zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO252Dames 15DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:21[2]
Romy Bolluijt
SKO262Dames 20DOnerv C4+voorwedstrijd 2za 08:26[2]
Joëlle Hilbers
SKO275Dames 6DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:31[5]
Lisa Verëll
SKO281Dames 35DOnerv C4+voorwedstrijd 4za 08:36[1]
Marie-Claire Verbon
SKO314Dames 10DOnerv C4+voorwedstrijd 6za 08:46[5]
Caroline Holtslag
SKO341Dames 33DOnerv C4+voorwedstrijd 7za 08:51[3]
Kiki van Roozendaal
SKO354Dames 12DOnerv C4+voorwedstrijd 9za 09:01[4]
Nina Burgering
SKO363Dames 30DOnerv C4+voorwedstrijd 11za 09:11[4]
Sophia Outchkourova
SKO401Dames 13DOnerv C4+voorwedstrijd 13za 09:21[6]
Julie van de Kerkhove
SKO431Dames 11DOnerv C4+voorwedstrijd 16za 09:36[6]
Annelie Jonker
SKO383Dames 19DOnerv C4+voorwedstrijd 17za 09:41[6]
Cato van Hoegee
SKO442Dames 21DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[6]
Senna Lindner
SKO472Dames 7DOnerv C4+voorwedstrijd 20za 09:56[2]
Elise Wardenaar
SKO466Dames 32DOnerv C4+voorwedstrijd 20za 09:56[3]
Rosalie Kortekaas
PHO453Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 20za 09:56[5]
Claire Wegink
SKO451Dames 16DOnerv C4+voorwedstrijd 21za 10:01[6]
Liselotte Beemster
SKO483Dames 8DErv C4+race for lanesza 10:16[3]
Sarah de Boer
SKO288Skøll/DudokH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanesza 10:46[2]
Sam Hooijer
SKO307SkøllD 4*race for lanesza 10:51[2]
Emma Groenveld
SKO466Dames 32DOnerv C4+herkansing 1za 11:26[2]
Rosalie Kortekaas
SKO275Dames 6DOnerv C4+herkansing 2za 11:31[4]
Lisa Verëll
SKO383Dames 19DOnerv C4+herkansing 5za 11:46[3]
Cato van Hoegee
PHO453Dames 5DOnerv C4+herkansing 6za 11:51[3]
Claire Wegink
SKO262Dames 20DOnerv C4+herkansing 6za 11:51[4]
Joëlle Hilbers
SKO281Dames 35DOnerv C4+herkansing 7za 11:56[2]
Marie-Claire Verbon
SKO431Dames 11DOnerv C4+herkansing 9za 12:06[4]
Annelie Jonker
SKO451Dames 16DOnerv C4+herkansing 9za 12:06[6]
Liselotte Beemster
SKO363Dames 30DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[5]
Sophia Outchkourova
SKO341Dames 33DOnerv C4+herkansing 13za 12:26[3]
Kiki van Roozendaal
SKO401Dames 13DOnerv C4+herkansing 13za 12:26[5]
Julie van de Kerkhove
SKO354Dames 12DOnerv C4+herkansing 14za 12:31[4]
Nina Burgering
SKO442Dames 21DOnerv C4+herkansing 17za 12:46[2]
Senna Lindner
SKO314Dames 10DOnerv C4+herkansing 17za 12:46[5]
Caroline Holtslag
SKO252Dames 15DOnerv C4+herkansing 20za 13:01[2]
Romy Bolluijt
SKO367SkøllH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1za 13:26[2]
Jip Faes
SKO429SkøllH 4-race for lanesza 13:46[3]
Samuel Nijhuis
SKO431Dames 11DOnerv C4+kwart-finale 2za 14:16[2]
Annelie Jonker
SKO401Dames 13DOnerv C4+kwart-finale 2za 14:16[6]
Julie van de Kerkhove
SKO314Dames 10DOnerv C4+kwart-finale 5za 14:31[1]
Caroline Holtslag
SKO472Dames 7DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[4]
Elise Wardenaar
SKO451Dames 16DOnerv C4+kwart-finale 7za 14:41[1]
Liselotte Beemster
SKO483Dames 8DErv C4+A-finaleza 14:56[2]
Sarah de Boer
SKO307SkøllD 4*A-finaleza 15:26[3]
Emma Groenveld
SKO288Skøll/DudokH Selectie 8+ (Cat. B)A-finaleza 15:41[4]
