zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLagaDEj 4+Race For Lanesza 08:40[7]
Paula Hamming
LAGLaga/ProteusHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:45[2]
Daan Bolkestein
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[5]
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[4]
Camiel Schreuder
LAGLagaLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[5]
Silke Tas
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:25[7]
Giulia Rolloos
LAGLaga 3LHG 1xvoorwedstrijd 1za 09:50[3]
Lukas Pragt
LAGLaga 1LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[3]
Philip den Bremer
PROProteus/LagaDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:25[6]
Mela Sagasser
LAGLagaDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[3]
Annelinde van Bergen
LAGLaga 2LDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:50[5]
Pauline Verkaik
LAGLaga 1LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:00[5]
Annabel Oggel
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[2]
Amber Raadschilders
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:10[2]
Sophie Busch
LAGLaga 1HG 2-voorwedstrijd 2za 11:20[5]
Dylan Besten
LAGLaga 2HG 2-voorwedstrijd 2za 11:20[7]
Fabian Driessen
LAGLagaHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:15[4]
Koen de Koningh
LAGLagaLHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:30[3]
Diederik Adema
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[4]
Paolo Pantano
LAGLaga 1HG 1xvoorwedstrijd 1za 12:55[7]
Jochem van der Ham
LAGLaga 2HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[5]
Lodewijk Tilanus
LAGLaga 3HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[7]
Wytze de Vries
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[8]
Tiis van der Werf
LAGLagaDDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[2]
Sylke van der Kleij
LAGLagaDEj 4+A-finaleza 14:05[6]
Paula Hamming
LAGLaga/ProteusHEj 4+A-finaleza 14:15[7]
Daan Bolkestein
LAGLagaDEj 8+A-finaleza 14:25[3]
Femke van der Laan
LAGLagaLHDev 2xA-finaleza 14:45[2]
Camiel Schreuder
LAGLaga/SkadiLDDev 2xA-finaleza 14:55[7]
Giulia Rolloos
LAGLagaLDDev 2xA-finaleza 14:55[8]
Silke Tas
LAGLaga 1LHG 1xA-finaleza 15:15[5]
Philip den Bremer
LAGLaga 3LHG 1xA-finaleza 15:15[7]
Lukas Pragt
PROProteus/LagaDDev 2xB-finaleza 15:20[5]
Mela Sagasser
LAGLagaDDev 2xA-finaleza 15:25[4]
Annelinde van Bergen
LAGLaga 2LDG 1xB-finaleza 15:40[3]
Pauline Verkaik
LAGLaga 1LDG 1xB-finaleza 15:40[6]
Annabel Oggel
LAGLagaLDEj 4*B-finaleza 15:50[5]
Sophie Busch
VIDVidar/LagaLDEj 4*A-finaleza 15:55[3]
Amber Raadschilders
LAGLaga 2HG 2-A-finaleza 16:25[4]
Fabian Driessen
LAGLaga 1HG 2-A-finaleza 16:25[7]
Dylan Besten
LAGLagaHE 4-A-finaleza 16:50[4]
Menno Bezema
LAGLagaHDev 4-A-finaleza 17:00[6]
Koen de Koningh
LAGLagaLHDev 4-B-finaleza 17:05[7]
Diederik Adema
LAGLagaHEj 8+A-finaleza 17:20[5]
Paolo Pantano
LAGLaga 1HG 1xB-finaleza 17:25[4]
Jochem van der Ham
LAGLaga 3HG 1xB-finaleza 17:25[5]
Wytze de Vries
LAGLaga 2HG 1xB-finaleza 17:25[7]
Lodewijk Tilanus
LAGLagaLHEj 8+A-finaleza 17:50[4]
Tiis van der Werf
LAGLagaDDev 4-B-finaleza 17:55[3]
Sylke van der Kleij

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
LAGLaga 1HB 1xvoorwedstrijd 1zo 08:35[2]
Wytze de Vries
LAGLaga 2HB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:40[3]
Jochem van der Ham
LAGLagaHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:50[4]
Koen de Koningh
LAGLagaDGb 4-A-finalezo 09:35[7]
Sylke van der Kleij
LAGLaga 2HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:05[3]
Fabian Driessen
LAGLaga 1HE 2-voorwedstrijd 1zo 10:05[5]
Dylan Besten
LAGLaga/SkadiLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[8]
Giulia Rolloos
LAGLagaDG 2xvoorwedstrijd 2zo 10:50[5]
Annelinde van Bergen
LAGLagaDE 2-A-finalezo 11:20[3]
Rosalie Rietjens
LAGLagaLDB 4*voorwedstrijd 2zo 11:30[3]
Sophie Busch
LAGLaga/ProteusHB 4+voorwedstrijd 1zo 11:35[7]
Daan Bolkestein
LAGLagaLHB 8+voorwedstrijd 2zo 12:00[5]
Tiis van der Werf
LAGLagaLHB 2xA-finalezo 12:05[8]
Camiel Schreuder
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[4]
Femke van der Laan
LAGLaga 2LDE 1xA-finalezo 12:35[1]
Pauline Verkaik
LAGLaga 1LDE 1xA-finalezo 12:35[4]
Silke Tas
LAGLaga 2HB 1xA-finalezo 13:15[3]
Jochem van der Ham
LAGLaga 1HB 1xA-finalezo 13:15[8]
Wytze de Vries
LAGLagaHGb 4-A-finalezo 13:30[5]
Koen de Koningh
LAGLagaHG 4-A-finalezo 13:35[3]
Menno Bezema
LAGLaga 1LHE 1xA-finalezo 14:10[4]
Philip den Bremer
LAGLaga 2LHE 1xA-finalezo 14:10[8]
Lukas Pragt
LAGLaga 1HE 2-B-finalezo 15:15[7]
Dylan Besten
LAGLaga 2HE 2-A-finalezo 15:20[6]
Fabian Driessen
LAGLagaLDG 2xA-finalezo 15:30[5]
Annabel Oggel
LAGLagaDG 4+A-finalezo 15:45[4]
Paula Hamming
LAGLagaDG 2xA-finalezo 15:50[3]
Annelinde van Bergen
LAGLagaLDB 4*B-finalezo 16:50[5]
Sophie Busch
LAGLagaLHB 8+A-finalezo 17:25[8]
Tiis van der Werf
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
LAGLagaLDE 4xA-finalezo 17:35[5]
Silke Tas
LAGLagaDB 8+A-finalezo 17:50[6]
Femke van der Laan
LAGLagaDE 8+A-finalezo 17:55[6]
Rosalie Rietjens