Sun, 11:15 AM - Race 8 - M, JLW14, JLM14, W, LW, LM 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]UnaffiliatedLW
Joelle ZASLOW
[2]Gordon College RowingLWS
Naomi TRIPP
[3]UnaffiliatedLWS
Jaime COOK
[5]Odder RoklubLW
Juliane Elander RASMUSSEN
[6]UnaffiliatedLWS
Annika HEUSER
[7]Buffalo Scholastic Rowing AssociationJLW14
Erin JACKSON
[10]Gordon College RowingLMS
Andrew MYLANDER
[11]Unaffiliated MS
Hector Vazquez MARTINEZ
[12]Middlesex School MS
Cole HUTTEMANN
[13]Boston College High SchoolLMS
Robert ERWIN
[14]Phillips Exeter AcademyLMS
Stearns WEIL
[15]Riverside Boat ClubLMS
Satoshi FUKUSHIMA
[16]Oak Neck Rowing AcademyLMS
August GIRARDI
[17]UnaffiliatedLMS
Charles KOONTZ
[18]University of Rhode IslandLMS
John MANNION
[19]Unaffiliated (U23)LMS
Reid NOCH
[20]Cambridge Boat ClubLM
Michael WILSON
[21]Riverside Boat ClubLM
Ashton KNIGHT
[22]UnaffiliatedLMS
Allan WU
[23]Riverside Boat ClubLM
Amel YOUNIS
[24]Phillips AcademyLMS
Sam BOSHAR
[25]Loyola University MarylandLMS
Maxwell GREER
[26]Gordon College RowingLMS
Emanuel MOUGANIS
[27]U.S. Coast Guard AcademyLMS
Joshua ROMANO
[29]Gordon College RowingLMS
Luke PACCHIOLI
[30]UnaffiliatedLMS
Benjamin DAVIES
[34]Invictus BostonLW
Heather ROONEY
[35]Gordon College RowingLWS
Alexis PALLESCHI
[43]Cohasset Maritime InstituteJLM14
Andrew HOADLEY
[45]Rumson-Fair HavenJLM14
Max KOLE
[46]Boston College High SchoolLMS
Sean DELANEY
[49]Boston College High SchoolLMS
Thomas GUINEE
[50]UnaffiliatedLM
Nathaniel ENNIS
[52]Community Rowing, Inc.LM
Samuel CHAKMAKJIAN
[53]Gordon College RowingLMS
Matthew BECKER

Sun, 12:30 PM - Race 13 - JM14, JLW14, JW14, JLM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Phillips AcademyJLW14
Kylie LOUGH
[2]Augustine Classical AcademyJLW14
Lucia HOPKINS
[3]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Amanda SVENSSON
[4]UnaffiliatedJLW14
Victoria MODA
[5]Bare Hill Rowing AssociationJW14
Anya BUCHOVECKY
[6]Lewis S Mills Crew TeamJLW14
Hannah HOWARD
[7]GMS Rowing CenterJLW14
Gabriele WELP
[8]Y Quad CitiesJLW14
Brenna MORLEY
[9]Friends of Port RowingJLW14
Lindsey RUST
[10]Three Rivers Rowing AssociationJLW14
Angelina MICO
[11]Saratoga Rowing Association, Inc.JW14
Emily SWENSON
[12]Oak Neck Rowing AcademyJLW14
Alexandra WEILERT
[13]Saugatuck Rowing ClubJLW14
Amanda HALL
[14]Greenwich AcademyJW14
Madison FARELLO
[15]Amadeusz Rowing AcademyJLW14
Julia DIMEO
[16]Emma Willarsd SchoolJLW14
Gabriela ZASADA
[17]Niskayuna High SchoolJW14
Leslie-Fairuz ABAD-NEAGU
[18]East Bay RowingJM14
Will SILVERIA
[19]St. Mark's SchoolJLM14
Kartik DONEPUDI
[20]UnaffiliatedJLM14
Robert Owen MCCANN
[21]Pittsford CrewJLM14
Andrew OSGOOD
[22]Rumson-Fair HavenJLM14
Matthew DOWD
[23]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Gabriel Joachim SANTIAGO
[24]Chaminade High SchoolJM14
Vincenzo MONTONI
[25]Chaminade High SchoolJLM14
Dominic MACEDO
[26]Boston College High SchoolJLM14
Thomas ANDALORO
[27]RFH RowingJLM14
Dylan GAUSS
[28]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Tarik AHMED
[29]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Max VALLINO
[30]Cranbrook Kingswood Crew ClubJLM14
Masaki ITO
[31]Community Rowing Inc.JW14
Annie SHANNON
[32]Hudson River Rowing Association, Inc.JLW14
Kamari MCKECHNIE
[33]Wayland-Weston Rowing Association, Inc.JLW14
Rohini RAMESH
[34]Navesink Indoor RowingJLW14
Jessica PERLEE
[35]Augustine Classical AcademyJLW14
Abigail HOPKINS
[36]Hanover High SchoolJLW14
Falcon JAACKS
[37]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Stacia SUBICK
