zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
EUR374Euros 3DOnerv C4+voorwedstrijd 10za 09:06[1]
Isabelle Stikker
EUR411Euros 1DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[1]
Thirza De Groot
EUR403Euros 2DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[3]
Gizella van Beveren
EUR289EurosH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanesza 10:46[3]
Vits Vidulejs
EUR403Euros 2DOnerv C4+herkansing 4za 11:41[3]
Gizella van Beveren
EUR411Euros 1DOnerv C4+herkansing 16za 12:41[5]
Thirza De Groot
EUR374Euros 3DOnerv C4+herkansing 20za 13:01[4]
Isabelle Stikker
EUR407EurosH 2xrace for lanesza 13:36[4]
Lennard Hof
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanesza 13:46[4]
Joris Kluvers
EUR374Euros 3DOnerv C4+kwart-finale 7za 14:41[2]
Isabelle Stikker
EUR289EurosH Selectie 8+ (Cat. B)A-finaleza 15:41[2]
Vits Vidulejs
EUR407EurosH 2xA-finaleza 16:56[2]
Lennard Hof
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finaleza 17:06[3]
Joris Kluvers

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
EUR296Euros 1HOnerv C4+voorwedstrijd 5zo 08:43[6]
Harm Jan Kootstra
EUR343Euros 3HOnerv C4+voorwedstrijd 10zo 09:08[3]
Timme Mes
EUR383Euros 5HOnerv C4+voorwedstrijd 14zo 09:28[3]
Mats Conijn
EUR411Euros 4HOnerv C4+voorwedstrijd 17zo 09:43[1]
Youri Tomassen
EUR423Euros 2HOnerv C4+voorwedstrijd 18zo 09:48[3]
Colin Schouw
EUR464EurosHErv C4+voorwedstrijd 1zo 10:08[4]
Rick Scheer
EUR328TwentstudentH 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[1]
Boris Feldbrugge
EUR338Euros 1H 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[4]
Thijs Kouwenhoven
EUR343Euros 3HOnerv C4+herkansing 3zo 11:28[5]
Timme Mes
EUR423Euros 2HOnerv C4+herkansing 4zo 11:33[2]
Colin Schouw
EUR411Euros 4HOnerv C4+herkansing 9zo 11:58[2]
Youri Tomassen
EUR383Euros 5HOnerv C4+herkansing 14zo 12:23[6]
Mats Conijn
EUR296Euros 1HOnerv C4+herkansing 15zo 12:28[6]
Harm Jan Kootstra
EUR367EurosD Selectie 8+voorwedstrijd 1zo 13:03[6]
sophie koopmans
EUR338Euros 1H 4+B-finalezo 15:13[2]
Thijs Kouwenhoven
EUR328TwentstudentH 4+B-finalezo 15:13[4]
Boris Feldbrugge
EUR367EurosD Selectie 8+B-finalezo 16:13[3]
sophie koopmans