zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoDEj 4+Race For Lanesza 08:40[8]
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[8]
Merel van Moorst
ARGArgoHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:10[5]
Reinder Droppers
ARGArgoLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[4]
Chris Congleton
ARGArgoLDB 2xRace For Lanesza 09:35[3]
Sophie Kemme
ARGArgoLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[2]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[4]
Aranka Windmeijer
ARGArgoLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[4]
Julia Suijs
ARGArgoHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:20[7]
Daan Jordaan
ARGArgoLHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:40[2]
Joren Satter
ARGArgoHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[1]
Jaap van der Kolk
ARGArgoHG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[1]
Luuk Achterberg
ARGArgoLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[8]
Thomas Janssen
ARGArgoDEj 4+A-finaleza 14:05[5]
Isabelle van Doorn
ARGArgoDEj 8+B-finaleza 14:20[2]
Merel van Moorst
ARGArgoHDev 2xA-finaleza 14:35[3]
Reinder Droppers
ARGArgoLHDev 2xB-finaleza 14:40[2]
Chris Congleton
ARGArgoLDB 2xA-finaleza 15:00[2]
Sophie Kemme
ARGArgoLHG 1xA-finaleza 15:15[3]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoDDev 2xA-finaleza 15:25[7]
Aranka Windmeijer
ARGArgoLDEj 4*A-finaleza 15:55[8]
Julia Suijs
ARGArgoHDev 4-A-finaleza 17:00[7]
Daan Jordaan
ARGArgoHEj 8+A-finaleza 17:20[2]
Jaap van der Kolk
ARGArgoHG 1xA-finaleza 17:30[4]
Luuk Achterberg
THEThĂȘta/ArgoDE 2xA-finaleza 17:35[3]
Lisa van Heyningen
ARGArgoLHEj 8+B-finaleza 17:45[8]
Thomas Janssen

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ARGArgoHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:45[2]
Daan Jordaan
ARGArgoLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 09:50[3]
Joren Satter
ARGArgo 2DB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:55[5]
Pauline Plessius
ARGArgo 1DB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[7]
Aranka Windmeijer
ARGArgoLDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[2]
Rosalie van der Kolk
ARGArgoDG 2xvoorwedstrijd 1zo 10:45[6]
Donna Algra
ARGArgoHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[6]
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHB 8+voorwedstrijd 2zo 12:00[2]
Thomas Janssen
ARGArgo 1LHB 2xA-finalezo 12:05[1]
Chris Congleton
ARGArgoDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[4]
Merel van Moorst
ARGArgoHG 2xA-finalezo 12:40[6]
Reinder Droppers
ARGArgoDB 2xA-finalezo 12:50[8]
Sophie Kemme
ARGArgoHGb 4-A-finalezo 13:30[4]
Daan Jordaan
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiHG 4-A-finalezo 13:35[5]
Sander Boelens
ARGArgoDE 1xA-finalezo 14:05[5]
Carolien Tigelaar
ARGArgoLHE 1xA-finalezo 14:10[7]
Tijmen van Rietbergen
ARGArgoLHGb 4-B-finalezo 14:35[6]
Joren Satter
ARGArgo 2DB 1xA-finalezo 14:50[4]
Pauline Plessius
ARGArgo 1DB 1xA-finalezo 14:50[5]
Aranka Windmeijer
ARGArgoLDGb 2xA-finalezo 15:40[8]
Rosalie van der Kolk
VIDVidar/Njord/ArgoLHE 8+A-finalezo 16:45[5]
Joris Bergman
ARGArgoHB 8+B-finalezo 17:10[4]
Jaap van der Kolk
ARGArgoLHB 8+B-finalezo 17:20[4]
Thomas Janssen
PROProteus-combiHE 8+A-finalezo 17:30[6]
Sander Boelens
ARGArgoDB 8+B-finalezo 17:45[6]
Merel van Moorst