Sat, 11:30 - Race 31 - LM30, W30 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]FRAStrasbourg RCLM30
Bruno OSSWALD
[2]FRAAndresy CA ConfluentLM30
Maxime ROSSI BELLOM
[3]FRABoulogne 92 1LM30
Duarte ROLO
[4]IRLSt. Patrick’s Rowing ClubLM30
Colm COLGAN
[5]FRAChampigny sur Marne RS 2LM30
Mathieu BERNARD
[6]MEXRemo MexicoLM30
Isaac VALENCIA
[7]FRADijon ALM30
Matthieu CODVELLE
[8]FRAArmentieres CLLLM30
Mathieu LASTAPIS
[9]FRASevrier AslaLM30
Gabriel BELLIN
[10]FRACorbeil ASCE 91LM30
Hugo CAHEREC
[11]ESPDeustu Arraun TaldeaLM30
Ángel OBREGÓN SIERRA
[12]FRALyon AUN 2LM30
Romain CHASTEL
[13]GERConcept 2 Team GermanyLM30
Sebastian KLEINSORGEN
[14]FRAAGEN AVLM30
Cedric CAROBBIO
[15]ESPC.R.RobaleiraLM30
Alonso DAMIÁN
[16]RUSEnglish Rowing Club (1864)LM30
Mikhail KHVOENOK
[17]FRALyon AUN 1LM30
Franck SOLFOROSI
[18]GBRMAD Team IRCLM30
Nathan O'REILLY
[19]DENFaroe IslandLM30
Danjal Martin Dala HOFGAARD
[20]GERConcept 2 Team Germany 1LM30
Benjamin BOGENSCHÜTZ
[21]FRAReims CNRRLM30
Julien COUVREUR
[22]DENFaroe Island 1LM30
Bergur Robert Dam JENSEN
[23]GBRBritish ArmyLM30
Craig MUMBY
[24]GBRRoyal Navy 1LM30
Rich CHARRETT
[25]ESPS.E. Universitat d'AlacantLM30
Alfonso PENICHET TOMÁS
[26]FRAGRAU DU ROI ATCLM30
Benoit MERCIER
[27]POLSUB 7LM30
Arkadiusz KIELISZEK
[28]GBRRoyal NavyLM30
Nick HOWE
[29]PAKPakistan Rowing FederationLM30
Rabbani ZAIN
[30]ESPIT unlimited powerLM30
Ruben DE DIOS
[31]FRANiort ACLM30
Loic PEYRES
[32]FRAHunebelle Musculation ClamartLM30
Hamid ESSAKHI
[33]FRAAblon sur Seine CNLM30
Matthieu BERTHEUIL
[34]ITAIdart Mantova ITALM30
Emanuele VENTURI
[35]FRAHunebelle Musculation ClamartLM30
Mario DOGU
[36]ESPIT Unlimited PowerLM30
Iván GONZALO MARTÍNEZ
[37]GBRIndivLM30
Neil FOLWELL
[38]GBRDover Rowing ClubLM30
Chris PRICE
[39]FRAMittersheim USLM30
Roland POIROT
[40]PAKIslamabad Rowing AssociationLM30
Tauqeer AHMED
[41]FRAChampigny sur Marne RS 1LM30
Nicolas HINDSON
[42]PAKIslamabad Rowing Association 1LM30
Syed Saqlain Shah KAZMI
[43]ITAProsport Trento ItalyLM30
Nicola MIORI
[44]FRABoulogne 92 2LM30
Jérôme SPERLING
[45]FRAJoinville AMJLM30
Gildas HARDEL
[46]FRASedan AvLM30
Simon AVERLANT
[47]FRABelfort SR 3LM30
Romaric JENNEVIN
[48]FRASTE Julie Aspla01LM30
Alexandre CAGNIN
[49]FRALyon Caluire ACW30
Justine DE BATS
[50]CZEKilmacabeaW30
Petra KLABENESOVA
[51]GBRBritish ArmyW30
Adelle TUDOR
[52]FRABasse Seine SNW30
Penelope MERCIER
[53]FRANOGENT SUR SEINE CAW30
Sabrina BRODNIK
[54]FRATalloires CNW30
Caroline DELAS
[55]FRANantes CAW30
Marie LE NEPVOU
[56]GERConcept2 Team GermanyW30
Nina THOELKING
[57]GEREngine by CarsonW30
Anna MUEHLE
[58]FRATOULOUSE UCW30
Pauline BUGNARD
[59]DENFaroe IslandW30
Elsa MAGNUSSEN
[60]FRAHaute Seine SNW30
Laetitia COLLOMB
[61]FRASevrier AslaW30
Aurelie BRISSET
[62]FRAChalon sur Saone CAW30
Elise THOMAS
[63]EGYScullnBlades RowingW30
Asmaa AL ZOHAIRY
[64]GBRBritish Army 1W30
Charlie PETERSON
[69]FRAEpisodLM30
Emmanuel FATRAS
[70]FRASTE Julie AsplaLM30
Nicolas VATTAN
[71]FRAEpisodLM30
Thomas HERCOUËT
[72]USAEpisodLM30
Theodore PALENSKI
[73]FRALyon AUN 3LM30
Francois-Xavier PITANCE
[74]FRAEpisodLM30
Romain LAURET
[75]FRAEpisodLM30
Matthias JAMBON PUILLET
[80]FRAA O BucW30
Johanne BARNIER
[81]FRAGerardmer ASW30
Emilie CREPET
[82]ITAProsport Trento ItalyW30
Alessandra BRUNO
[83]FRAIndivW30
Audrey SONNTAG
[84]FRATOULOUSE UCW30
Aude LEONARD
[85]FRARowing Club SRPW30
Mathilde DUHAMEL
[86]BELSt Jean d Illac JRIW30
Virginie DAMIT
[87]FRAMelun CNW30
Vinciane YRONDELLE
[88]ESPS.E. Universitat d'AlacantW30
Cristina GANDIA GARCIA
[89]FRAToulon AvW30
Delphine WEPIERRE
[90]FRAARCACHON AVW30
Julie TASTET
[91]GBRHollingworth Lake Rowing ClubW30
Elaine HUSKINSON
[92]IRLDalkey RCW30
Stephanie CORCORAN
[93]FRAEnghien SNW30
Lucie GIANOLA
[94]FRABELFORT SRW30
Marie HEINRICH
[95]ITARowing Club Cus BergamoW30
Chiara BROGNI
[96]FRAEpisodW30
Stéphanie DEZORTHES