zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO255Asopos 28DOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:21[5]
Franka Zeeuw
ASO265Asopos 18DOnerv C4+voorwedstrijd 2za 08:26[5]
Cécile van Oorschot
ASO283Asopos 26DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:31[3]
Eva van der Geest
ASO274Asopos 8DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:31[4]
Louise Klinkenberg
ASO286Asopos 3DOnerv C4+voorwedstrijd 3za 08:31[6]
Tamar Hagelen
ASO293Asopos 19DOnerv C4+voorwedstrijd 5za 08:41[2]
Marijn Kolkman
ASO303Asopos 22DOnerv C4+voorwedstrijd 5za 08:41[3]
Allira van Nederveen
ASO312Asopos 14DOnerv C4+voorwedstrijd 6za 08:46[2]
Annet de Gier
ASO315Asopos 27DOnerv C4+voorwedstrijd 6za 08:46[6]
rozemarijn jonk
ASO322Asopos 6DOnerv C4+voorwedstrijd 7za 08:51[1]
Noor Jongeneel
ASO336Asopos 30DOnerv C4+voorwedstrijd 8za 08:56[5]
Noor Gimbel
ASO335Asopos 25DOnerv C4+voorwedstrijd 10za 09:06[2]
Emma Van Beek
ASO353Asopos 4DOnerv C4+voorwedstrijd 10za 09:06[3]
Sophia van de Ven
ASO364Asopos 1DOnerv C4+voorwedstrijd 10za 09:06[4]
Carlijn Fransen
ASO344Asopos 20DOnerv C4+voorwedstrijd 12za 09:16[4]
Maaike Stoffels
ASO392Asopos 9DOnerv C4+voorwedstrijd 13za 09:21[1]
Marije Teunissen
ASO372Asopos 7DOnerv C4+voorwedstrijd 13za 09:21[3]
Jitske van Welsen
ASO384Asopos 31DOnerv C4+voorwedstrijd 14za 09:26[2]
Lieke Dam
ASO395Asopos 24DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[4]
Eva de Jager
ASO413Asopos 10DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[2]
Lisa van Nieuwpoort
ASO423Asopos 17DOnerv C4+voorwedstrijd 19za 09:51[1]
Fieke Mooij
ASO434Asopos 2DOnerv C4+voorwedstrijd 19za 09:51[2]
Anna ten Hove
ASO406Asopos 15DOnerv C4+voorwedstrijd 19za 09:51[3]
Mette van den Berg
ASO452Asopos 5DOnerv C4+voorwedstrijd 19za 09:51[6]
Simone Wouda
PHO453Dames 5DOnerv C4+voorwedstrijd 20za 09:56[5]
Claire Wegink
ASO416Asopos 29DOnerv C4+voorwedstrijd 20za 09:56[6]
Willemijn Reij
ASO443Asopos 21DOnerv C4+voorwedstrijd 21za 10:01[5]
Meike Meirmans
ASO475Asopos 16DOnerv C4+voorwedstrijd 22za 10:06[5]
Calle Angenent
ASO462Asopos 11DOnerv C4+voorwedstrijd 23za 10:11[2]
Mylène de Koning
ASO446Asopos 23DOnerv C4+voorwedstrijd 23za 10:11[5]
Indy Romee Hesselink
ASO258RowséD 4+voorwedstrijd 1za 10:36[3]
Isabel van Beek
ASO279Rowsé / Zonder DollenD 4+voorwedstrijd 2za 10:41[5]
Maya Stelzer
ASO309Dames Instroom 4*D 4*race for lanesza 10:51[3]
Luna van Schaik
ASO3174* DuurderD 4*race for lanesza 10:51[4]
Kelly Klaassen
ASO319Nina Maria WaalsD 1xvoorwedstrijd 1za 10:56[3]
Asopos 2
ASO327Margit VenemansD 1xvoorwedstrijd 1za 10:56[4]
Asopos 3
ASO339Rosan van KoppenD 1xvoorwedstrijd 2za 11:01[5]
Asopos 1
ASO462Asopos 11DOnerv C4+herkansing 1za 11:26[5]
Mylène de Koning
ASO255Asopos 28DOnerv C4+herkansing 2za 11:31[6]
Franka Zeeuw
ASO395Asopos 24DOnerv C4+herkansing 3za 11:36[2]
Eva de Jager
ASO312Asopos 14DOnerv C4+herkansing 4za 11:41[2]
Annet de Gier
ASO335Asopos 25DOnerv C4+herkansing 5za 11:46[2]
Emma Van Beek
PHO453Dames 5DOnerv C4+herkansing 6za 11:51[3]
Claire Wegink
ASO274Asopos 8DOnerv C4+herkansing 6za 11:51[6]
Louise Klinkenberg
ASO353Asopos 4DOnerv C4+herkansing 7za 11:56[4]
Sophia van de Ven