Sam Hooijer
SKO314Dames 10DOnerv C4+halve-finale 2za 16:16[3]
Caroline Holtslag
SKO367SkøllH Selectie 8+ (Cat. A)A-finaleza 16:51[4]
Jip Faes
SKO429SkøllH 4-A-finaleza 17:06[5]
Samuel Nijhuis
SKO314Dames 10DOnerv C4+A-finaleza 17:36[6]
Caroline Holtslag

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKO266Heren 10HOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 08:28[6]
Nelson Tausk
SKO283Heren 23HOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 08:33[3]
Keimpe Gerritsma
SKO292Heren 13/14HOnerv C4+voorwedstrijd 5zo 08:43[2]
Robert Ulsamer de Waard
SKO302Heren 7HOnerv C4+voorwedstrijd 6zo 08:48[2]
Gijs van der Pijl
SKO315Heren 27/28HOnerv C4+voorwedstrijd 7zo 08:53[5]
Jochem Molenaar
SKO341Heren 29HOnerv C4+voorwedstrijd 10zo 09:08[1]
Abe van Kampen
SKO372Heren 16HOnerv C4+voorwedstrijd 13zo 09:23[2]
Vincent Beerlage
SKO376Heren 8HOnerv C4+voorwedstrijd 13zo 09:23[6]
Thijs Wicherink
SKO385Heren 15HOnerv C4+voorwedstrijd 14zo 09:28[5]
Sem van Velzen
SKO402Heren 9HOnerv C4+voorwedstrijd 16zo 09:38[2]
Jesper Sintenie
SKO414Heren 12HOnerv C4+voorwedstrijd 17zo 09:43[4]
Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
SKO433Heren 30HOnerv C4+voorwedstrijd 19zo 09:53[3]
Yoni Evers
SKO446Heren 17HOnerv C4+voorwedstrijd 19zo 09:53[6]
Tijn Mantel
SKO287SkøllD Selectie 4*voorwedstrijd 2zo 10:38[6]
Mathilde Verster
SKO339ØL ER GULLH 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[5]
Enzo van Leeuwen
SKO402Heren 9HOnerv C4+herkansing 1zo 11:18[5]
Jesper Sintenie
SKO433Heren 30HOnerv C4+herkansing 2zo 11:23[3]
Yoni Evers
SKO266Heren 10HOnerv C4+herkansing 4zo 11:33[5]
Nelson Tausk
SKO372Heren 16HOnerv C4+herkansing 5zo 11:38[6]
Vincent Beerlage
SKO315Heren 27/28HOnerv C4+herkansing 7zo 11:48[2]
Jochem Molenaar
SKO376Heren 8HOnerv C4+herkansing 7zo 11:48[3]
Thijs Wicherink
SKO283Heren 23HOnerv C4+herkansing 8zo 11:53[2]
Keimpe Gerritsma
SKO292Heren 13/14HOnerv C4+herkansing 8zo 11:53[3]
Robert Ulsamer de Waard
SKO446Heren 17HOnerv C4+herkansing 11zo 12:08[2]
Tijn Mantel
SKO414Heren 12HOnerv C4+herkansing 12zo 12:13[5]
Francisco Sá Figueiredo Ribeiro de Andrada
SKO302Heren 7HOnerv C4+herkansing 14zo 12:23[2]
Gijs van der Pijl
SKO341Heren 29HOnerv C4+herkansing 15zo 12:28[4]
Abe van Kampen
SKO385Heren 15HOnerv C4+herkansing 18zo 12:43[3]
Sem van Velzen
SKO368SkøllD Selectie 8+voorwedstrijd 2zo 13:08[2]
Isabelle Haak
SKO389VøørD 2xvoorwedstrijd 1zo 13:13[4]
Kris van Velzen
SKO446Heren 17HOnerv C4+kwart-finale 1zo 13:53[2]
Tijn Mantel
SKO385Heren 15HOnerv C4+kwart-finale 6zo 14:18[6]
Sem van Velzen
SKO266Heren 10HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[5]
Nelson Tausk
SKO402Heren 9HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[6]
Jesper Sintenie
SKO287SkøllD Selectie 4*A-finalezo 15:03[5]
Mathilde Verster
SKO339ØL ER GULLH 4+B-finalezo 15:13[6]
Enzo van Leeuwen
SKO402Heren 9HOnerv C4+halve-finale 1zo 15:43[3]
Jesper Sintenie
SKO368SkøllD Selectie 8+A-finalezo 16:18[5]
Isabelle Haak
SKO389VøørD 2xA-finalezo 16:28[4]
Kris van Velzen
SKO402Heren 9HOnerv C4+A-finalezo 17:03[6]
Jesper Sintenie