datumveldverenigingploegmutatie
zo 15:54DErv 8+ EUR Euros DCL8+ Nellie Duisterwinkel ipv Britt van Sloten door blessure  
zo 15:08HErv 4+ OKE Zwicht Tom Stikvoort ipv Martijn Strijbosch  
zo 14:34HErv 4+ ARG Argo 3 terugtrekking na loting  
zo 14:33DErv 1x DDS DDS 2 terugtrekking na loting ivm medische redenen 
zo 14:24HOnerv C4+ LAG Heren 9 teruggetrokken na loting, medische redenen 
zo 14:19HOnerv C4+ ORC Boegballen Arjen Goes ipv Damian Schilder  
zo 09:19HOnerv C4+ AEG Aegir 7 Terugtrekking na loting  
zo 09:05HOnerv C4+ LAG Heren 15 Teruggetrokken na de loting 
zo 09:05HOnerv C4+ LAG Heren 15 Terugtrekking na loting  
zo 08:33HOnerv C4+ ORC Riemenrukkers Terugtrekking na de loting 
zo 08:25HOnerv C4+ VID Vidar H7 Terugtrekking na loting  
zo 08:22DOnerv C4+ NJO Njord 3 Terugtrekking na loting  
zo 08:08HOnerv C4+ ORC Boegballen Damian Schilder (triton) ipv Robbin Teppen 
zo 07:52HErv 4+ AEG Aegir 1 Martijn Nijland ipv Rubin Lentjes  
za 18:37DErv 8+ GYA Clubdames '22 Elean Kelder vervangen door Niels Huang 
za 18:36Mix 2x RIC RIC/Skøll Teruggetrokken na de loting 
za 18:28HErv 2x PHO Phocas 2 Terugtrekking na de loting 
za 16:02HOnerv C4+ AEG Aegir 11 Teruggetrokken na de loting 
za 15:59M16 1x AMS Amstel 5 Teruggetrokken na de loting 
za 15:57M16 1x AMS Amstel 1 Teruggetrokken na de loting 
za 15:23DErv 2x WIL Willem III Teruggetrokken na de voorwedstrijd 
za 13:52HErv 8+ OKE Okeanos veteranen zaterdag 2  
za 13:36HErv 1x VID Jur van Bergen  
za 12:33DErv 2x EUR Sirène Teruggetrokken na de loting 
za 12:27HErv 1x SKA Skadi 2 Did not start 
za 11:55DErv 4+ SKO Zønder Døllen Did not start 
za 11:48DErv 4+ LAG Dames 21 Did not start 
za 11:15DOnerv C4+ NJO Njord 2 Franka Helder vervangen door Ella Biemans 
za 10:00HErv 8+ LAG Heren Club8+  
za 09:58DErv 4* HUN Hunze Sophie Lindemann vervangen door Maartje Karst 
za 09:56DErv 4+ SKO Seier Duifje van Oostrom vervangen door Demi Peek 
za 09:23DOnerv C4+ ARG Argo 4  
za 08:39DOnerv C4+ ARG Argo 4 Teruggetrokken na de loting 
8-4-2022 20:40DErv 2x TRI Ploeg van der Biezen Teruggetrokken na de loting 
8-4-2022 18:21HErv 8+ SKA Skadi Teruggetrokken na de loting 
8-4-2022 16:04DErv 4+ ORC Vindicta Tessa Langhaeuser vervangen door Marijn Bruins
Marijn Bruijns vervangen door Nynke Stamhuis
Anna Sophie Schlemmer vervangen door Tessa Langhaeuser 
8-4-2022 15:59HErv 8+ TRI Heren Club 8'22 Douwe ’t Hart vervangen door Quentin Mente
Quentin Mente vervangen door Douwe ’t Hart
Lisette Rooding vervangen door Susan Brookhuis
 
8-4-2022 15:49DErv C4+ SKO A.D.D. NYX 1 Vera Joosten vervangen door Anna Bevers 
8-4-2022 15:46HErv 8+ THE Kilo Knallers Ben Muntinga vervangen door Tom van der Velden
Oscar Geerars vervangen door Ben Muntinga
Ruben Vreugdenhil vervangen door Joris van Wijlick
Joris van Wijlick vervangen door Oscar Geerars
Tom van der Velden vervangen door Ruben Vreugdenhil
Loes Verheul vervangen door Eke Suichies 
8-4-2022 15:40HOnerv C4+ SKO Løla Julie van de Kerkhove vervangen door Ronald Vlaar 
8-4-2022 15:39HOnerv C4+ SKO Bøøtgeval Pim Amorison vervangen door Thijmen Cornelis 
7-4-2022 19:55DErv 2x PEL Catch 22 Teruggetrokken na de loting 
7-4-2022 19:50DErv 2x ASO FlauweScull Anna Goorissen vervangen door Armelle Raas 
7-4-2022 19:49DErv 4+ ASO Rowsé Teruggetrokken na de loting 
7-4-2022 19:45HErv C4+ SKO A.H.D. Gerstenat Philip van der Beek vervangen door Dimitri Timmerman
Jelle Bootsma vervangen door Willem Vijverberg
George van de Grift vervangen door Philip van der Beek
Jort Grobbe vervangen door Ingmar Kuitert
Mathijs van de Burgt vervangen door Jort Grobbe 
7-4-2022 19:42DErv 4* ORC Catchy Aniek Brandt vervangen door Sofie van den Berg
Sofie van den Berg vervangen door Aniek Brandt 
7-4-2022 19:40DErv 8+ ORC Dames Clubacht Orca Donna Calis vervangen door Amélie Molenaar
Vera Steeman vervangen door Jasmijn Verkaik
Madelief van Kammen vervangen door Donna Calis 
7-4-2022 19:22HErv 1x VIK Viking Teruggetrokken na de loting 
7-4-2022 19:21DErv 2- VIK Viking Teruggetrokken na de loting 
7-4-2022 19:17DErv 4+ SKO DCL8+ viertje Noé Jense vervangen door Amber Breed 
7-4-2022 19:13HErv 4+ ARG Argo 2 Maarten Teunissen vervangen door Paul Grootscholten
Tijs Pen vervangen door Sebastiaan Kester
Jesse de Bree vervangen door Sander Eradus
Sander Eradus vervangen door Maarten Teunissen 
7-4-2022 16:42HErv 1x LAG Laga Terugtrekking 
5-4-2022 20:24DErv 4+ ORC Rowlympiërs  
5-4-2022 20:23HOnerv C4+ AMP Stipes Rigidus  
5-4-2022 20:19DErv 4* SKO DCL4* 1  
5-4-2022 19:50DErv 4* SKO DCL4* A Teruggetrokken 
5-4-2022 19:49HErv 1x NJO Njord