[38]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Sophia FERRIZZI
[39]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Tristen GALLO
[40]Brooks School CrewJLW14
Darya LEE
[41]Advanced Community Rowing AssociationJLW14
Margaret DOBRENKO
[42]Boston Latin SchoolJW14
Catherine FLYNN
[43]Navesink Indoor RowingJLW14
Maya MCFADDEN
[44]Hudson River Rowing Association, Inc.JLW14
Sarah WENDLING
[45]Owen J Roberts Crew ClubJLW14
Emily BRAUN
[46]OJR Wildcat Crew ClubJLW14
Charlotte CAMP
[47]Orange County Rowing AssociationJLM14
Maddox SKIGEN
[48]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Sean MATHEWS
[49]Hingham High School Rowing AssociationJLM14
Ned MACDONALD
[50]Shrewsbury High School CrewJLM14
Gregory HURTER
[51]Sagamore Rowing AssociationJLM14
Christopher SMITHERS
[52]Westford Academy CrewJLM14
Avery KEEFE
[53]Cape cod youth rowingJM14
Jacl DUGUAY
[54]Hudson River Rowing Association, Inc.JLM14
Joseph RIVERA
[55]Sagamore Rowing AssociationJM14
Oscar ELDEN
[56]Burnt Hills Rowing Association, Inc.JLM14
Kyle STRAIT
[57]Augustine Classical AcademyJLM14
Aaron CHAFFEE
[58]Boston Latin SchoolJLM14
Armen YOUSSOUFIAN
[59]Arlington Rowing Association - Arlington H.S.JLM14
Alex D'AGOSTINO
[60]Phillips AcademyJLM14
Newaz RAHMAN

Sun, 12:45 PM - Race 14 - JLM14, JM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Hudson River Rowing Association, Inc.JLM14
John Hambleton
[2]Brooks School CrewJM14
Gardner Brown
[3]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Johannes Bressel
[4]Chaminade High SchoolJLM14
Cesar Valdebenito
[5]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Jason Grady
[6]Boston College High SchoolJLM14
James Luck
[7]Pelham Community Rowing AssociationJLM14
Alec Sirkin
[8]New Trier High School RowingJLM14
Karl Florida
[9]Advanced Community Rowing AssociationJLM14
Jarrett Richman
[10]The Episcopal Academy - PAJLM14
Owen Maier
[11]UnaffiliatedJLM14
Peter Lawry
[12]Canisius High SchoolJLM14
Nathaniel Sass
[13]Amadeusz Rowing AcademyJLM14
Nicholas Aronow
[14]Chaminade High SchoolJLM14
Edward DeNatale
[15]Cambridge Boat ClubJLM14
Matthew Callewaert
[16]Sagamore Rowing AssociationJM14
Henry Schoeffel
[17]Sommerville High SchoolJLM14
Timothy Labounko
[18]Hopkins School CrewJLM14
Ben Washburne
[19]Boston College High SchoolJLM14
Dylan Keating
[20]Boston College High SchoolJLM14
Michael Dyroff
[21]Phillips AcademyJLM14
Adin McAuliffe
[22]Middlesex SchoolJLM14
Logan Tonra
[23]Pelham Community Rowing AssociationJLM14
Dylan Oberst
[24]Boston College High SchoolJLM14
George Morris
[25]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Timothy OBrien
[26]Community Rowing Inc.JM14
Michael Abat
[27]Albany Rowing CenterJM14
Andrew Gower
[28]Oak Neck Rowing AcademyJM14
Nathaniel Goldman
[29]UnaffiliatedJM14
Graham Foote
[30]Hudson River Rowing Association, Inc.JM14
Andrew Madsen
[31]Boston Latin SchoolJLM14
David Choi
[32]Pioneer Valley Riverfront Club (PVRC)JLM14
Abdeil Ramos
[33]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Adam Brown
[34]Navesink Indoor RowingJLM14
Christopher Nolan
[35]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Shawn Kapoor
[36]Northfield Mount Hermon SchoolJM14
Thaddeus Howe
[37]North Jersey RowingJLM14
Emerson Shatouhy
[38]Boston College High SchoolJM14
Owen Keating
[39]Phillips AcademyJLM14
Nick Demetroulakos
[40]Narragansett Boat ClubJLM14
Lucien Gaitskell
[41]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Cameron Huysman
