zaterdag

14 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
OKE17Okeanos/NjordDB 2xtime-trial05:45,621e
Jody de Jong
NJOHieke BohmLDB 1xA-finale[1]09:01,913e
Njord
OKEOkeanos/NjordLHB 8+voorwedstrijd 1[3]06:27,482e
Martijn Wolvius
NJONjordLHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:27,584e
Philip Stoot
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2[1]07:06,502e
Floris Cohen
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:45,641e
Roos Wagensveld
NJONjordLHB 4+A-finale[3]07:09,102e
Niels Ponssen
NJONjordDG 4-voorwedstrijd 1[4]07:32,353e
Meike Kroezen
NJONjord 2HB 2xvoorwedstrijd 1[1]07:08,392e
Luuk Remmerswaal
NJONjord 1HB 2xvoorwedstrijd 2[4]07:18,841e
Maarten Reincke
NJONjord/TritonHG 4+voorwedstrijd 1[3]07:02,273e
Jan Anne Kloosterboer
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHG 4-voorwedstrijd 2[2]06:28,231e
Arno Mulder
NJONjordLHG 2xA-finale[2]06:50,671e
Ruben Kouwenhoven
NJONjordHE 8+A-finale[1]06:05,512e
Tim Tissing
VIDVidar/Orca/NjordHE 8+A-finale[3]06:20,864e
Jasper van der Gaag
OKEOkeanos/NjordDB 2xA-finale[3]08:00,201e
Jody de Jong
OKEOkeanos/NjordLHB 8+B-finale[2]06:27,831e
Martijn Wolvius
NJONjordHB 4+A-finale[1]07:14,084e
Floris Cohen
NJONjordLDB 4*A-finale[4]07:49,623e
Roos Wagensveld
NJONjord 2HB 2xA-finale[1]07:16,382e
Luuk Remmerswaal
NJONjord 1HB 2xA-finale[2]07:23,573e
Maarten Reincke
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHG 4-A-finale[3]06:35,081e
Arno Mulder

zondag

15 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
DUD47Dudok van Heel/NjordLHEj 4*time-trial05:12,863e
Adam Greene
NJO49Njord/TritonHEj 4+time-trial05:17,206e
Jan Anne Kloosterboer
NJO64NjordLHEj 8+time-trial04:44,742e
Philip Stoot
OKE72Okeanos/NjordLHEj 8+time-trial04:47,305e
Martijn Wolvius
NJO78NjordHEj 8+time-trial04:31,871e
Tim Tissing
NJO97NjordLDEj 4*time-trial05:41,255e
Roos Wagensveld
NJO123NjordDEj 8+time-trial05:09,262e
Emie Beurkens
NJOStijn MeijerLHG-B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:25,951e
Njord
NJONjord/SkøllLDB 2xvoorwedstrijd 1[2]07:49,411e
Claire Fleming
NJONjordDE 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,901e
Berber Kommerij
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHE 4-voorwedstrijd 1[4]06:21,831e
Arno Mulder
PROProteus-Eretes/Njord/Dudok van HeelHG 4xA-finale[2]06:08,141e
Maxim Den Boogert
NJONjord/TritonHEj 4+C-finale[2]03:17,291e
Jan Anne Kloosterboer
OKEOkeanos/NjordLHEj 8+C-finale[3]02:55,391e
Martijn Wolvius
NJONjordLDEj 4*C-finale[2]03:35,221e
Roos Wagensveld
DUDDudok van Heel/NjordLHEj 4*halve-finale 2[2]03:17,331e
Adam Greene
NJONjordLHEj 8+halve-finale 2[3]02:56,371e
Philip Stoot
NJONjordHEj 8+halve-finale 1[2]02:52,821e
Tim Tissing
NJONjordDEj 8+halve-finale 2[2]03:15,791e
Emie Beurkens
NJOStijn MeijerLHG-B 1xA-finale[3]07:12,591e
Njord
NJONjord/SkøllLDB 2xA-finale[3]07:31,761e
Claire Fleming
NJONjordDE 4-A-finale[1]06:56,491e
Berber Kommerij
LAGLaga/Proteus-Eretes/NjordHE 4-A-finale[3]06:16,721e
Arno Mulder
DUDDudok van Heel/NjordLHEj 4*A-finale[3]03:18,642e
Adam Greene
NJONjordLHEj 8+A-finale[3]02:58,751e
Philip Stoot
NJONjordHEj 8+A-finale[3]02:54,232e
Tim Tissing
NJONjordDEj 8+A-finale[3]03:19,781e
Emie Beurkens