[029] DEj 8+ time-trial

4 tijdsnelsten => HF, 5 - 8 => FC

pos.codeploeg
slag
nummer500m1000m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NERNereus11901:38,97(2)03:21,90(1)05:07,61(1)HF
 Noor Merkelbag01:42,9301:45,71
2.NJONjord12301:39,39(3)03:22,86(2)05:09,26(2)HF
 Emie Beurkens01:43,4701:46,40+1,65
3.AEGAegir12201:40,75(7)03:24,58(6)05:09,49(3)HF
 Nora Stokvis01:43,8301:44,91+1,88
4.OKEOkeanos11801:39,47(5)03:23,73(3)05:10,31(4)HF
 Charlotte Kakes01:44,2601:46,58+2,70
5.ORCOrca11201:38,58(1)03:24,12(4)05:10,94(5)FC
 Inez Karthaus01:45,5401:46,82+3,33
6.ASOAsopos de Vliet11501:39,40(4)03:24,21(5)05:11,31(6)FC
 Sytske Wolthuis01:44,8101:47,10+3,70
7.SKOSkøll11601:40,21(6)03:25,30(7)05:11,77(7)FC
 Lola van 't Loo01:45,0901:46,47+4,16
8.SKASkadi12101:42,15(11)03:25,82(8)05:11,99(8)FC
 Benthe Kaak01:43,6701:46,17+4,38
9.LAGLaga/DDS12001:40,97(8)03:26,07(9)05:13,90(9)
 Nienke van Dok01:45,1001:47,83+6,29
10.GYAGyas11401:41,56(10)03:26,75(10)05:14,43(10)
 Merlijn Mast01:45,1901:47,68+6,82
11.TRITriton11701:42,80(12)03:29,01(12)05:16,86(11)
 Julia Lenselink01:46,2101:47,85+9,25
12.PHOPhocas11301:41,22(9)03:28,90(11)05:18,15(12)
 Merle de Vries01:47,6801:49,25+10,54
13.PROProteus-Eretes11001:42,83(13)03:30,57(13)05:20,00(13)
 Emma Boeschoten01:47,7401:49,43+12,39
14.ARGArgo11101:45,16(14)03:35,99(14)05:25,88(14)
 Lena Staarman01:50,8301:49,89+18,27

zo 14:16 - race 261 - [029] DEj 8+ halve-finale 1

1e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NERNereus[3]01:34,52(1)03:16,78(1)FA
 Noor Merkelbag01:42,26
2.OKEOkeanos[2]01:35,72(2)03:19,38(2)FB
 Charlotte Kakes01:43,66+2,60

zo 14:19 - race 262 - [029] DEj 8+ halve-finale 2

1e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.NJONjord[2]01:33,21(1)03:15,79(1)FA
 Emie Beurkens01:42,58
2.AEGAegir[3]01:34,42(2)03:16,58(2)FB
 Nora Stokvis01:42,16+0,79

zo 12:46 - race 248 - [029] DEj 8+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.SKOSkøll[1]01:32,67(1)03:15,90(1)
 Lola van 't Loo01:43,23
2.ORCOrca[2]01:36,33(3)03:17,64(2)
 Inez Karthaus01:41,31+1,74
3.ASOAsopos de Vliet[3]01:34,73(2)03:18,31(3)
 Sytske Wolthuis01:43,58+2,41
4.SKASkadi[4]01:38,09(4)03:22,75(4)
 Benthe Kaak01:44,66+6,85

zo 17:36 - race 296 - [029] DEj 8+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.AEGAegir[3]01:38,91(2)03:22,38(1)
 Nora Stokvis01:43,47
2.OKEOkeanos[2]01:38,00(1)03:24,45(2)
 Charlotte Kakes01:46,45+2,07

zo 17:39 - race 297 - [029] DEj 8+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.NJONjord[3]01:37,46(1)03:19,78(1)
 Emie Beurkens01:42,32
2.NERNereus[2]01:38,38(2)03:24,84(2)
 Noor Merkelbag01:46,46+5,06