zaterdag

14 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEG6AegirHB 8+time-trialza 08:00
Bram Bresser
AEGAegirDB 4+voorwedstrijd 2za 08:35[4]
Brecht van Norel
AEGLennart KruizingaHB 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[4]
Aegir
AEGTjalling Jan VeldhuisLHB 1xvoorwedstrijd 1za 10:10[3]
Aegir 1
AEGGuus StuiverLHB 1xvoorwedstrijd 1za 10:10[4]
Aegir 2
AEGAegirLHB 8+voorwedstrijd 3za 10:35[2]
Sibbe Jan Bakker
AEGVictor SchopLHE 1xA-finaleza 10:45[1]
Aegir
AEGAegirLDB 4*voorwedstrijd 3za 11:10[4]
Loes Boddeke
AEGAegirDG 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[3]
Wietske Anema
AEGAegirDG 4-voorwedstrijd 3za 11:45[2]
Orren Smeding
AEGAegir/PelargosHG 4+voorwedstrijd 1za 12:25[2]
Stije Mars
AEGAegirLDG 2xvoorwedstrijd 1za 13:40[4]
Mathilde Knol
AEGAegirLHB 2xvoorwedstrijd 1za 13:55[3]
Bastiaan Roest
AEGAegirDB 8+voorwedstrijd 3za 14:55[2]
Nora Stokvis
AEGAegir/NereusDE 8+A-finaleza 15:00[2]
Hiske Janssen
AEGAegirDB 4+A-finaleza 16:50[3]
Brecht van Norel
AEGTjalling Jan VeldhuisLHB 1xA-finaleza 17:15[1]
Aegir 1
AEGAegirLDB 4*A-finaleza 17:45[2]
Loes Boddeke
AEGAegirDG 4-A-finaleza 17:55[4]
Orren Smeding
AEGAegir/PelargosHG 4+A-finaleza 18:10[1]
Stije Mars
AEGAegirDB 8+A-finaleza 18:50[2]
Nora Stokvis

zondag

15 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
PHO48Phocas/AegirLHEj 4*time-trialzo 08:07
Jochem Siljee
NER55Nereus/AegirHEj 4+time-trialzo 08:14
Hugo Dordrecht van
AEG69AegirLHEj 8+time-trialzo 08:28
Sibbe Jan Bakker
AEG83AegirHEj 8+time-trialzo 08:35
Bram Bresser
OKE104Okeanos/AegirLDEj 4*time-trialzo 08:42
Silke Jansen
AEG108AegirLDEj 4*time-trialzo 08:42
Loes Boddeke
AEG122AegirDEj 8+time-trialzo 08:49
Nora Stokvis
AEGAegirLDB 2xvoorwedstrijd 1zo 10:47[3]
Mathilde Knol
AEGAegirDE 2xvoorwedstrijd 1zo 11:30[3]
Wietske Anema
AEGAegirLHB 2xvoorwedstrijd 3zo 12:20[2]
Bastiaan Roest
AEGAegirHEj 8+C-finalezo 12:38[4]
Bram Bresser
NERNereus/AegirHEj 4+halve-finale 2zo 13:49[3]
Hugo Dordrecht van
AEGAegirLDEj 4*halve-finale 1zo 14:10[2]
Loes Boddeke
AEGAegirDEj 8+halve-finale 2zo 14:19[3]
Nora Stokvis
AEGAegirHE 2xA-finalezo 15:11[2]
Victor Schop
AEGAegirLDB 2xA-finalezo 15:19[4]
Mathilde Knol
AEGAegirDE 2xA-finalezo 15:38[1]
Wietske Anema
AEGAegirLHB 2xA-finalezo 16:45[4]
Bastiaan Roest
NERNereus/AegirHEj 4+B-finalezo 17:06[3]
Hugo Dordrecht van
AEGAegirLDEj 4*A-finalezo 17:33[3]
Loes Boddeke
AEGAegirDEj 8+B-finalezo 17:36[3]
Nora Stokvis