Sun., 1:00 p.m. - Race 17 - [049] JLM U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[6]STFRSt. Francis High School
David Picard
[7]DONDon Rowing Club
Nicholas Chronis
[8]ORILOrillia Rowing Club
Charles Pallopson
[9]EHSEden High School
Owen Kudreikis
[10]UCCUpper Canada College
Bill Chan
[11]UCCUpper Canada College
Jimmy Li
[12]STMSt Marys School
Cole D'Angela
[13]STMSt Marys School
Ilyjah Swartz
[14]RCRidley College
Charlie Mills
[15]STMSt Marys School
Aidan Salvucci
[16]ARGNArgonaut Rowing Club
Endre Guljas
[17]DONDon Rowing Club
Anatoliy Duko
[18]UCCUpper Canada College
Brian Chan
[19]STMSt Marys School
Matthew Madden
[20]NRSNiagara Rowing School
Nicholas Shawanda
[21]STMSt Marys School
Nicholas Stys
[22]UCCUpper Canada College
Max Rivett
[23]UCCUpper Canada College
Jinoo Kim
[24]UCCUpper Canada College
Ewan Maynes
[25]PTRBPeterborough Rowing Club
Timothy Luebke
[26]ARGNArgonaut Rowing Club
Kasper Vermeulen
[27]DRCThe Don Rowing Club
Mathia Dvorski
[28]Blessed Trinity
Cam Karniej

Sun., 1:15 p.m. - Race 18 - JLM U19, JM U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Joshua Cournoyea
[2]RCRidley CollegeJLM U19
Ryan Jiang
[3]KRCKingston Rowing ClubJLM U19
Dylan Bradizza
[4]RidleyJM U19
Thomas James MacDonald
[5]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U19
Miguel Loschacoff
[6]RCRidley CollegeJLM U19
Rain Yeung
[7]DONDon Rowing ClubJLM U19
Riley Poot
[8]RCRidley CollegeJLM U19
Fernando Vaca
[9]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Hansler William
[10]PTRBPeterborough Rowing ClubJLM U19
William Bleecker
[11]STMSt Marys SchoolJLM U19
Lachlan Perigord
[12]DONDon Rowing ClubJLM U19
Aaron Yim
[13]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Scott Nuccitelli
[14]TRINBlessed Trinity High SchoolJLM U19
Jacob Lofaro
[15]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Keithan Woodhouse
[16]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Owen Darling
[17]DMHSDenis Morris Catholic High SchoolJLM U19
Giancarlo DiPompeo
[18]DMHSDenis Morris Catholic High SchoolJLM U19
Joseph Hunt
[19]RCRidley CollegeJLM U19
Nikolas Schramm
[20]ARGNArgonaut Rowing ClubJLM U19
Parker Janes
[21]LKCLakeshore Catholic High SchoolJLM U19
Jake Janzen
[22]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Chris Sisley
[23]RCRidley CollegeJLM U19
Adin DeWit
[24]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Daniel Reid-Tavano
[25]RCRidley CollegeJLM U19
Conner Vorias
[26]NRSNiagara Rowing SchoolJLM U19
Trevor Lachnit
[27]ORSSOakridge Secondary SchoolJLM U19
Henry Bruin
[28]HNLNBCHanlan Boat ClubJLM U19
Mark Whittaker
[29]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLM U19
Joseph Bodogh
[30]RCRidley CollegeJLM U19
Chengkai Xue
[31]STMSt Marys SchoolJLM U19
Andrew Cunko
[32]RCRidley CollegeJLM U19
Luke Schrompf