zaterdag

19 juni 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
HUNHugo KuiperJ18 1xvoorwedstrijd 2[3]08:02,424e
Hunze 1
HUNRafayel GardishyanJ18 1xvoorwedstrijd 2[7]07:59,123e
Hunze 2
HUNMats van SlootenJ16 1xvoorwedstrijd 1[7]07:54,691e
Hunze 1
HUNLysandros TsiamparlisJ16 1xvoorwedstrijd 3[8]07:38,153e
Hunze 2
HUN5Hunze 4M18 2xtime-trial07:08,124e
Anna Menke
WET6Wetterwille/HunzeM18 2xtime-trial07:46,1323e
Femke Volkers
HUN9Hunze 3M18 2xtime-trial07:36,2215e
Meike Borst
HUN17Hunze 2M18 2xtime-trial07:05,943e
Jente Jongsma
HUNHunzeJ16 2x1e ronde 1[7]03:44,821e
Wouter Bolt
HUNHunzeJ16 2x2e ronde 1[7]01:49,802e
Wouter Bolt
HUNHunzeM16 4*1e ronde[8]04:07,313e
Kris Kuin
HUNHunzeM16 4*2e ronde[8]02:08,123e
Kris Kuin
HUNRoos TammingM18 1x1e ronde[8]04:30,33
Hunze
HUNRoos TammingM18 1x2e ronde[8]02:19,78
Hunze
HUNHugo KuiperJ18 1xB-finale[4]08:02,867e
Hunze 1
HUNRafayel GardishyanJ18 1xB-finale[5]07:58,253e
Hunze 2
HUNMats van SlootenJ16 1xA-finale[5]07:44,294e
Hunze 1
HUNLysandros TsiamparlisJ16 1xA-finale[8]07:40,563e
Hunze 2
WETWetterwille/HunzeM18 2xC-finale[8]08:04,883e
Femke Volkers
HUNHunze 3M18 2xB-finale[1]08:04,388e
Meike Borst
HUNHunze 4M18 2xA-finale[3]07:20,942e
Anna Menke
HUNHunze 2M18 2xA-finale[6]07:21,143e
Jente Jongsma
WILWillem III/Hunze/WET/VIKJ18 4xA-finale[3]06:04,891e
Gianni Perotti

zondag

20 juni 2021

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
HUNHunze/WetterwilleM18 4xvoorwedstrijd 1[3]07:28,602e
Silke Folkertsma
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 1[4]07:02,991e
Emma Eggenkamp
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xvoorwedstrijd 2[4]06:50,961e
Phaedra van der Molen
HUNHunze 2J18 2xvoorwedstrijd 3[7]06:45,351e
Lucas Keijzer
HUNHunze 1J18 2xvoorwedstrijd 3[8]07:21,466e
Hugo Kuiper
HUNHunzeJ16 2xvoorwedstrijd 2[7]07:00,071e
Lysandros Tsiamparlis
HUNMeike BorstM16 1xvoorwedstrijd 2[3]08:44,991e
Hunze
HUNWouter BoltJ16 1x1e ronde[2]04:03,314e
Hunze
HUNWouter BoltJ16 1x2e ronde[2]01:57,124e
Hunze
HUNSimon van DijkJ14 1x1e ronde 1[2]04:22,283e
Hunze
HUNSimon van DijkJ14 1x2e ronde 1[2]02:07,153e
Hunze
HUNHunze/WetterwilleM18 4xA-finale[3]07:32,855e
Silke Folkertsma
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xA-finale[4]06:46,531e
Phaedra van der Molen
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finale[5]06:50,422e
Emma Eggenkamp
HUNHunze 1J18 2xB-finale[8]07:31,118e
Hugo Kuiper
HUNHunze 2J18 2xA-finale[4]06:50,481e
Lucas Keijzer
HUNMeike BorstM16 1xA-finale[4]09:16,196e
Hunze
HUNHunzeJ16 2xA-finale[5]07:00,731e
Lysandros Tsiamparlis