ASO293Asopos 19DOnerv C4+herkansing 8za 12:01[3]
Marijn Kolkman
ASO475Asopos 16DOnerv C4+herkansing 9za 12:06[3]
Calle Angenent
ASO384Asopos 31DOnerv C4+herkansing 10za 12:11[2]
Lieke Dam
ASO423Asopos 17DOnerv C4+herkansing 10za 12:11[3]
Fieke Mooij
ASO265Asopos 18DOnerv C4+herkansing 10za 12:11[6]
Cécile van Oorschot
ASO443Asopos 21DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[2]
Meike Meirmans
ASO406Asopos 15DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[4]
Mette van den Berg
ASO344Asopos 20DOnerv C4+herkansing 13za 12:26[2]
Maaike Stoffels
ASO372Asopos 7DOnerv C4+herkansing 13za 12:26[6]
Jitske van Welsen
ASO336Asopos 30DOnerv C4+herkansing 14za 12:31[3]
Noor Gimbel
ASO303Asopos 22DOnerv C4+herkansing 15za 12:36[5]
Allira van Nederveen
ASO283Asopos 26DOnerv C4+herkansing 17za 12:46[4]
Eva van der Geest
ASO413Asopos 10DOnerv C4+herkansing 18za 12:51[1]
Lisa van Nieuwpoort
ASO322Asopos 6DOnerv C4+herkansing 18za 12:51[2]
Noor Jongeneel
ASO416Asopos 29DOnerv C4+herkansing 18za 12:51[5]
Willemijn Reij
ASO452Asopos 5DOnerv C4+herkansing 19za 12:56[5]
Simone Wouda
ASO446Asopos 23DOnerv C4+herkansing 20za 13:01[5]
Indy Romee Hesselink
ASO418B.L.U.B.D 8+race for lanesza 13:41[3]
Marielle Gaalswijk
ASO427Asopos 2D 8+race for lanesza 13:41[5]
Janna Berg
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanesza 13:46[4]
Joris Kluvers
ASO434Asopos 2DOnerv C4+kwart-finale 1za 14:11[3]
Anna ten Hove
ASO286Asopos 3DOnerv C4+kwart-finale 1za 14:11[4]
Tamar Hagelen
ASO416Asopos 29DOnerv C4+kwart-finale 1za 14:11[5]
Willemijn Reij
ASO315Asopos 27DOnerv C4+kwart-finale 2za 14:16[3]
rozemarijn jonk
ASO372Asopos 7DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[1]
Jitske van Welsen
ASO392Asopos 9DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[2]
Marije Teunissen
ASO364Asopos 1DOnerv C4+kwart-finale 7za 14:41[5]
Carlijn Fransen
ASO406Asopos 15DOnerv C4+kwart-finale 8za 14:46[6]
Mette van den Berg
ASO452Asopos 5DOnerv C4+kwart-finale 9za 14:51[1]
Simone Wouda
ASO279Rowsé / Zonder DollenD 4+B-finaleza 15:16[3]
Maya Stelzer
ASO258RowséD 4+B-finaleza 15:16[4]
Isabel van Beek
ASO309Dames Instroom 4*D 4*A-finaleza 15:26[4]
Luna van Schaik
ASO3174* DuurderD 4*A-finaleza 15:26[5]
Kelly Klaassen
ASO319Nina Maria WaalsD 1xB-finaleza 15:31[3]
Asopos 2
ASO327Margit VenemansD 1xA-finaleza 15:36[3]
Asopos 3
ASO339Rosan van KoppenD 1xA-finaleza 15:36[5]
Asopos 1
ASO447AsoposD 2-A-finaleza 15:46[4]
Michelle Stam
ASO286Asopos 3DOnerv C4+halve-finale 1za 16:11[6]
Tamar Hagelen
ASO315Asopos 27DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[2]
rozemarijn jonk
ASO364Asopos 1DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[3]
Carlijn Fransen
ASO418B.L.U.B.D 8+A-finaleza 17:01[3]
Marielle Gaalswijk
ASO427Asopos 2D 8+A-finaleza 17:01[4]
Janna Berg
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finaleza 17:06[3]
Joris Kluvers
ASO286Asopos 3DOnerv C4+A-finaleza 17:36[1]
Tamar Hagelen
ASO315Asopos 27DOnerv C4+A-finaleza 17:36[2]
rozemarijn jonk
ASO364Asopos 1DOnerv C4+A-finaleza 17:36[5]
Carlijn Fransen

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO254Asopos 10HOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 08:23[4]