[42]Cranbrook Kingswood Crew ClubJLM14
Isaac Cantin
[43]Oak Neck Rowing AcademyJLM14
Luca Johnson
[44]Boston Latin SchoolJLM14
Morgan McCarty
[45]Princeton National Rowing Association/MJRCJM14
Nolan Kaputa
[46]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Logan Littell
[47]Charlotte Youth RowingJLM14
Tyler Parziale
[48]Buckingham BrowneJLM14
Adon Goodpaster
[49]OJR Wildcat Crew ClubJLM14
Joseph Speakman-Viggiano
[50]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Steve Jennings
[51]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Felix Heinrich
[52]St. Peters Preparatory SchoolJLM14
Salvatore Imbornone
[53]Chaminade High SchoolJLM14
Kevin Figueroa
[54]Cape Cod Rowing, Inc.JM14
Tak Decker
[55]Milton CrewJM14
Christopher DeLeonardis
[56]St. John's Prep - Danvers, MAJM14
Ryan FOLEY
[57]Community Rowing Inc.JM14
Caleb Bove
[58]OJR Wildcat Crew ClubJM14
Hayden Cunningham
[59]Community Rowing Inc.JM14
Zachary Belizaire
[60]Community Rowing Inc.JM14
Kevin Acero

Sun, 1:30 PM - Race 17 - JM14, JLM14 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Cascadilla Boat Club, Ltd.JM14
Glen CULLINGS
[2]Episcopal AcademyJM14
William STAVROPOULOS
[3]Pelham Community Rowing AssociationJM14
Abe ELIGATOR
[4]Riverfront Recapture, Inc.JM14
Liam SEELEY
[5]Albany Rowing CenterJM14
Landon THOMPSON
[7]Canisius High SchoolJM14
James EAGAN
[8]Cascadilla Boat Club, Ltd.JM14
Aram CARPENTER
[9]Navesink Indoor RowingJM14
Boris KIZENKO
[10]Nashville Rowing ClubJM14
Clinton REGEN
[11]Bromfield/Acton-Boxboro RowingJM14
Stefan SCORNAVACCA
[13]Northfield Mount Hermon SchoolJM14
Miles KAMING-THANASSI
[14]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Reed SCHILB
[15]Chaminade High SchoolJM14
Alexander MANOLARAKIS
[16]Fairfield PrepJM14
Erik SPINKA
[17]Buckingham BrowneJM14
Chongyuan HONG
[18]New Trier High School RowingJM14
Nick WOEHRLE
[19]Amadeusz Rowing AcademyJM14
John MCNICHOLAS
[20]Berkshire SchoolJM14
Matthew MCGLINSKY
[21]Boston College High SchoolJM14
Baringer LOVAAS
[22]Boston College High SchoolJM14
Timothy PUGLIESE
[23]Boston College High SchoolJM14
Nick KURANDA
[24]Boston College High SchoolJM14
Grigsby LOVAAS
[26]UnaffiliatedJM14
Kent PLACE
[27]Chaminade High SchoolJM14
Gabriel ELLER
[28]Lewis S Mills Crew TeamJM14
Nicholas CAVOLI
[30]Brooks School CrewJM14
Nathaniel WIRTH
[31]Hingham High School Rowing AssociationJM14
Mason FAIRFIELD
[32]St. Peters Preparatory SchoolJM14
Biaggio GUIDO
[33]RFH RowingJM14
John THEODORE
[34]Bedford Crew ClubJM14
Matthew MARKS
[36]Saugatuck Rowing Club, LLCJM14
Matthew GRIFFIN
[37]Boston College High SchoolJM14
Jack GRADY
[38]Shrewsbury High School CrewJM14
Gavin CROUCH
[39]Boston College High SchoolJM14
Michael GREENE
[40]Cambridge Boat ClubJM14
Connor SIMKO
[41]Belmont Rowing ClubJLM14
Alexander KOSAREK
[42]Great Valley Rowing ClubJM14
Nick MCDONALD
[43]Ottawa Rowing ClubJM14
Andrew LOKHONIA
[45]Pelham Community Rowing AssociationJM14
Julian CALLEGARI
[46]St. Augustine Preparatory High SchoolJM14
Joshua DIGGONS
[47]Chaminade High SchoolJM14
James BURKE
[48]Brooks School CrewJM14
Fritz WRIGHT
[49]Avon High SchoolJM14
Alex MARKOWSKI
[50]Three Rivers Rowing AssociationJM14
Ben KIMMY
[52]Boston College High SchoolJM14
Pietro BROCCA
[53]UnaffiliatedJM14
Jack STRAUSS
[54]Pittsford CrewJM14
Matthew FABRIZIO
[55]Phillips AcademyJM14
Kevin GUO
[56]St. Augustine Preparatory High SchoolJM14
Spencer CHIDLEY
[57]Advanced Community Rowing AssociationJM14
Brandon EDWARDS
[58]Brooks School CrewJM14
Herbert LIU