zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITriton/SkadiDEj 4+Race For Lanesza 08:40[2]
Emma de Ruiter
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[4]
Iris van Willegen
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:10[6]
Sebastiaan Pach
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[7]
Giulia Rolloos
SKASkadi 1LDB 2xRace For Lanesza 09:35[4]
Edolie van de Velde
SKASkadi 2LDB 2xRace For Lanesza 09:35[5]
Kim van der Heijden
SKASkadiDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[2]
Theresa Feddersen
SKASkadiDG 1xvoorwedstrijd 3za 10:45[6]
Nina Loos
SKASkadiLDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:55[4]
Rosita van den Puttelaar
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[5]
Verie Pijnappel
SKASkadi/ProteusHG 2-voorwedstrijd 2za 11:20[4]
Bart Paardekooper
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:25[7]
Pieter Labaar
SKASkadi 2LHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:30[4]
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:35[3]
Sander Lobéé
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[7]
Niels Beks
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[5]
Tom Prevaes
SKASkadiDDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[4]
Vienna van Niersen
TRITriton/SkadiDEj 4+A-finaleza 14:05[3]
Emma de Ruiter
SKASkadiDEj 8+A-finaleza 14:25[5]
Iris van Willegen
SKASkadiHDev 2xA-finaleza 14:35[1]
Sebastiaan Pach
LAGLaga/SkadiLDDev 2xA-finaleza 14:55[7]
Giulia Rolloos
SKASkadi 1LDB 2xA-finaleza 15:00[5]
Edolie van de Velde
SKASkadi 2LDB 2xA-finaleza 15:00[6]
Kim van der Heijden
SKASkadiDDev 2xA-finaleza 15:25[2]
Theresa Feddersen
SKASkadiDG 1xA-finaleza 15:35[3]
Nina Loos
SKASkadiLDG 1xB-finaleza 15:40[8]
Rosita van den Puttelaar
SKASkadiLDEj 4*B-finaleza 15:50[3]
Verie Pijnappel
SKASkadi/ProteusHG 2-B-finaleza 16:20[6]
Bart Paardekooper
SKASkadi 1LHDev 4-A-finaleza 17:10[2]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-A-finaleza 17:10[3]
Pieter Verweij
SKASkadiHEj 8+B-finaleza 17:15[7]
Niels Beks
SKASkadiLHEj 8+B-finaleza 17:45[4]
Tom Prevaes
SKASkadiDDev 4-A-finaleza 18:00[5]
Vienna van Niersen

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKASkadi 2HGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:50[2]
Pieter Labaar
SKASkadiLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[4]
Rosita van den Puttelaar
PROProteus/SkadiLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 09:45[6]
Chris van der Hoorn
SKASkadi 2LHGb 4-voorwedstrijd 2zo 09:50[4]
Pieter Verweij
SKASkadi 1LHGb 4-voorwedstrijd 2zo 09:50[6]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[6]
Kim van der Heijden
SKASkadi 1LDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[2]
Edolie van de Velde
LAGLaga/SkadiLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[8]
Giulia Rolloos
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 1zo 11:25[3]
Verie Pijnappel
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[2]
Niels Beks
SKASkadiHG 2xA-finalezo 12:40[3]
Sebastiaan Pach
SKASkadi/TritonHG 2xA-finalezo 12:40[5]
Ben van Brussel
SKASkadi 2DB 2xA-finalezo 12:50[2]
Theresa Feddersen
SKASkadi 1DB 2xA-finalezo 12:50[6]
Kim van der Heijden
SKASkadi 2HGb 4-B-finalezo 13:25[3]
Pieter Labaar
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiHG 4-A-finalezo 13:35[5]
Sander Boelens
SKASkadiLDB 1xA-finalezo 13:50[7]
Rosita van den Puttelaar
SKASkadiDE 1xA-finalezo 14:05[3]
Nina Loos
PROProteus/SkadiLHGb 4-B-finalezo 14:35[4]
Chris van der Hoorn
SKASkadi 1LHGb 4-B-finalezo 14:35[7]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHGb 4-A-finalezo 14:40[7]
Pieter Verweij
SKASkadiDG 4-A-finalezo 14:45[5]
Vienna van Niersen
SKASkadi 1LDGb 2xA-finalezo 15:40[4]
Edolie van de Velde
NJONjord/Skadi/TritonDB 4+A-finalezo 16:15[5]
Emma de Ruiter
SKASkadi 1LHE 8+A-finalezo 16:45[6]
Pieter Verweij
SKASkadiLDB 4*A-finalezo 16:55[8]
Verie Pijnappel
SKASkadiHB 8+A-finalezo 17:15[4]
Niels Beks
PROProteus-combiHE 8+A-finalezo 17:30[6]
Sander Boelens
SKASkadiDE 8+A-finalezo 17:55[4]
Iris van Willegen
AEGAegir/SkadiDE 8+A-finalezo 17:55[5]
Vienna van Niersen