JM14

codeorigincrew
stroke
John BRESETTE
Advanced Community Rowing Association
Brandon Edwards
Albany Rowing Center
Bill Gannon
Albany Rowing Center
Andrew Gower
Albany Rowing Center
Landon Thompson
Amadeusz Rowing Academy
John McNicholas
Arlington Belmont Crew
Tor Metelmann
Avon High School
Alex Markowski
Bedford Crew Club
Matthew Marks
Belmont Rowing Club
Thomas Rigali
Berkshire School
Matthew McGlinsky
Boston College High School
Pietro Brocca
Boston College High School
Owen Keating
Boston College High School
Nick Kuranda
Boston College High School
Baringer Lovaas
Boston College High School
Michael Greene
Boston College High School
Grigsby Lovaas
Boston College High School
Jack Grady
Boston College High School
Jack McCarthy
Boston College High School
Timothy Pugliese
Boston Latin School
Samuel Sullivan
Boston Latin School
Evan Jost-Price
Bromfield/Acton-Boxboro Rowing
Stefan Scornavacca
Brookline High School
Solomon Sakakeeny-Smith
Brooks School Crew
Nathaniel Wirth
Brooks School Crew
Gardner Brown
Brooks School Crew
Fritz Wright
Brooks School Crew
Herbert Liu
Buckingham Browne
Chongyuan Hong
Cambridge Boat Club
Connor Simko
Canisius High School
James Eagan
Cape Cod Rowing, Inc.
Tak Decker
Cape cod youth rowing
Jacl Duguay
Cascadilla Boat Club, Ltd.
Glen Cullings
Cascadilla Boat Club, Ltd.
Aram Carpenter
Catawba Yacht Club
Sam Bertolina
Chaminade
Patrick MCKEEVER
Chaminade High School
Liam Higgins
Chaminade High School
James Burke
Chaminade High School
Gabriel Eller
Chaminade High School
Nathaniel Henshaw
Chaminade High School
Vincenzo Montoni
Chaminade High School
Alexander Manolarakis
Charlotte Youth Rowing
Harrison Kaplan
Community Rowing Inc.
Gio Caruso
Community Rowing Inc.
Kevin Acero
Community Rowing Inc.
Zachary Belizaire
Community Rowing Inc.
Michael Abat
Community Rowing Inc.
Caleb Bove
East Bay Rowing
Will Silveria
Episcopal Academy
William Stavropoulos
Fairfield Prep
Erik Spinka
Great Valley Rowing Club
Nick McDonald
Gunnery Crew
Nathan Quelle
Hingham High School Rowing Association
Mason Fairfield
Hingham High School Rowing Association
Reed Schilb
Hingham High School Rowing Association
Logan Littell
Hudson River Rowing Association, Inc.
Andrew Madsen
Lewis S Mills Crew Team
Nicholas Cavoli
Milton Crew
Christopher DeLeonardis
Nashville Rowing Club
Ben Regen
Nashville Rowing Club
Clinton Regen
Navesink Indoor Rowing
Boris Kizenko
New Trier High School Rowing
Nick Woehrle
Northfield Mount Hermon School
Thaddeus Howe
Northfield Mount Hermon School
Miles Kaming-Thanassi
Oak Neck Rowing Academy
Anthony Florence
Oak Neck Rowing Academy
Nathaniel Goldman
OJR Wildcat Crew Club
Hayden Cunningham
OJR Wildcat Crew Club
Dylan Burke
OJR Wildcat Crew Club
Niall Myles
OJR Wildcat Crew Club
Evan Forrester
Orleans Sweeps
Nathaniel Rowe
Ottawa Rowing Club
Andrew Lokhonia
Pelham Community Rowing Association
Abe Eligator
Pelham Community Rowing Association
Julian Callegari
Phillips Academy
Kevin Guo
Phillips Exeter Academy
Alexander Urquhart
Pittsford Crew
Matthew Fabrizio
Princeton National Rowing Association/MJRC
Nolan Kaputa
RFH Rowing
John Theodore
RFH Rowing
Nicholas Ramondo
Riverfront Recapture, Inc.
Liam Seeley
Sagamore Rowing Association
Oscar Elden
Sagamore Rowing Association
Henry Schoeffel
Saugatuck Rowing Club, LLC
Matthew Griffin
Shrewsbury High School Crew
Gavin Crouch
St. Augustine Preparatory High School
Spencer Chidley
St. Augustine Preparatory High School
Joshua Diggons
St. John's Prep
John WALSH
St. John's Prep - Danvers, MA
Ryan FOLEY
St. Joseph's Collegiate Institute
Lars Finlayson
St. Peters Preparatory School
Timothy OBrien
St. Peters Preparatory School
Sean Herold
St. Peters Preparatory School
Steve Jennings
St. Peters Preparatory School
BIAGGIO GUIDO
Three Rivers Rowing Association
Ben Kimmy
Unaffiliated
Kent Place
Unaffiliated
Jack Strauss
Unaffiliated
Connor White
Unaffiliated
Guanlun Chen
Unaffiliated
Liam MCCULLOUGH
Unaffiliated
Graham Foote
Unaffiliated
Noam Steiner Tomer
Westford Academy Crew
Nolan Connell
withdrawn before draw
Albany Rowing Center
Stephen Gower