Sun., 1:15 p.m. - Race 18 - JLM U19, JM U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Joshua Cournoyea
[2]RCRidley CollegeJLM U19
Ryan Jiang
[3]KRCKingston Rowing ClubJLM U19
Dylan Bradizza
[4]RidleyJM U19
Thomas James MacDonald
[5]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U19
Miguel Loschacoff
[6]RCRidley CollegeJLM U19
Rain Yeung
[7]DONDon Rowing ClubJLM U19
Riley Poot
[8]RCRidley CollegeJLM U19
Fernando Vaca
[9]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Hansler William
[10]PTRBPeterborough Rowing ClubJLM U19
William Bleecker
[11]STMSt Marys SchoolJLM U19
Lachlan Perigord
[12]DONDon Rowing ClubJLM U19
Aaron Yim
[13]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Scott Nuccitelli
[14]TRINBlessed Trinity High SchoolJLM U19
Jacob Lofaro
[15]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Keithan Woodhouse
[16]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Owen Darling
[17]DMHSDenis Morris Catholic High SchoolJLM U19
Giancarlo DiPompeo
[18]DMHSDenis Morris Catholic High SchoolJLM U19
Joseph Hunt
[19]RCRidley CollegeJLM U19
Nikolas Schramm
[20]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U19
Parker Janes
[21]LKCLakeshore Catholic High SchoolJLM U19
Jake Janzen
[22]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Chris Sisley
[23]RCRidley CollegeJLM U19
Adin DeWit
[24]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Daniel Reid-Tavano
[25]RCRidley CollegeJLM U19
Conner Vorias
[26]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Trevor Lachnit
[27]ORSSOakridge Secondary SchoolJLM U19
Henry Bruin
[28]HNLNBCHanlan Boat ClubJLM U19
Mark Whittaker
[29]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Joseph Bodogh
[30]RCRidley CollegeJLM U19
Chengkai Xue
[31]STMSt Marys SchoolJLM U19
Andrew Cunko
[32]RCRidley CollegeJLM U19
Luke Schrompf

Sun., 1:30 p.m. - Race 19 - [050] JM U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]HNLNBCHanlan Boat Club
Otto Dorschner
[2]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Liam Benner
[3]UCCUpper Canada College
Peter Woolsey
[4]STMSt Marys School
Drew Olenick
[5]RCRidley College
Simon Skripchenko
[6]KRCKingston Rowing Club
Owen Newbiggin
[7]NRSNiagara Rowing School
Andrew Learn
[8]ORCOttawa Rowing Club
David Johnson
[9]CAMBRCCambridge Rowing Club
Andy Collishaw
[10]DONDon Rowing Club
Bob Wei
[11]DONDon Rowing Club
Kyle Nummi
[12]PTRBPeterborough Rowing Club
Kevin Holmquist
[13]UCCUpper Canada College
Mathieu Hansen
[14]RCRidley College
Garrett Bowley
[15]DONDon Rowing Club
Eric Seawright
[16]ORCOttawa Rowing Club
Aidan Hembruff
[17]SNRCSouth Niagara Rowing Club
Ian Lamothe
[18]DONDon Rowing Club
Christian Goff
[19]NRSNiagara Rowing School
George Martinson
[20]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Payton Gauthier
[21]RCRidley College
Andreas Gomez
[22]ORCOttawa Rowing Club
Erik Watkins
[23]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Andrew Laliberte
[24]DONDon Rowing Club
Oren Zernov
[25]STMSt Marys School
Rory MacPherson
[26]KRCKingston Rowing Club
William Vandenburg
[27]STMSt Marys School
Luke Sullivan
[28]UCCUpper Canada College
Yun Fei Jiang
[29]DMHSDenis Morris Catholic High School
Richard Hamm
[30]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Max Caruso
[31]EHSEden High School
Kai Bartel
[32]Winnipeg Rowing Club
Ethan McClymont