
[19]Amadeusz Rowing AcademyJM14
John MCNICHOLAS
[20]Berkshire SchoolJM14
Matthew MCGLINSKY
[21]Boston College High SchoolJM14
Baringer LOVAAS
[22]Boston College High SchoolJM14
Timothy PUGLIESE
[23]Boston College High SchoolJM14
Nick KURANDA
[24]Boston College High SchoolJM14
Grigsby LOVAAS
[26]UnaffiliatedJM14
Kent PLACE
[27]Chaminade High SchoolJM14
Gabriel ELLER
[28]Lewis S Mills Crew TeamJM14
Nicholas CAVOLI
[30]Brooks School CrewJM14
Nathaniel WIRTH
[31]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Mason FAIRFIELD
[32]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Biaggio GUIDO
[33]RFH RowingJM14
John THEODORE
[34]Bedford Crew ClubJM14
Matthew MARKS
[36]Saugatuck Rowing Club, LLCJM14
Matthew GRIFFIN
[37]Boston College High SchoolJM14
Jack GRADY
[38]Shrewsbury High School CrewJM14
Gavin CROUCH
[39]Boston College High SchoolJM14
Michael GREENE
[40]Cambridge Boat ClubJM14
Connor SIMKO
[41]Belmont Rowing ClubJLM14
Alexander KOSAREK
[42]Great Valley Rowing ClubJM14
Nick MCDONALD
[43]Ottawa Rowing ClubJM14
Andrew LOKHONIA
[45]Pelham Community Rowing AssociationJM14
Julian CALLEGARI
[46]St. Augustine Preparatory High SchoolJM14
Joshua DIGGONS
[47]Chaminade High SchoolJM14
James BURKE
[48]Brooks School CrewJM14
Fritz WRIGHT
[49]Avon High SchoolJM14
Alex MARKOWSKI
[50]Three Rivers Rowing AssociationJM14
Ben KIMMY
[52]Boston College High SchoolJM14
Pietro BROCCA
[53]UnaffiliatedJM14
Jack STRAUSS
[54]Pittsford CrewJM14
Matthew FABRIZIO
[55]Phillips AcademyJM14
Kevin GUO
[56]St. Augustine Preparatory High SchoolJM14
Spencer CHIDLEY
[57]Advanced Community Rowing AssociationJM14
Brandon EDWARDS
[58]Brooks School CrewJM14
Herbert LIU

Sun, 1:45 PM - Race 18 - W40, W, JM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Unaffiliated W
Kara DOHERTY
[2]Nazareth College WS
Aleta TESSAGLIA-HYMES
[3]OJR Wildcat Crew Club WS
Sequoia GAYER
[4]CrossFit South Brooklyn W
Lesley OSEEP
[5]Advanced Community Rowing Association W
Olivia VANDERWAAL
[6]Army Crew WS
Kirsten O'KEEFE
[7]Army Crew WS
Racheal FORBES
[8]Unaffiliated WS
Julia FORTIN
[9]Unaffiliated WS
Emory CASWELL
[10]Unaffiliated WS
Simran KAUR
[11]Unaffiliated WS
Emily NIEMI
[12]Unaffiliated WS
Grace RETT
[13]Unaffiliated WS
Caroline EASTUS
[15]Unaffiliated WS
Tinsley COPELAND
[16]Unaffiliated WS
Jacqueline PESCHKO
[17]Unaffiliated WS
Grace MELCHER
[18]Unaffiliated WS
Rachel FABEL
[19]Unaffiliated WS
Stephanie ERLACHER
[20]Unaffiliated WS
Katherine BRADLEY
[21]Unaffiliated WS
Anna SAMPSON
[22]Unaffiliated WS
Jocelyn GREER
[23]Engine Room W
Kiersten JOHNSTON
[24]Unaffiliated WS
Morgan CODY
[25]Army Crew WS
Danielle CROSS
[26]Army Crew WS
Anna VINNEDGE
[27]Unaffiliated W
Alexandra LIBSTAG
[28]Unaffiliated WS
Addison LENTZ
[29]Emma Willarsd School WS
Kathryn REDMOND
[30]Unaffiliated W
Michelle DIMERY
[42]Unaffiliated W
Sarah LINSZNER
[43]Narragansett Boat Club W
Kristen PISCOPIELLO
[44]Invictus Boston W
Karla Chavez HERNANDEZ
[45]Unaffiliated W
Sarah LEAHEY-BENJAMIN
[46]Lasell College WS
Brittany FRAZIER
[47]Lasell College WS
Sarah KIMMELMAN
[48]Unaffiliated W
Kelly MCMANUS
[49]CrossFit South BrooklynW40
Stacy BANAS
[50]OJR Wildcat Crew Club WS
Marissa VENEZIA
[59]UnaffiliatedJM14
Noam Steiner TOMER
[60]OJR Wildcat Crew ClubJM14
Niall MYLES