Matthijs Kortekaas
ASO263Asopos 8HOnerv C4+voorwedstrijd 2zo 08:28[3]
Ruben Tijl
ASO291Asopos 3HOnerv C4+voorwedstrijd 5zo 08:43[1]
Jelle Zipp
ASO323Asopos 7HOnerv C4+voorwedstrijd 8zo 08:58[3]
Simon van Gorkum
ASO324Asopos 4HOnerv C4+voorwedstrijd 8zo 08:58[4]
Joost Recourt
ASO354Asopos 11HOnerv C4+voorwedstrijd 11zo 09:13[4]
Koen Kempers
ASO365Asopos 5HOnerv C4+voorwedstrijd 12zo 09:18[5]
Robert DIlber
ASO374Asopos 2HOnerv C4+voorwedstrijd 14zo 09:28[4]
Tobias Meijer
ASO394Asopos 6HOnerv C4+voorwedstrijd 15zo 09:33[4]
Max van der Zande
ASO284Asopos 9HOnerv C4+voorwedstrijd 18zo 09:48[7]
Daan Oppenheim
ASO441Asopos 1HOnerv C4+voorwedstrijd 20zo 09:58[1]
Jonah Nieuwenhuizen
ASO257Asopos 2D Selectie 4*voorwedstrijd 1zo 10:33[2]
Gaby Swart
ASO267Dames Instroom 4*D Selectie 4*voorwedstrijd 1zo 10:33[5]
Luna van Schaik
ASO298Jarno HagelenH 1xrace for laneszo 10:43[4]
No Peen No Gain
ASO299Maarten KlumpermanH 1xrace for laneszo 10:43[5]
Asopos 1
ASO309Asopos 2H 4+voorwedstrijd 1zo 10:48[2]
Sjoerd Biemond
ASO317Asopos 1H 4+voorwedstrijd 1zo 10:48[3]
Jeffrey Oostra
ASO318HIVierH 4+voorwedstrijd 1zo 10:48[4]
Lukas Stam
ASO365Asopos 5HOnerv C4+herkansing 9zo 11:58[4]
Robert DIlber
ASO323Asopos 7HOnerv C4+herkansing 10zo 12:03[2]
Simon van Gorkum
ASO324Asopos 4HOnerv C4+herkansing 11zo 12:08[5]
Joost Recourt
ASO254Asopos 10HOnerv C4+herkansing 12zo 12:13[2]
Matthijs Kortekaas
ASO354Asopos 11HOnerv C4+herkansing 13zo 12:18[2]
Koen Kempers
ASO284Asopos 9HOnerv C4+herkansing 16zo 12:33[1]
Daan Oppenheim
ASO263Asopos 8HOnerv C4+herkansing 18zo 12:43[1]
Ruben Tijl
ASO394Asopos 6HOnerv C4+herkansing 18zo 12:43[2]
Max van der Zande
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+voorwedstrijd 1zo 13:03[2]
Veerle Hovenkamp
ASO359AsoposD Selectie 8+voorwedstrijd 1zo 13:03[5]
Janna Berg
ASO398Asopos 1D 2xvoorwedstrijd 2zo 13:18[2]
Djoeke Lammerse
ASO419Asopos 2D 2xvoorwedstrijd 3zo 13:23[5]
Nina Maria Waals
ASO291Asopos 3HOnerv C4+kwart-finale 2zo 13:58[3]
Jelle Zipp
ASO441Asopos 1HOnerv C4+kwart-finale 4zo 14:08[4]
Jonah Nieuwenhuizen
ASO365Asopos 5HOnerv C4+kwart-finale 7zo 14:23[5]
Robert DIlber
ASO374Asopos 2HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[4]
Tobias Meijer
ASO257Asopos 2D Selectie 4*B-finalezo 14:58[5]
Gaby Swart
ASO267Dames Instroom 4*D Selectie 4*A-finalezo 15:03[3]
Luna van Schaik
ASO299Maarten KlumpermanH 1xA-finalezo 15:08[4]
Asopos 1
ASO298Jarno HagelenH 1xA-finalezo 15:08[5]
No Peen No Gain
ASO318HIVierH 4+B-finalezo 15:13[5]
Lukas Stam
ASO317Asopos 1H 4+A-finalezo 15:18[1]
Jeffrey Oostra
ASO309Asopos 2H 4+A-finalezo 15:18[2]
Sjoerd Biemond
ASO441Asopos 1HOnerv C4+halve-finale 1zo 15:43[4]
Jonah Nieuwenhuizen
ASO291Asopos 3HOnerv C4+halve-finale 2zo 15:48[3]
Jelle Zipp
ASO365Asopos 5HOnerv C4+halve-finale 2zo 15:48[6]
Robert DIlber
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+B-finalezo 16:13[2]
Veerle Hovenkamp
ASO359AsoposD Selectie 8+A-finalezo 16:18[2]
Janna Berg
ASO419Asopos 2D 2xB-finalezo 16:23[5]
Nina Maria Waals
ASO398Asopos 1D 2xA-finalezo 16:28[2]
Djoeke Lammerse
ASO291Asopos 3HOnerv C4+B-finalezo 16:58[1]
Jelle Zipp
ASO441Asopos 1HOnerv C4+A-finalezo 17:03[5]
Jonah Nieuwenhuizen