zaterdag

14 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
AEG6AegirHB 8+time-trial04:45,009e
Bram Bresser
AEGAegirDB 4+voorwedstrijd 2[4]07:39,151e
Brecht van Norel
AEGLennart KruizingaHB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:47,842e
Aegir
AEGTjalling Jan VeldhuisLHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:43,451e
Aegir 1
AEGGuus StuiverLHB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:37,683e
Aegir 2
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 3[2]06:27,743e
Sibbe Jan Bakker
AEGVictor SchopLHE 1xA-finale[1]07:31,321e
Aegir
AEGAegirLDB 4*voorwedstrijd 3[4]07:44,271e
Loes Boddeke
AEGAegirDG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:49,733e
Wietske Anema
AEGAegirDG 4-voorwedstrijd 3[2]07:15,241e
Orren Smeding
AEGAegir/PelargosHG 4+voorwedstrijd 1[2]06:54,472e
Stije Mars
AEGAegirLDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:29,222e
Mathilde Knol
AEGAegirLHB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:21,542e
Bastiaan Roest
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 3[2]07:03,641e
Nora Stokvis
AEGAegir/NereusDE 8+A-finale[2]06:45,611e
Hiske Janssen
AEGAegirDB 4+A-finale[3]07:40,601e
Brecht van Norel
AEGTjalling Jan VeldhuisLHB 1xA-finale[1]07:46,361e
Aegir 1
AEGAegirLDB 4*A-finale[2]07:39,731e
Loes Boddeke
AEGAegirDG 4-A-finale[4]07:31,822e
Orren Smeding
AEGAegir/PelargosHG 4+A-finale[1]06:57,752e
Stije Mars
AEGAegirDB 8+A-finale[2]07:03,211e
Nora Stokvis

zondag

15 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
PHO48Phocas/AegirLHEj 4*time-trial05:35,736e
Jochem Siljee
NER55Nereus/AegirHEj 4+time-trial05:08,142e
Hugo Dordrecht van
AEG69AegirLHEj 8+time-trial04:49,9210e
Sibbe Jan Bakker
AEG83AegirHEj 8+time-trial04:40,288e
Bram Bresser
OKE104Okeanos/AegirLDEj 4*time-trial05:51,2313e
Silke Jansen
AEG108AegirLDEj 4*time-trial05:32,441e
Loes Boddeke
AEG122AegirDEj 8+time-trial05:09,493e
Nora Stokvis
AEGAegirLDB 2xvoorwedstrijd 1[3]08:00,162e
Mathilde Knol
AEGAegirDE 2xvoorwedstrijd 1[3]07:31,192e
Wietske Anema
AEGAegirLHB 2xvoorwedstrijd 3[2]06:58,342e
Bastiaan Roest
AEGAegirHEj 8+C-finale[4]02:52,814e
Bram Bresser
NERNereus/AegirHEj 4+halve-finale 2[3]03:15,852e
Hugo Dordrecht van
AEGAegirLDEj 4*halve-finale 1[2]03:36,931e
Loes Boddeke
AEGAegirDEj 8+halve-finale 2[3]03:16,582e
Nora Stokvis
AEGAegirHE 2xA-finale[2]06:47,491e
Victor Schop
AEGAegirLDB 2xA-finale[4]08:05,584e
Mathilde Knol
AEGAegirDE 2xA-finale[1]07:31,543e
Wietske Anema
AEGAegirLHB 2xA-finale[4]07:09,964e
Bastiaan Roest
NERNereus/AegirHEj 4+B-finale[3]03:21,121e
Hugo Dordrecht van
AEGAegirLDEj 4*A-finale[3]03:35,081e
Loes Boddeke
AEGAegirDEj 8+B-finale[3]03:22,381e
Nora Stokvis