JM (500m) 500 meter

pos.codecrew
stroke
eventfinishdifference
1.ESTEstoniaJM01:17.5(1)
Leo MUISTE 01:17.547.0 spm
2.FRAReims CNRRJM01:20.6(2)+3.1
Dorian MARQUES-VIGNERON 01:20.648.0 spm
3.UKRCYS by rowing "Burevestnik"JM1601:21.0(3)+3.5
Artem ZAKHAROV 01:21.045.0 spm
4.DENDanish Rowing Federation JM1601:21.9(4)+4.4
Tobias Bork KRISTENSEN 01:21.945.0 spm
5.FRAAngouleme ACJM01:22.2(5)+4.7
Pierre ALOUI 01:22.242.0 spm
6.CANCanadaJM01:23.1(6)+5.6
Rajvir Singh SIDHU 01:23.144.0 spm
7.FRALyon AUN 2JM1601:23.6(7)+6.1
Jules BERCHTOLD 01:23.645.0 spm
8.FRASete AvJM01:24.2(8)+6.7
Nathan PUECH 01:24.244.0 spm
9.FRALyon AUN 1JM1601:24.9(9)+7.4
Louis BOUILLOT 01:24.952.0 spm
10.ESTEstoniaJM1601:25.6(10)+8.1
Rainer ORAS 01:25.648.0 spm
11.FRAVichy CAJM1601:25.7(11)+8.2
Thomas FOUGEROUSE 01:25.742.0 spm
12.FRAValence Av 1JM1601:25.8(12)+8.3
Mateo FAR 01:25.841.0 spm
13.FRAVersailles CNJM1601:26.0(13)+8.5
Baptiste VIVENT 01:26.043.0 spm
14.FRADieppe CNJM01:26.7(14)+9.2
Stephano DESJARDINS 01:26.736.0 spm
15.FRAVersailles CNJM01:26.9(15)+9.4
Gabriel KAUFFMANN 01:26.948.0 spm
15.FRALa Seyne sur Mer Av 1JM01:26.9(15)+9.4
Alexys EVANNO 01:26.948.0 spm
17.FRASaint Cassien CN 2JM1601:27.0(17)+9.5
Estebane LECLAIRE 01:27.043.0 spm
18.FRASaint Cassien CN 1JM1601:27.1(18)+9.6
Raphael MOURGUES 01:27.143.0 spm
19.FRACharleville Mezieres CNJM1601:27.3(19)+9.8
Raphael CHARLIER 01:27.347.0 spm
20.FRALorient a Scorff 1JM1601:27.8(20)+10.3
Come GONZALEZ 01:27.844.0 spm
21.BELIndivJM01:28.6(21)+11.1
Zakaria OUAMAR 01:28.641.0 spm
22.FRAMeyzieu AvJM1601:28.7(22)+11.2
Valentin ARTHAUD 01:28.746.0 spm
23.FRAEnghien SNJM01:29.0(23)+11.5
Melio CLAVAL 01:29.044.0 spm
24.FRAGouet AC 2JM1601:29.1(24)+11.6
Kelio FLEURANT 01:29.141.0 spm
25.FRACorbeil ASCE 91JM01:29.7(25)+12.2
Hugo LE SCANFF 01:29.740.0 spm
26.FRAGouet AC 5JM1601:29.9(26)+12.4
Guirec ANDRIEUX 01:29.943.0 spm
27.FRAManosque ACJM1601:30.0(27)+12.5
Anton JOURDHEUIL 01:30.045.0 spm
28.FRAGouet ACJM01:31.1(28)+13.6
François COATANROCH 01:31.141.0 spm
29.FRAGouet AC 4JM1601:31.2(29)+13.7
Hugo AILLET 01:31.239.0 spm
30.FRALa Seyne sur Mer Av 4JM01:31.3(30)+13.8
Thomas BARONI 01:31.345.0 spm
31.EGYMaadi Rowing ClubJM1601:31.4(31)+13.9
Omar ELKOMATY 01:31.447.0 spm
32.FRAGouet AC 1JM1601:32.0(32)+14.5
Kyrill DUMERCHAT 01:32.044.0 spm
33.FRASaint Cassien CN 3JM1601:32.5(33)+15.0
Théo BARGIBANT 01:32.540.0 spm
34.FRAValence Av 3JM1601:32.7(34)+15.2
Tom LEGRAND 01:32.745.0 spm
35.FRAGouet AC 3JM1601:33.1(35)+15.6
Paul PENVEN 01:33.141.0 spm
36.FRAROANNE-LE COTEAU AVJM1601:34.7(36)+17.2
Eliot DEWASMES 01:34.742.0 spm
37.FRALa Seyne sur Mer Av 5JM01:35.1(37)+17.6
Remi CHATAIGNIER 01:35.140.0 spm
38.FRABeaucaire AvJM1601:35.3(38)+17.8
Gael ROUMANILLE 01:35.341.0 spm
39.FRAValence Av 4JM1601:36.2(39)+18.7
Jules SERRE 01:36.245.0 spm
39.FRACoudekerque en 1JM1601:36.2(39)+18.7
Louis MARKEY 01:36.244.0 spm
41.FRALa Seyne sur Mer Av 1JM1601:36.9(41)+19.4
Jules ROY 01:36.940.0 spm
41.ITAIppolifeJM01:36.9(41)+19.4
Leonardo MORELLI 01:36.940.0 spm
43.FRALa Seyne sur Mer Av 3JM01:38.7(43)+21.2
Jason LEROY 01:38.737.0 spm
44.FRAManosque ACJM01:38.9(44)+21.4
Nahuel DUTAL 01:38.939.0 spm
45.GBRTOWY Rowing Club WALESJM1601:39.1(45)+21.6
Che Rhys OWEN 01:39.148.0 spm
46.FRALa Seyne sur Mer Av 3JM1601:39.9(46)+22.4
Younes AKAB 01:39.941.0 spm
46.FRACoudekerque en 2JM1601:39.9(46)+22.4
Gauthier COUSIN 01:39.940.0 spm
48.FRALa Seyne sur Mer Av 2JM1601:40.3(48)+22.8
Luca DELVAL 01:40.341.0 spm
49.FRAROANNE-LE COTEAU AVJM1601:42.9(49)+25.4
Mathieu VADON 01:42.946.0 spm
50.FRAValence Av 2JM1601:43.3(50)+25.8
Ronan HENOU 01:43.348.0 spm
51.FRAVillefranche AUNJM1601:45.3(51)+27.8
Gwendal KELLER 01:45.332.0 spm
52.FRALa Seyne sur Mer Av 2JM01:45.7(52)+28.2
Clement PARRINELLO 01:45.743.0 spm
53.FRAAblon sur Seine CNJM01:50.2(53)+32.7
Charles-Andre GOICHOT 01:50.233.0 spm
54.FRAEnghien SNJM1601:56.7(54)+39.2
Florian FIZE 01:56.735.0 spm
55.FRAROANNE-LE COTEAU AVJM1601:59.4(55)+41.9
Nolan LESCIEUX 01:59.437.0 spm
FRANantes CAJMdid not start
Henri DE BOISRIOU 
DENThe Faroese Rowing FederationJMdid not start
Brandur KJOLBRO 
GBRIndivJM16did not start
Isaac HILLICKS TULIP 
INDINDIA Bengal Water SportsJM16did not start
Priyanshpreet SINGH 
ITAIppolifeJM16did not start
Valerio Massimo LISO 
GBRBrighton College BCJM16did not start
Finn AIRIKKALA