JM (500m)

codeorigincrew
stroke
Indiv
Zakaria OUAMAR
Canada
Rajvir Singh SIDHU
Danish Rowing Federation
Tobias Bork KRISTENSEN
Maadi Rowing Club
Omar ELKOMATY
Estonia
Rainer ORAS
Estonia
Leo MUISTE
FRAClub Nautique d'Ablon-sur-SeineAblon sur Seine CN
Charles-Andre GOICHOT
FRAAviron Club d'AngoulemeAngouleme AC
Pierre ALOUI
FRAAviron BeaucaireBeaucaire Av
Gael ROUMANILLE
FRAClub Nautique de Charleville MezieresCharleville Mezieres CN
Raphael CHARLIER
FRAASS.Sportive Corbeil-Essonnes Aviron 91Corbeil ASCE 91
Hugo LE SCANFF
FRAClub Nautique DieppoisDieppe CN
Stephano DESJARDINS
FRASociete Nautique d'EnghienEnghien SN
Melio CLAVAL
FRASociete Nautique d'EnghienEnghien SN
Florian FIZE
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC
François COATANROCH
FRAAviron Club de ManosqueManosque AC
Nahuel DUTAL
FRAAviron Club de ManosqueManosque AC
Anton JOURDHEUIL
FRAAviron MajolanMeyzieu Av
Valentin ARTHAUD
FRACercle Aviron de NantesNantes CA
Henri DE BOISRIOU
FRACercle Nautique des Regates RemoisesReims CNRR
Dorian MARQUES-VIGNERON
FRAAviron Roanne-le CoteauROANNE-LE COTEAU AV
Mathieu VADON
FRAAviron Roanne-le CoteauROANNE-LE COTEAU AV
Nolan LESCIEUX
FRAAviron Roanne-le CoteauROANNE-LE COTEAU AV
Eliot DEWASMES
FRAAviron SetoisSete Av
Nathan PUECH
FRACercle Nautique de VersaillesVersailles CN
Baptiste VIVENT
FRACercle Nautique de VersaillesVersailles CN
Gabriel KAUFFMANN
FRAClub de l'Aviron de VichyVichy CA
Thomas FOUGEROUSE
FRAAviron Union Nautique de VillefrancheVillefranche AUN
Gwendal KELLER
FRAElan Nautique Coudekerquois-Section AvironCoudekerque en 1
Louis MARKEY
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC 1
Kyrill DUMERCHAT
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 1
Alexys EVANNO
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 1
Jules ROY
FRAAviron du ScorffLorient a Scorff 1
Come GONZALEZ
FRAAviron Union Nautique de LyonLyon AUN 1
Louis BOUILLOT
FRAAviron Saint-CassienSaint Cassien CN 1
Raphael MOURGUES
FRAAviron ValentinoisValence Av 1
Mateo FAR
FRAElan Nautique Coudekerquois-Section AvironCoudekerque en 2
Gauthier COUSIN
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC 2
Kelio FLEURANT
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 2
Clement PARRINELLO
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 2
Luca DELVAL
FRAAviron Union Nautique de LyonLyon AUN 2
Jules BERCHTOLD
FRAAviron Saint-CassienSaint Cassien CN 2
Estebane LECLAIRE
FRAAviron ValentinoisValence Av 2
Ronan HENOU
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC 3
Paul PENVEN
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 3
Jason LEROY
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 3
Younes AKAB
FRAAviron Saint-CassienSaint Cassien CN 3
Théo BARGIBANT
FRAAviron ValentinoisValence Av 3
Tom LEGRAND
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC 4
Hugo AILLET
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 4
Thomas BARONI
FRAAviron ValentinoisValence Av 4
Jules SERRE
FRAAviron Club du Gouet-PloufraganGouet AC 5
Guirec ANDRIEUX
FRAAviron SeynoisLa Seyne sur Mer Av 5
Remi CHATAIGNIER
Brighton College BC
Finn AIRIKKALA
Indiv
Isaac HILLICKS TULIP
TOWY Rowing Club WALES
Che Rhys OWEN
INDIA Bengal Water Sports
Priyanshpreet SINGH
Ippolife
Valerio Massimo LISO
Ippolife
Leonardo MORELLI
CYS by rowing "Burevestnik"
Artem ZAKHAROV
withdrawn after draw
The Faroese Rowing Federation
Brandur KJOLBRO
withdrawn after draw
FRAAviron du ScorffLorient a Scorff 2
Victor LESIRE