zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITriton/SkadiDEj 4+Race For Lanesza 08:40[2]
Emma de Ruiter
TRITriton/OkeanosHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:50[6]
Hein Schreuder
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:55[6]
Marie de Munck
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:05[7]
Casper van der Steen
TRITritonLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:20[6]
Victor de Vos
TRITritonLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[8]
Merel Kraak
TRITriton 1DG 1xvoorwedstrijd 1za 10:35[4]
Florentine Timmenga
TRITriton 2DG 1xvoorwedstrijd 3za 10:45[2]
Eva Simkens
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:55[2]
Fieke Verhaaf
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:55[3]
Inez den Hond
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[4]
Pien Kuiper
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:15[2]
Pieter van Veen
TRITritonLHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:40[6]
Max Gompel
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[3]
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[8]
Steven Bos
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[6]
Martijn van Beusekom
PHOPhocas/TritonDDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[3]
Pleun Santerse
TRITritonDDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[3]
Roos Peeters
TRITriton/SkadiDEj 4+A-finaleza 14:05[3]
Emma de Ruiter
TRITriton/OkeanosHEj 4+B-finaleza 14:10[3]
Hein Schreuder
TRITritonDEj 8+B-finaleza 14:20[7]
Marie de Munck
TRITritonHDev 2xA-finaleza 14:35[6]
Casper van der Steen
TRITritonLHDev 2xA-finaleza 14:45[7]
Victor de Vos
TRITritonLDDev 2xB-finaleza 14:50[6]
Merel Kraak
TRITriton 1DG 1xB-finaleza 15:30[7]
Florentine Timmenga
TRITriton 2DG 1xA-finaleza 15:35[2]
Eva Simkens
TRITriton 2LDG 1xA-finaleza 15:45[1]
Inez den Hond
TRITriton 1LDG 1xA-finaleza 15:45[7]
Fieke Verhaaf
TRITritonLDEj 4*A-finaleza 15:55[5]
Pien Kuiper
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finaleza 17:00[5]
Pieter van Veen
TRITritonLHDev 4-B-finaleza 17:05[4]
Max Gompel
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finaleza 17:15[2]
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+A-finaleza 17:20[7]
Steven Bos
TRITritonLHEj 8+B-finaleza 17:45[3]
Martijn van Beusekom
PHOPhocas/TritonDDev 4-B-finaleza 17:55[5]
Pleun Santerse

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITritonDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:55[3]
Florentine Timmenga
TRITritonHE 2-voorwedstrijd 2zo 10:10[5]
Thomas van Olderen
TRITritonLDB 4*voorwedstrijd 2zo 11:30[5]
Pien Kuiper
TRITritonHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[5]
Jelle Verschuure
TRITritonHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[3]
Steven Bos
ORCOrca/TritonHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[4]
Pim Mattijssen
TRITritonLHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:55[5]
Martijn van Beusekom
TRITritonLHB 2xA-finalezo 12:05[5]
Victor de Vos
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[5]
Marie de Munck
SKASkadi/TritonHG 2xA-finalezo 12:40[5]
Ben van Brussel
TRITritonHB 2xA-finalezo 12:45[5]
Casper van der Steen
TRITritonDG 4-A-finalezo 14:45[4]
Eline van Marle
TRITritonDB 1xA-finalezo 14:50[8]
Florentine Timmenga
TRITritonHE 2-A-finalezo 15:20[8]
Thomas van Olderen
TRITriton 2LDG 2xA-finalezo 15:30[4]
Merel Kraak
TRITriton 1LDG 2xA-finalezo 15:30[7]
Fieke Verhaaf
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finalezo 15:45[6]
Pleun Santerse
NJONjord/Skadi/TritonDB 4+A-finalezo 16:15[5]
Emma de Ruiter
TRITritonLDB 4*A-finalezo 16:55[5]
Pien Kuiper
ORCOrca/TritonHB 8+B-finalezo 17:10[3]
Pim Mattijssen
TRITritonHB 8+A-finalezo 17:15[5]
Steven Bos
TRITritonLHB 8+A-finalezo 17:25[3]
Martijn van Beusekom