zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:50[7]
Lars Minnes
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[5]
Lieve Verhoeven
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:05[5]
Dolf Rutten
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[4]
Merel Roos
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[5]
Vera Slagter
NJONjord 2LHG 1xvoorwedstrijd 1za 09:50[5]
Casper Reinders
NJONjord 1LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:55[2]
Maurits van Heijningen
NJONjordDG 1xvoorwedstrijd 3za 10:45[7]
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:55[5]
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[6]
Yara Schepen
NJONjord 1HG 2-voorwedstrijd 1za 11:15[3]
Rafaël van Hees
NJONjord 2HG 2-voorwedstrijd 2za 11:20[6]
Wouter Sluiskes
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:20[2]
Max Simon
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:30[6]
Jan d' Engelbronner
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:35[2]
Willem Ballieux
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[2]
Thijs Ruiken
NJONjord 1HG 1xvoorwedstrijd 1za 12:55[5]
Bouke Algie
NJONjord 2HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[8]
Niels Boonstra
NJONjordLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[3]
Ralph de Waard
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[6]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHEj 4+A-finaleza 14:15[8]
Lars Minnes
NJONjordDEj 8+A-finaleza 14:25[7]
Lieve Verhoeven
NJONjordHDev 2xA-finaleza 14:35[2]
Dolf Rutten
NJONjord 2LDDev 2xB-finaleza 14:50[3]
Merel Roos
NJONjord 1LDDev 2xA-finaleza 14:55[1]
Vera Slagter
NJONjord 1LHG 1xB-finaleza 15:10[7]
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHG 1xA-finaleza 15:15[8]
Casper Reinders
NJONjordDG 1xB-finaleza 15:30[6]
Elke Sanders
NJONjordLDG 1xB-finaleza 15:40[4]
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*A-finaleza 15:55[6]
Yara Schepen
NJONjord 2HG 2-B-finaleza 16:20[5]
Wouter Sluiskes
NJONjord 1HG 2-A-finaleza 16:25[2]
Rafaël van Hees
NJONjord 1HE 4-A-finaleza 16:50[5]
Gerard van der Velden
NJONjordHDev 4-B-finaleza 16:55[3]
Max Simon
NJONjord 2LHDev 4-B-finaleza 17:05[3]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHDev 4-B-finaleza 17:05[5]
Jan d' Engelbronner
NJONjordHEj 8+A-finaleza 17:20[1]
Thijs Ruiken
NJONjord 1HG 1xA-finaleza 17:30[2]
Bouke Algie
NJONjord 2HG 1xA-finaleza 17:30[3]
Niels Boonstra
NJONjordLHEj 8+B-finaleza 17:45[7]
Ralph de Waard
NJONjordDDev 4-A-finaleza 18:00[4]
Margot Leeuwenburgh

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NJONjordHB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:40[6]
Niels Boonstra
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:45[4]
Max Simon
NJONjordLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[5]
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 1zo 09:45[2]
Jan d' Engelbronner
NJONjord 2LHGb 4-voorwedstrijd 1zo 09:45[3]
Willem Ballieux
NJONjordHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:10[6]
Gerard van der Velden
NJONjordLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[5]
Merel Roos
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 2zo 11:30[2]
Yara Schepen
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[3]
Lars Minnes
NJONjordHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[7]
Thijs Ruiken
NJONjordLDE 1xA-finalezo 12:35[5]
Flora den Bieman
NJONjordHB 2xA-finalezo 12:45[7]
Dolf Rutten
NJONjordHB 1xA-finalezo 13:15[5]
Niels Boonstra
NJONjordHGb 4-A-finalezo 13:30[3]
Max Simon
NJONjordDE 1xA-finalezo 14:05[6]
Elke Sanders
NJONjordLHB 1xB-finalezo 14:15[8]
Maurits van Heijningen
NJONjord 2LHGb 4-B-finalezo 14:35[5]
Willem Ballieux
NJONjord 1LHGb 4-A-finalezo 14:40[4]
Jan d' Engelbronner
NJONjordDG 4-A-finalezo 14:45[8]
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHE 2-A-finalezo 15:20[5]
Gerard van der Velden
NJONjordDG 4+A-finalezo 15:45[5]
Indy Planting
NJONjord/Skadi/TritonDB 4+A-finalezo 16:15[5]
Emma de Ruiter
VIDVidar/Njord/ArgoLHE 8+A-finalezo 16:45[5]
Joris Bergman
NJONjordLDB 4*A-finalezo 16:55[4]
Yara Schepen
NJONjordHB 4+A-finalezo 17:05[7]
Lars Minnes
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
NJONjordHE 8+A-finalezo 17:30[5]
Gerard van der Velden