zaterdag

19 juni 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJ16 4xvoorwedstrijd 1[7]06:40,201e
Wallace Santen
WILJalle WolfenterJ18 1xvoorwedstrijd 2[5]08:05,485e
Willem III
WILDaan EggenkampJ16 1xvoorwedstrijd 2[7]08:52,006e
Willem III
WIL18Willem III/Amstel 1M18 2xtime-trial07:12,815e
Minou Bouman
WIL28Willem III/Amstel 2M18 2xtime-trial06:50,941e
Phaedra van der Molen
TRO21Tromp/Willem IIIM18 2xtime-trial07:21,5710e
Tessa Schokking
WIL26Willem IIIM18 2xtime-trial07:03,202e
Emma Eggenkamp
WILWillem IIIJ16 4xA-finale[5]06:35,881e
Wallace Santen
SPASpaarne/Willem III/Maas/LeytheJ18 4-A-finale[4]06:55,494e
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finale[6]06:40,121e
Sjoerd Froeling
WILJalle WolfenterJ18 1xB-finale[7]08:01,026e
Willem III
WILDaan EggenkampJ16 1xC-finale[4]08:32,302e
Willem III
TROTromp/Willem IIIM18 2xB-finale[5]07:51,412e
Tessa Schokking
WILWillem IIIM18 2xA-finale[4]07:28,534e
Emma Eggenkamp
WILWillem III/Amstel 2M18 2xA-finale[5]07:14,581e
Phaedra van der Molen
WILWillem III/Amstel 1M18 2xA-finale[7]07:37,935e
Minou Bouman
WILWillem III/Hunze/WET/VIKJ18 4xA-finale[3]06:04,891e
Gianni Perotti
ALKAlkmaarsche/Willem III/RICJ18 4xA-finale[5]06:10,852e
Klaas Baud

zondag

20 juni 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 1[4]07:02,991e
Emma Eggenkamp
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xvoorwedstrijd 2[4]06:50,961e
Phaedra van der Molen
WILWillem III/TrompM18 4xvoorwedstrijd 2[6]07:12,942e
Nora Stokvis
WILWillem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1[7]06:50,191e
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:06,946e
Daan Eggenkamp
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 3[7]06:57,871e
Wallace Santen
WILWillem IIIJ18 4*1e ronde[4]03:47,532e
Karel Rietveld
WILWillem IIIJ18 4*2e ronde[4]01:45,291e
Karel Rietveld
WILWillem IIIM16 2x1e ronde[5]04:07,451e
Boukje Gerdes
WILWillem IIIM16 2x2e ronde[5]02:05,441e
Boukje Gerdes
WILMichiel ArisJ18 1x1e ronde[5]03:50,501e
Willem III
WILMichiel ArisJ18 1x2e ronde[5]01:54,461e
Willem III
WILWillem III/Hoop/AmstelJ18 8+A-finale[5]06:21,122e
Jasper Simons
RICRIC/Amstel/Willem III/ALKM18 4-A-finale[4]07:18,921e
Demi Straathof
WILWillem III/Hunze/AmstelM18 4xA-finale[4]06:46,531e
Phaedra van der Molen
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finale[5]06:50,422e
Emma Eggenkamp
WILWillem III/TrompM18 4xA-finale[6]07:13,373e
Nora Stokvis
WILWillem IIIJ18 2xA-finale[6]06:56,863e
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xC-finale[5]08:06,933e
Daan Eggenkamp
WILWillem III 1J16 2xA-finale[3]07:04,222e
Wallace Santen