Sun., 10:15 a.m. - Race 8 - JLM U17, JM U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]Upper Canada CollegeJLM U17
Nate Finney
[2]DONDon Rowing ClubJLM U17
Grant Von Hagen
[3]EHSEden High SchoolJLM U17
William Hughes
[4]DONDon Rowing ClubJLM U17
Lucas Chronis
[5]LKCLakeshore Catholic High SchoolJLM U17
Tennessee Matyas
[6]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Jack Orr
[7]WELLCWelland Centennial Secondary SchoolJLM U17
Joey Everitt
[8]STMSt Marys SchoolJLM U17
Sanveer Sikand
[9]HNLNBCHanlan Boat ClubJLM U17
Elliott Curtis-Young
[10]ORCOttawa Rowing ClubJLM U17
Ben Grenier
[11]HNLNBCHanlan Boat ClubJLM U17
Alexander Tracey
[12]EHSEden High SchoolJLM U17
Owen Bartel
[14]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolJM U17
Charlie Hill
[15]ARGNArgonaut Rowing ClubJM U17
Calvin Polo
[16]NRSNiagara Rowing SchoolJM U17
Aidan Smouter
[17]RCRidley CollegeJM U17
Shane Keagan
[18]DONDon Rowing ClubJM U17
Adrian Breen
[19]NRSNiagara Rowing SchoolJM U17
Matthew Johnston
[20]WELLCWelland Centennial Secondary SchoolJM U17
Alexander Huizinga
[21]TRINBlessed Trinity High SchoolJM U17
Adam Dickson
[22]UCCUpper Canada CollegeJM U17
Marcus Brunga
[23]TRINBlessed Trinity High SchoolJM U17
Jacob Morrison
[24]LKCLakeshore Catholic High SchoolJM U17
Cole Bujan

Sun., 10:30 a.m. - Race 9 - JLM U17, JM U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[4]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Lucas Roden
[5]TRINBlessed Trinity High SchoolJLM U17
Tyler Devic
[6]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U17
Malcolm Saylor
[7]STMSt Marys SchoolJLM U17
Ian Dekker
[8]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Nigel Radhakrishnan
[9]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Lucas Fiorini
[10]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U17
Joshua Leung
[11]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U17
Oscar Quigley
[12]LKCLakeshore Catholic High SchoolJLM U17
Joshua Benard
[13]RCRidley CollegeJLM U17
Tanner Bolduc
[14]WELLCWelland Centennial Secondary SchoolJLM U17
Nico DAmelio
[15]ORSSOakridge Secondary SchoolJLM U17
Kyland Mels-Williams
[16]ORCOttawa Rowing ClubJLM U17
Matthew Lokhonia
[18]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U17
Preston Darling
[19]TRINBlessed Trinity High SchoolJLM U17
Marcus Celia
[20]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Lewis Lapham
[21]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Ethan Li
[22]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U17
Owen Nicholls
[23]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Sebastian Jones
[24]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Max Willner
[25]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Jason Lee
[26]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U17
Matthew Jinks
[27]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U17
Liam Lewis
[28]STMSt Marys SchoolJLM U17
Jacob Guerin
[29]UCCUpper Canada CollegeJLM U17
Morley Roden
[30]Blessed TrinityJLM U17
Alex Beauvais