zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJO324Njord 2DOnerv C4+voorwedstrijd 8za 08:56[2]
Bloeme Cornelissen
NJO333Njord 5DOnerv C4+voorwedstrijd 9za 09:01[3]
Ella Biemans
NJO424Njord 4DOnerv C4+voorwedstrijd 14za 09:26[5]
Lisanne van Rijswijk
NJO432Njord 6DOnerv C4+voorwedstrijd 17za 09:41[4]
Jantine Buijsman
NJO444Njord 3DOnerv C4+voorwedstrijd 19za 09:51[4]
Céline van Proosdij
NJO474Njord 1DOnerv C4+voorwedstrijd 21za 10:01[4]
Myrthe Schlief
NJO482NjordDErv C4+race for lanesza 10:16[2]
Teuntje Uiters
NJO444Njord 3DOnerv C4+herkansing 10za 12:11[5]
Céline van Proosdij
NJO358NjordDOnerv C4*race for lanesza 13:06[5]
Lois Douma
NJO378Njord 1H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2za 13:31[1]
Jacob (Jaap) Noordman
NJO388Njord 2H Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2za 13:31[4]
Leo Hoek
NJO428NjordD 8+race for lanesza 13:41[6]
Marella van Ogtrop
NJO432Njord 6DOnerv C4+kwart-finale 3za 14:21[3]
Jantine Buijsman
NJO324Njord 2DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[3]
Bloeme Cornelissen
NJO444Njord 3DOnerv C4+kwart-finale 8za 14:46[2]
Céline van Proosdij
NJO333Njord 5DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[2]
Ella Biemans
NJO424Njord 4DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[3]
Lisanne van Rijswijk
NJO474Njord 1DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[4]
Myrthe Schlief
NJO482NjordDErv C4+A-finaleza 14:56[5]
Teuntje Uiters
NJO324Njord 2DOnerv C4+halve-finale 1za 16:11[3]
Bloeme Cornelissen
NJO474Njord 1DOnerv C4+halve-finale 2za 16:16[1]
Myrthe Schlief
NJO432Njord 6DOnerv C4+halve-finale 2za 16:16[4]
Jantine Buijsman
NJO333Njord 5DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[4]
Ella Biemans
NJO358NjordDOnerv C4*A-finaleza 16:26[2]
Lois Douma
NJO378Njord 1H Selectie 8+ (Cat. A)A-finaleza 16:51[5]
Jacob (Jaap) Noordman
NJO388Njord 2H Selectie 8+ (Cat. A)A-finaleza 16:51[6]
Leo Hoek
NJO428NjordD 8+A-finaleza 17:01[5]
Marella van Ogtrop
NJO324Njord 2DOnerv C4+B-finaleza 17:31[1]
Bloeme Cornelissen
NJO333Njord 5DOnerv C4+B-finaleza 17:31[3]
Ella Biemans
NJO474Njord 1DOnerv C4+B-finaleza 17:31[4]
Myrthe Schlief
NJO432Njord 6DOnerv C4+B-finaleza 17:31[5]
Jantine Buijsman

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJO262Njord 7HOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 08:28[2]
Arie Kruijer
NJO303Njord 5HOnerv C4+voorwedstrijd 6zo 08:48[3]
Jan-Wicher Sieders
NJO312Njord 1HOnerv C4+voorwedstrijd 7zo 08:53[2]
Friso Trimborn
NJO314Njord 8HOnerv C4+voorwedstrijd 7zo 08:53[4]
Ernst Hoette
NJO326Njord 6HOnerv C4+voorwedstrijd 8zo 08:58[6]
Jitse Johannes Maas
NJO336Njord 4HOnerv C4+voorwedstrijd 9zo 09:03[6]
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+voorwedstrijd 18zo 09:48[1]
Peter Vonk
NJO432Njord 3HOnerv C4+voorwedstrijd 19zo 09:53[2]
Jan Anne Kloosterboer
NJO268Njord 2D Selectie 4*voorwedstrijd 1zo 10:33[6]
Sanna van der Putte
NJO277Njord 1D Selectie 4*voorwedstrijd 2zo 10:38[3]
Maura van der Poel
NJO308NjordH 4+voorwedstrijd 1zo 10:48[1]
Geert de Rijk
NJO314Njord 8HOnerv C4+herkansing 1zo 11:18[4]
Ernst Hoette
NJO262Njord 7HOnerv C4+herkansing 5zo 11:38[3]
Arie Kruijer
NJO303Njord 5HOnerv C4+herkansing 5zo 11:38[4]
Jan-Wicher Sieders
NJO432Njord 3HOnerv C4+herkansing 6zo 11:43[4]
Jan Anne Kloosterboer
NJO336Njord 4HOnerv C4+herkansing 13zo 12:18[5]
Finn Laurens Bakx
NJO369NjordD Selectie 8+voorwedstrijd 2zo 13:08[3]
Marjolein Ruiken
NJO312Njord 1HOnerv C4+kwart-finale 1zo 13:53[5]
Friso Trimborn
NJO314Njord 8HOnerv C4+kwart-finale 2zo 13:58[5]
Ernst Hoette
NJO262Njord 7HOnerv C4+kwart-finale 2zo 13:58[6]
Arie Kruijer
NJO432Njord 3HOnerv C4+kwart-finale 3zo 14:03[2]
Jan Anne Kloosterboer
NJO303Njord 5HOnerv C4+kwart-finale 4zo 14:08[5]
Jan-Wicher Sieders
NJO326Njord 6HOnerv C4+kwart-finale 5zo 14:13[3]
Jitse Johannes Maas
NJO421Njord 2HOnerv C4+kwart-finale 5zo 14:13[4]
Peter Vonk
NJO336Njord 4HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[1]
Finn Laurens Bakx
NJO268Njord 2D Selectie 4*B-finalezo 14:58[3]
Sanna van der Putte
NJO277Njord 1D Selectie 4*A-finalezo 15:03[1]
Maura van der Poel
NJO308NjordH 4+B-finalezo 15:13[1]
Geert de Rijk
NJO336Njord 4HOnerv C4+halve-finale 1zo 15:43[6]
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+halve-finale 2zo 15:48[4]
Peter Vonk
NJO312Njord 1HOnerv C4+halve-finale 3zo 15:53[4]
Friso Trimborn
NJO369NjordD Selectie 8+A-finalezo 16:18[4]
Marjolein Ruiken
NJO336Njord 4HOnerv C4+B-finalezo 16:58[4]
Finn Laurens Bakx
NJO421Njord 2HOnerv C4+A-finalezo 17:03[3]
Peter Vonk
NJO312Njord 1HOnerv C4+A-finalezo 17:03[4]
Friso Trimborn