Sun., 11:45 a.m. - Race 14 - JLW U19, JW U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[6]DONDon Rowing ClubJLW U19
Sejal Jain
[7]NRSNiagara Rowing SchoolJLW U19
Tayah Clare
[8]TRINBlessed Trinity High SchoolJLW U19
Kayla Whitnell
[9]ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U19
Jamie Blunt
[10]BRNKBranksome HallJLW U19
Kira Darou-Santos
[11]WELLCWelland Centennial Secondary SchoolJW U19
Alyssa Dekker
[12]RCRidley CollegeJLW U19
Charlotte Drennan
[13]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U19
Maggie Wang
[14]Unaff.Unaffiliated (CAN)JLW U19
Emily Pain
[15]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U19
Sophia Scott
[16]BRKVLBrockville Rowing ClubJLW U19
Isabella Howley
[17]LBCLeander Boat ClubJLW U19
Isabella Durcak
[18]DONDon Rowing ClubJLW U19
Kristen Till
[19]HTCHatchets Training CentreJLW U19
Kennedy Burrows
[20]TRINBlessed Trinity High SchoolJLW U19
Hannah Locco
[21]TRINBlessed Trinity High SchoolJLW U19
Thea Freer
[22]LBCLeander Boat ClubJLW U19
Zoe Durcak
[23]CCHCatholic Central High SchoolJLW U19
Ava Dlugolecki
[24]BRNKBranksome HallJLW U19
Maya Fijalkowski
[25]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U19
Brianna Certo
[26]RCRidley CollegeJLW U19
Ipek Derinkok
[27]STMSt Marys SchoolJLW U19
Natalie Murphy

Sun., 12:00 p.m. - Race 15 - [048] JW U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[3]LBCLeander Boat Club
Sequoia Deathe
[4]HNLNBCHanlan Boat Club
Capri Kunanec
[5]HAVGHavergal College
Emma McCurdy-Franks
[6]STFRSt. Francis High School
Mercy Whitman
[7]HAVGHavergal College
Simone Uleckas
[8]ARGNArgonaut Rowing Club
Morven Caesar
[9]HAVGHavergal College
Lindsay Stock
[10]NDCSNotre Dame College School
Jillian VanDyk
[11]HAVGHavergal College
Jossia Rana
[12]HAVGHavergal College
Alicia Shen
[13]STFRSt. Francis High School
Teagan Orth
[14]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Mikayla Beauvais
[15]RCRidley College
Feifan Gao
[16]BRNKBranksome Hall
Dalia Golovco
[17]LBCLeander Boat Club
Sarah Jeffrey
[18]HAVGHavergal College
Rachel Turnbull
[19]HAVGHavergal College
Eleanor Sokolowski
[20]HAVGHavergal College
Elizabeth Andersons
[21]NDCSNotre Dame College School
Morgan Elson
[22]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Madison Lawrie
[23]HNLNBCHanlan Boat Club
Annika Christen
[24]WELLCWelland Centennial Secondary School
Alessandra Campigotto
[25]HAVGHavergal College
Nadia Salem
[26]HAVGHavergal College
Aditi Pundit
[27]HAVGHavergal College
Olivia Guy
[28]LBCLeander Boat Club
Delaney Davis
[29]NDCSNotre Dame College School
Gillian Jansen

Sun., 12:15 p.m. - Race 16 - [048] JW U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Charlotte Collee
[2]RCRidley College
Ella McRae
[3]KRCKingston Rowing Club
Paula Becher
[4]ELCSE.L.Crossley Secondary School
Arden Schirru
[5]WELLCWelland Centennial Secondary School
Lily Charlebois
[6]ORCOttawa Rowing Club
Sequoia Elson
[7]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Jordan Kesseler
[8]DONDon Rowing Club
Melisa Isado
[9]ARGNArgonaut Rowing Club
Lauren Tigert
[10]ARGNArgonaut Rowing Club
Camryn Steen
[11]RCRidley College
Rylie Wake
[12]RCRidley College
Gabrielle Cook
[13]NRSNiagara Rowing School
Seyene Oord
[14]STMSt Marys School
Emma Lazenby
[15]BARCBarrie Rowing Club
Ceilidh MacDonald
[16]WSTRNWestern Rowing Club
Fiona Elliott
[17]ORCOttawa Rowing Club
Rachel Weber
[18]HCSSHoly Cross Catholic Secondary School
Alexandra Wiley
[19]WSTRNWestern Rowing Club
Hannah Elliott
[20]ARGNArgonaut Rowing Club
Isabella Jachymek
[21]DONDon Rowing Club
Nicole Yarzon
[22]NRSNiagara Rowing School
Meredith Hilmayer
[23]ORCOttawa Rowing Club
Zella James
[24]RCRidley College
Jamie Pritchard
[25]ORCOttawa Rowing Club
Lauren Blume
[26]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Caroline Candeloro
[27]ORCOttawa Rowing Club
Mackenzie Mihorean
[28]ARGNArgonaut Rowing Club
Rebecca Randall
[29]NFRCNiagara Falls Rowing Club
Alissandra Iacobaccio
[30]KRCKingston Rowing Club
Kendra Leishman
[31]WELLCWelland Centennial Secondary School
Natalie Della Valle
[32]BRNKBranksome Hall
Chloe Seljak