za 09:40 - race 117 - [955] DOnerv C4+ voorwedstrijd 1

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.ASOSnoekiemonsters[5]02:20,01(1)04:44,54(1)FA
 Mylène de Koning02:24,53
2.ARGArgo 5[4]02:51,07(3)05:35,20(2)FC
 Merel Mali02:44,13+50,66
3.AEGAegir 14[6]02:43,62(2)05:41,89(3)FC
 Suze Nijboer02:58,27+57,35
4.ARGArgo 6[7]03:06,25(4)06:05,31(4)FD
 Sanne Put02:59,06+1:20,77
5.AEGAegir 7[3]03:11,54(5)06:50,12(5)FD
 Erin Stuifzand03:38,58+2:05,58

za 09:45 - race 118 - [955] DOnerv C4+ voorwedstrijd 2

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKADames 15[4]02:26,64(1)04:58,97(1)FA
 Bobbi Bosch02:32,33
2.AEGAegir 6[2]02:30,47(2)05:04,43(2)FB
 Manon Ammerlaan02:33,96+5,46
3.AEGAegir 15[5]02:30,99(3)05:07,60(3)FB
 Brecht van de Velde02:36,61+8,63
4.AMPNovée[3]02:31,37(4)05:09,11(4)FB
 Yolente Badart02:37,74+10,14
5.LAGDames 11[6]02:44,84(5)05:33,11(5)FC
 Linde Bergink02:48,27+34,14

za 09:50 - race 119 - [955] DOnerv C4+ voorwedstrijd 3

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.SKOEerstejaars Søda[6]02:22,67(1)04:53,96(1)FA
 Floor Timmer02:31,29
2.NJONjord 8[4]02:29,58(2)05:08,30(2)FB
 Elise van den Brande02:38,72+14,34
3.NJONjord 7[3]02:30,99(3)05:08,46(3)FB
 Esmee Mulder02:37,47+14,50
4.GYASitiS[2]02:31,50(4)05:19,94(4)FC
 Amanda Brouwer02:48,44+25,98
5.AEGAegir 9[5]02:45,96(5)05:40,13(5)FC
 Merel van Ramshorst02:54,17+46,17

za 09:55 - race 120 - [955] DOnerv C4+ voorwedstrijd 4

6 tijdsnelsten => FA, 7 - 12 => FB, 13 - 18 => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
kwalificatie
1.GYAAan de Bak[3]02:21,38(1)04:43,33(1)FA
 Floor Spitters02:21,95
2.SKOGøøs[2]02:24,83(2)05:01,89(2)FA
 Vera Potze02:37,06+18,56
3.ORCLicorca43[5]02:28,64(3)05:02,74(3)FA
 Metta van Dijk02:34,10+19,41
4.VIDVidar D10[6]02:29,75(4)05:02,96(4)FB
 Demi Jansen02:33,21+19,63
5.PHOVinovaarders[4]02:50,84(5)05:48,01(5)FC
 Michelle van der Horst02:57,17+1:04,68

za 15:08 - race 158 - [955] DOnerv C4+ D-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ARGArgo 6[4]02:26,88(1)04:58,03(1)
 Sanne Put02:31,15
2.AEGAegir 7[5]02:27,34(2)05:01,70(2)
 Erin Stuifzand02:34,36+3,67

za 15:13 - race 159 - [955] DOnerv C4+ C-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.LAGDames 11[5]02:29,41(1)05:12,09(1)
 Linde Bergink02:42,68
2.ARGArgo 5[3]02:31,86(2)05:21,15(2)
 Merel Mali02:49,29+9,06
3.PHOVinovaarders[7]02:36,42(3)05:26,58(3)
 Michelle van der Horst02:50,16+14,49
4.AEGAegir 14[2]02:39,36(4)05:32,65(4)
 Suze Nijboer02:53,29+20,56
GYASitiS[4]--niet gefinisht
 Amanda Brouwer
AEGAegir 9 niet gestart
 Merel van Ramshorst

za 15:18 - race 160 - [955] DOnerv C4+ B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.AEGAegir 6[4]02:24,86(1)04:54,45(1)
 Manon Ammerlaan02:29,59
2.NJONjord 7[7]02:26,33(2)04:57,59(2)
 Esmee Mulder02:31,26+3,14
3.NJONjord 8[3]02:36,16(4)05:08,74(3)
 Elise van den Brande02:32,58+14,29
4.AMPNovée[2]02:36,89(5)05:17,18(4)
 Yolente Badart02:40,29+22,73
5.VIDVidar D10[5]02:35,12(3)05:20,80(5)
 Demi Jansen02:45,68+26,35
6.AEGAegir 15[6]03:03,87(7)05:40,83(6)
 Brecht van de Velde02:36,96+46,38
buiten mededinging
AEGAegir 9[1]02:55,14(6)05:53,72(7)
 Merel van Ramshorst02:58,58+59,27

za 15:23 - race 161 - [955] DOnerv C4+ A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500mfinish
interval
verschil
1.ASOSnoekiemonsters[5]02:17,24(1)04:40,36(1)
 Mylène de Koning02:23,12
2.GYAAan de Bak[4]02:23,22(3)04:45,96(2)
 Floor Spitters02:22,74+5,60
3.ORCLicorca43[7]02:22,65(2)04:54,46(3)
 Metta van Dijk02:31,81+14,10
4.SKOEerstejaars Søda[3]02:23,78(4)05:01,86(4)
 Floor Timmer02:38,08+21,50
5.SKADames 15[6]02:27,58(5)05:06,87(5)
 Bobbi Bosch02:39,29+26,51
6.SKOGøøs[2]02:29,68(6)05:12,77(6)
 Vera Potze02:43,09+32,41