[010] HEj 8+ time-trial

4 tijdsnelsten => HF, 5 - 8 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500m1000m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJONjord7801:26,30(3)02:58,14(1)04:31,87(1)HF
 Tim Tissing01:31,8401:33,73
2.NERNereus7701:25,40(1)02:58,62(2)04:32,54(2)HF
 Koen Braak van den01:33,2201:33,92+0,67
3.LAGLaga8401:28,54(5)03:00,25(5)04:33,76(3)HF
 Aldo Pantano01:31,7101:33,51+1,89
4.ORCOrca7901:25,72(2)02:58,83(3)04:33,78(4)HF
 Bartho Makkinga01:33,1101:34,95+1,91
5.OKEOkeanos/Triton8101:27,39(4)02:59,57(4)04:34,42(5)FC
 Noah Ebbes01:32,1801:34,85+2,55
6.GYAGyas 18501:28,54(5)03:03,05(6)04:39,96(6)FC
 Werner Veenstra01:34,5101:36,91+8,09
7.VIDVidar8201:29,87(10)03:04,79(10)04:40,08(7)FC
 Pepijn Lahaije01:34,9201:35,29+8,21
8.AEGAegir8301:30,53(11)03:04,52(7)04:40,28(8)FC
 Bram Bresser01:33,9901:35,76+8,41
9.SKOSkøll8801:29,27(8)03:04,72(9)04:40,51(9)
 St?phen-Luc van Waveren01:35,4501:35,79+8,64
10.SKASkadi9001:29,72(9)03:04,68(8)04:40,77(10)
 bram Satter01:34,9601:36,09+8,90
11.PROProteus-Eretes8701:28,73(7)03:05,17(11)04:41,91(11)
 Dennis Müller01:36,4401:36,74+10,04
12.PELPelargos8601:31,06(12)03:07,06(12)04:42,51(12)
 Maarten Kappe01:36,0001:35,45+10,64
13.TRITriton8001:31,83(13)03:08,41(13)04:44,95(13)
 Ruben Bahre01:36,5801:36,54+13,08
14.ASOAsopos de Vliet9101:33,76(14)03:11,84(14)04:50,57(14)
 Tobias Meijer01:38,0801:38,73+18,70

zo 14:04 - race 257 - [010] HEj 8+ halve-finale 1

1e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NJONjord[2]01:22,26(1)02:52,82(1)FA
 Tim Tissing01:30,56
2.ORCOrca[3]01:23,86(2)02:54,77(2)FB
 Bartho Makkinga01:30,91+1,95

zo 14:07 - race 258 - [010] HEj 8+ halve-finale 2

1e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[3]01:23,01(1)02:53,76(1)FA
 Koen Braak van den01:30,75
2.LAGLaga[2]01:25,18(2)02:55,56(2)FB
 Aldo Pantano01:30,38+1,80

zo 12:38 - race 246 - [010] HEj 8+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.OKEOkeanos/Triton[2]01:20,30(2)02:49,65(1)
 Noah Ebbes01:29,35
2.GYAGyas 1[3]01:19,95(1)02:50,45(2)
 Werner Veenstra01:30,50+0,80
3.VIDVidar[1]01:20,77(3)02:52,55(3)
 Pepijn Lahaije01:31,78+2,90
4.AEGAegir[4]01:22,50(4)02:52,81(4)
 Bram Bresser01:30,31+3,16

zo 17:24 - race 292 - [010] HEj 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ORCOrca[2]01:25,21(1)02:56,18(1)
 Bartho Makkinga01:30,97
2.LAGLaga[3]01:27,44(2)02:57,95(2)
 Aldo Pantano01:30,51+1,77

zo 17:27 - race 293 - [010] HEj 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NERNereus[2]01:23,71(1)02:53,65(1)
 Koen Braak van den01:29,94
2.NJONjord[3]01:25,25(2)02:54,23(2)
 Tim Tissing01:28,98+0,58