zaterdag

9 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC11Zieke(n)boegDOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]04:36,853e
Lieke van Gils
ORC12GoldriggersDOnerv C4+voorwedstrijd 2[7]04:22,521e
Roos van den Bergh
ORC17HaallelujahDOnerv C4+voorwedstrijd 3[6]04:23,631e
Florine van Driessen
ORC23BoordeauxDOnerv C4+voorwedstrijd 4[6]04:28,522e
Daphne Annink
ORC32Rowing 747HOnerv C4+voorwedstrijd 2[2]04:13,111e
Teun Swagerman
ORC53RowmanceDOnerv C4+voorwedstrijd 1[5]04:52,163e
Michelle Coret
ORC63BoegbeeldigDOnerv C4+voorwedstrijd 3[3]04:46,142e
Julie Kannegieter
ORC115Licorca43DOnerv C4+voorwedstrijd 4[5]05:02,743e
Metta van Dijk
ORC128VindictaDErv 4+voorwedstrijd 2[7]08:14,281e
Anna Sophie Schlemmer
ORC151Compo 8HErv 8+voorwedstrijd 3[3]07:25,805e
Enzo Dalessi
ORC152Heren Clubacht OrcaHErv 8+voorwedstrijd 3[4]06:30,082e
Thom Lochmann van Bennekom
ORC156CatchyDErv 4*A-finale[2]08:21,435e
Janna Boer
ORC162RowskleurigDErv 4+voorwedstrijd 1[2]09:44,385e
Milou Bongenaar
ORC163RowlympiërsDErv 4+voorwedstrijd 1[3]09:15,744e
jeska de jong
ORC165BeaufortDErv 4+voorwedstrijd 1[5]08:16,161e
Hinke Oostveen
ORC168DolgedraaidDErv 4+voorwedstrijd 2[2]08:37,821e
Maartje van Loef
ORC170Roeie RuurdDErv 4+voorwedstrijd 2[4]09:50,373e
Julie Engel
ORC176Damesch éènHErv 2-A-finale[5]07:45,371e
Daniel Bakker
ORC213ExtriemDErv 4+voorwedstrijd 2[4]09:06,523e
Quirine Smit
ORC215Rep en RoeiDErv 4+voorwedstrijd 2[6]11:25,646e
Nikki Barends
ORC11Zieke(n)boegDOnerv C4+C-finale[3]04:53,536e
Lieke van Gils
ORC23BoordeauxDOnerv C4+B-finale[4]04:23,163e
Daphne Annink
ORC17HaallelujahDOnerv C4+A-finale[4]04:27,874e
Florine van Driessen
ORC12GoldriggersDOnerv C4+A-finale[5]04:30,245e
Roos van den Bergh
ORC32Rowing 747HOnerv C4+A-finale[2]04:09,434e
Teun Swagerman
ORC53RowmanceDOnerv C4+B-finale[3]04:56,013e
Michelle Coret
ORC63BoegbeeldigDOnerv C4+B-finale[4]04:43,801e
Julie Kannegieter
ORC115Licorca43DOnerv C4+A-finale[7]04:54,463e
Metta van Dijk
ORC128VindictaDErv 4+A-finale[5]03:58,863e
Anna Sophie Schlemmer
ORC151Compo 8HErv 8+C-finale[6]03:19,242e
Enzo Dalessi
ORC152Heren Clubacht OrcaHErv 8+A-finale[1]03:01,352e
Thom Lochmann van Bennekom
ORC170Roeie RuurdDErv 4+B-finale[5]04:30,173e
Julie Engel
ORC162RowskleurigDErv 4+B-finale[6]04:23,382e
Milou Bongenaar
ORC163RowlympiërsDErv 4+A-finale[1]04:31,436e
jeska de jong
ORC168DolgedraaidDErv 4+A-finale[2]04:07,404e
Maartje van Loef
ORC165BeaufortDErv 4+A-finale[3]03:55,151e
Hinke Oostveen
ORC215Rep en RoeiDErv 4+B-finale[1]05:17,396e
Nikki Barends
ORC213ExtriemDErv 4+A-finale[2]04:23,504e
Quirine Smit

zondag

10 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracebaantijdpos.
ORC264BoegballenHOnerv C4+voorwedstrijd 2[5]04:16,795e
Bart Ossendrijver
ORC279Zwoele BlikkenDOnerv C4+voorwedstrijd 1[2]04:36,523e
Martzen Bonnema
ORC313Diep GezonkenHOnerv C4+voorwedstrijd 2[6]04:23,383e
Jop Maessen
ORC328De VaarclipsDOnerv C4+voorwedstrijd 1[3]04:45,671e
Isabel de Jong
ORC354ehbROWHOnerv C4+voorwedstrijd 1[6]04:19,642e
Tom Lammers
ORC392Scrambled LeggsDErv 8+voorwedstrijd 3[3]07:38,823e
Sophie Coolen
ORC393Dames Clubacht OrcaDErv 8+voorwedstrijd 3[4]07:27,931e
Mattea Duursma
ORC401AstrownautenHErv 2xvoorwedstrijd 2[6]07:46,055e
Bram Verreussel
ORC443De Schippers van BeaufortDErv 2-A-finale[4]08:32,451e
Marla van Randwijk
ORC264BoegballenHOnerv C4+D-finale[5]04:11,742e
Bart Ossendrijver
ORC279Zwoele BlikkenDOnerv C4+B-finale[6]04:33,632e
Martzen Bonnema
ORC313Diep GezonkenHOnerv C4+B-finale[2]04:24,965e
Jop Maessen
ORC328De VaarclipsDOnerv C4+A-finale[3]04:36,533e
Isabel de Jong
ORC354ehbROWHOnerv C4+A-finale[7]04:14,955e
Tom Lammers
ORC392Scrambled LeggsDErv 8+B-finale[3]07:33,501e
Sophie Coolen
ORC393Dames Clubacht OrcaDErv 8+A-finale[6]07:19,952e
Mattea Duursma
ORC401AstrownautenHErv 2xB-finale[6]07:50,961e
Bram Verreussel